Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka. My na wsi 🙂

Reniu, gratulacje- 4 kg to sporo!! Umiejętności Adasia też chwalę, super!!
Moja oj potrafi wiele ale nie sposób wymieniać hehe, postaram się nagrać filmik.

Mówi kto to? co to? w zależności czy ktoś puka do drzwi, czy pies zaszczeka, czy usłyszy jakiś dźwięk... Jak jej psiknę sól morską do nosa to paluszkami sobie nosek ściśnie bo ja zawsze jej robię żeby się zwilżył nos, na pytanie kto jest ładny odpowiada "ja", woła siku- mówi "siii" i leci na nocnik, czasem zrobi, czasem nie. Zdarza się, że mowi "siii" i wtedy robi w pieluchę bo jak jej ściągnę to jest ciepła, raz zrobiła kupkę na nocnik. Jak coś chce to wskazuje palcem i mówi "to", czasem się uda powiedzieć "to chce"- w tłumaczeniu: "to cie"; jak jesteśmy w markecie to bierze z półek co popadnie i wkłada do koszyka, jak się pytam co kupimy to mówi "jajo" więc jajko niespodzianka to musi być za każdym razem w koszyku, w Kauflandzie koniecznie musi ciągnąć ten koszyk podręczny z tatą; biega, wchodzi na krzesełko lub na nim staje, ech już nie pamiętam innych rzeczy... acha, tańczy przy muzyce i robi szejka (nie wiem jak to się pisz) - rączkami macha tak do siebie, tata ją nauczył i jak się mówi zrób szejk szejk to robi hehe, spróbuję to nagrać 🙂
A co u Was kobietki? Jak maluchy? Chwalić się 🙂
Ja zostałam opiekunem prowadzącym także jestem odpowiedzialna za wszystko... Trochę doszło mi obowiązków ale nie wiem czy dam radę kierować zespołem... nigdy tego nie robiłam. No ale i premia mi się za to należy także muszę spróbować... Zaraz piszę plan na poniedziałek ale nie mam pomysłu odnośnie tematu 🙃

Gabi z babcią na podwórku a ja zabieram się za pracę i zaraz zupkę wstawię 🙂

Milego weekendu bo pewnie zajrzę dopiero jutro wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej ale tu cisza 😜Pogoda nam sie zepsuła 😞ale w swieta ma byc ciepło co tam u was bo u nas bez zmian dzieci rosna i psoca hehe 🙂Adas bardzo wymusza wszystko płaczem chce wszystko co nasz Kacperek ma hehe 🙂bardzo fajnie sie razem bawia Adas prubuje jesc sam widelczykiem np parówke 🙂czasem mu sie uda a jak nie to radzi se raczkami potrafi zjesc nawet dwa nalesniki naraz ale wydaje mi sie ze je bo widzi to u braciszka a tak bez zmian 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ale tu cisza 🙃Pewnie przygotowania do swiat ida pełkna para 🙂Ja juz mam prawie wszystkie zakupy zrobione.Co tam u was słychac jak dzieciaszki zdrowe moje odpukac jak narazie zdrowe 🙂Adas ciagle woła MAMA!i to na wszystko czy na kruszy czy cos zbroi to krzyczt MAMA!nawet na babcie woła mama hehe bo w ten sposób chce naskarzyc lub cos pokazac hehe.Wscieka sie co dzien z bratem na łózku dywanie kulaja sie kompią razem kupiłam i do wanny wedke z rybkami i razem łowia hehe Adas ma radoche ze hej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka.

Ja dopiero wczoraj okna pomyłam więc dzisiaj skończę resztę. Zawsze na ostatnią chwilę hehe 😜 Gabryśka też woła ciągle mama i na wszystko 😁 Wie jednak kto to jest mama jak się ktoś zapyta ale na babcię i tatę też woła mama haha. Natomiast jak jest jakakolwiek rzecz, czy to z ubrań czy innych to mówi tata :P Jakby wszystko do niego należało 😁 😁

Ogólnie dziewczyny przeszłam na Pampers Sleep & Play. Dzieci używają w żłobku i są wg mnie bardzo dobre. Najpierw kupiłam jej 4- ki ale jednak są na styk więc kolejne opakowanie kupiłam 5- ek w Kauflandzie bo była promocja za 24.99 zł 🙂
Muszę jeszcze chusteczki i mleko na zapas kupić 🙂

Jak u Was z mlekiem ?? Piją maluchy dużo?? I jak często??

Wczoraj w pracy mieliśmy wielkanocne spotkanie z rodzicami więc takie krótkie zajęcia zrobiłam z nimi. Stresowałam się jak cholera ale było ok... 😉 Nie wiem czy mówiłam ale jestem nauczycielem/opiekunem prowadzącym więc mam nadzorować pracę całego zespołu w żłobku także mam pod opieką 3 dziewczyny. Oj ciężko jest ale daję radę 🙂

Zaraz lecę do pracy tzn na autobus bo na nogach ani mi się śni iść 😜

P.S. Kupujecie coś na zajączka dzieciom?????

Miłego dnia dziewczynki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki;;;u nas przygotowania do swiat podwójnie bo robimy roczek wiec rece pełne roboty a i jeszcze ksiadz sobie wymyslił ze dzieci komunijne maja chodzic do koscioła wiec na nic czasu nie mam jeszcze jutro na zakupki pojade bo maz całe dnie w pracy takze masakra zostałam ze wszystkim sama ale daje rade he musze 😉a u nas Patryczek woła mama jak mu sie krzywda dzieje czyli przewróci sie albo Ola mu na złosc robi i nie moze sobie poradzic a tak to cały czas woła tata baba i dziadzia 🙂Martusia ciesze sie ze jestes zadowolona z pracy ja tez po komuni szukam pracy i niestety musze isc babcia sie zdeklarowała ze zostanie z małym wiec nie mam co czekac 🥴ok lece dziewczynki cos robic bo sie nie wyrobie a dziecie usneło takze chwila ciszy;;;A Martus co do mleka to moj pije cały czas mimo wszystko ze zje obiad a jak zaras idzie spac to 150 mleka jeszcze zmiesci ostatnio nawet mu gotowałam manne ale nie za bardzo chciał takze u nas na tydzien ida 3 op nanu a ostatnio kupiłam mu z nestle to waniliowe i bardzo mu smakowało jest jeszcze z miodem i tez spróbujemy teraz;; 😆ide juz miłego dnia wam zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze kazda jest za latana ja tez juz ledwie zyje tylko zakupy sprzatanie masakra 🤪U LCIA JUZ ROCZEK PATRYSIA ALE TO ZLECIAŁO 🙂No to miłego wieczorku jutro cos napisze bo ide kłasc spac Adas ma juz odlot to pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spóźnione sto lat dla Patryczka 😘 😘 😘 😘 😘 🙂!!
Co u Was kobietki? Jak żyjecie po świętach? Widzę, że to nasze forum coś się ostatnio ledwo klei i mało która zagląda. No tak to już z tymi mamuśkami, że mało czasu mają. Przydałaby się nam jakaś nowa ciężarówka, to by rozkręciła wątek 🙂
U nas rozwojowo tyle zmian, że sama nie ogarniam - Wandzia dzień w dzień mnie czymś nowym zaskakuje. No i ciągle szukam pracy, ale cinko, cinko.
Mogłybyśmy się kiedyś spotkać, ale już tyle razy zaczynałam ten wątek, że już chyba ja poczekam na inicjatywę wspólnego spacerku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki;;Martusia masz racje cisza na tym forum tesknie za czasami brzuszka co było gwarno a co do dzieci to nie planuje juz mam pareczke wiec wszsyscy w domku sa chyba ze by juz sie trafiło to bedzie nigdy nie mowie nigdy ale wystarczy juz 😉a i musze wam powiedziec ze moj maluszek był dzisiaj pierwszy raz obcinany i o dziwo podobało mu sie 😁a tak poza tym to musze was sie cos zapytac czy wasze maluszki tez maja tyle energi co moj on wcale nie odpoczywa zabawki go nie interesuja tylko taty auto i kluczei nawet je w biegu he 🤪a my musimy teraz na szczepienia jechac bo to jest po roczku jakos chyba i znow bek 😞 a i jeszcze musze was powiedziec ze Patryk wybrał pieniadze a potem kieliszek 🥴ide na kawke i zajrze potem;;; 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hejka kobietki macie racje nasze forum juz nie jest takie jak kiedys ale miło ze jeszcze ktos czasem napisze 🙂Ja tylko powiem ze mój Adas nie interesuje sie niczym innym niz PIŁKAMI 🤪jest cały dzien pita jak on to mówi i mam ich chyba z 10 sztuk ciagle kopie nawet z reki podniesie noge i kopie gdzie kolwiek idziemy w recach ma piłke nawet w samochodzie jadac do dziatków to trzyma piłke mówie wam chyba oszaleje hehe prubowałam troche pochowac ale i tak znajduje 🙂a po zatym nic ciewkawego siedze w domku i zaczełam chodzic na solarium no i kupiłam se w czoraj na giełdzie uzywane steper z licznikiem zaczełam cwiczyc skakałam na skakance ale to jest troche meczace 🙂jak wasze dzieciaszki spia bo mój tylko raz dziennie a tak chodz o19tej spac i budzi sie koło6tej a jak jest u was a i we wrzesniu bede go zapisywac do przedszkola ale by poszedł oczywiscie za dwa latka mam nadzieje ze sie dostanie bo ja chce isc w koncu do pracyyyyyy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...