Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kochane, forum faktycznie pomału obumiera 😞 ale mnie na przykład jest bardzo trudno znaleść czas na cokolwiek, ostatnio żyję w barrrrrdzo szybkim tempie...trochę zaczyna mi to wchodzić na zdrowie, schudłam do 48 kg dlatego musze zrobić badania chociażby ogólne! No a Elizka, jak Wasze dzieciaczki codzień umie coś nowego 🙂 ostatnio pomagałą mi w sprzątaniu, wycierałą ściereczką kurz...śmiesznie to wyglądało. Też niestety ostatnie dwa miesiące chorowała, zażyła 6 antybiotyków i dodatkowo zastrzyki 😞 bo co 2 tygodnie miałą zapalenie oskrzeli! Dziewczyny po ilu ja się lekarzach nachodziłam to masakra, co tydzień inny! ale w końcu już jej przechodzi, ale po tylu antybiotykach minie trochę czasu zanim dojdzie do siebie!Poprostu urwanie głowy, do tego musze sobie radzić ze wszystkim sama, bo Krzysio przyjezdza tylko co dwa tygodnie na weekend ;( zeby tego było mało ktoś mi uszkodził drzwi w aucie, i oczywiście zwiał a ja baba musiałam objechać lakiernikó w całym mieście żeby popytać o cene i wogóle! mówię Wam, że masakrrrrra 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej ja jestem u mamy wiec weszłam chwile na kompa mało zagladam bo całymi dniami jestem z dzieciaszkami na dworze Adas mi nie spi w dzien wiec nie siedze w domu 🙂Karolinko ucałuj Elizke i zycze jej zdrówka mój ma lekki katarek a tak to bez zmian 🙂Martus ja bys była kiedys w centrum daj znac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i mam do Was prośbę, czy mogłybyście mi polecić jakiegoś lekarza w kaliszu i okolicach, który wykonuje usg 3d, bo chciałabym mieć pamiątkę w postaci filmu z mojego brzuszka. Ja chodzę do dr Mellera, ale niestety on nie posiada tu w kaliszu takiego sprzętu.
Napiszcie proszę ile mniej więcej taka przyjemność kosztuje i w którym tc najlepiej je wykonać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i mam do Was prośbę, czy mogłybyście mi polecić jakiegoś lekarza w kaliszu i okolicach, który wykonuje usg 3d, bo chciałabym mieć pamiątkę w postaci filmu z mojego brzuszka. Ja chodzę do dr Mellera, ale niestety on nie posiada tu w kaliszu takiego sprzętu.
Napiszcie proszę ile mniej więcej taka przyjemność kosztuje i w którym tc najlepiej je wykonać


Kurcze , ja nie wiem kochana bo nie bylam na 3 d ale chodzilam do dr Bartczaka zastepcy dr szpitala i wiem ze teraz ponoc ma juz ten sprzet. Nie mam niestey nr do niego juz...
A napisz cos o Was?? Tzn Ciebie i maluszku 🙂 W ktorym tyg jestes ,gdzie mieszkasz i jaka plec bedzie maluszka? Super, ze jakis dwupak sie pojawil u nas hihi 🙂 Zdrowka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D ja jestem z Ostrowa, ale do lekarza chodzę do dr Mellera do Kalisza, chociaż on jest z Poznania, ze szpitala na Polnej (nawiasem mówiąc super lekarz, jedyny, który był w stanie mi pomóc). Teraz jestem w 22 tc, wczoraj byłam na wizycie i dowiedzieliśmy się, że będziemy mieć córeczkę, a wszyscy wokół twierdzili, że na pewno będzie chłopak... jednak moja intuicja mnie nie zawiodła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cie Pati miło ze ktos nowy 🙂i gratuluje ze bedzie córeczka 🤪Martus co u ciebie jak w pracv jak Gabrysia 🙂Umnie bez zmian Aadas oczywiscie rozrabia teraz 25 maja ide na szczepienie a tak narzaie dzieci zdrowe ale ida w koncu boczne zeby bo ma dopiero 9 zabków 🙂No musze sie pochwalic od 27 stycznia schudłam 7 kg 🤪i duzo osób mówi ze schudłam jak miło mi to słyszec no i kupilismy nowe autko kombi nareszcie bo przy dwójce dzieci w małym to było ciasno 🙂Planujemy wakacje w Łebie 15 lipca bo maz ma urlop 🙂Napiszcie kobietki co u was 🙂pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati, cieszę się, że jesteś!! Mam nadzieję, że będziesz zaglądać do nas 🙂 A moja intuicja też mnie nie zawiodła bo od początku wiedziałam, że będę miała córkę. Świetnie, że jesteś zadowolona z lekarza! To bardzo dużo !! 🙂 Myślałaś już nad imieniem do dla swojej gwiazdeczki???

Renia, kurczę no GRATULUJĘ !!!!!!!! 7 kg to sporo 🤪 🤪 Cieszę się! Myślę, że w ktorąś sobotę będzie okazja się spotkać na spacerku to sama Cię zobaczę pochwalę 🙂

My planujemy wakacje ale raczej w Ustce bo byłam tam 5 czy 6 razy i kocham to miasteczko! Jutro poszukam czegoś w necie i wstępnie będę musiała zarezerwować. My też tak w połowie lipca jedziemy bo Rafał inaczej nie dostanie urlopu. Ma od 9 do 22 lipca więc ja ten drugi tydzień wezmę 🙂

Ja poszalałam i kupiłam Gabi wózek za 600 zł 🤪 Nie mogłam się oprzeć 😜 Wiem, wiem, pewnie uznacie, że bez sensu ale finansowo dajemy radę a to częściowo na Dzień Dziecka i półtora roczku 🙂 Gabi Aaaa no i jest czarny! Może i to kontrowersyjne ale jak go zobaczyłam to stwierdziłam, że to dobre rozwiązanie. Jest oryginalny i pcha się go dosłownie jednym paluszkiem! Świetny jest! 😉

My znów byliśmy na działce a Gabi zasnęła po 20 i czekamy na moją siostrę bo ma przyjść małą bibkę

Jutro lecę na solarium bo za tydzień w sobotę mam spotkanie 10 lat po maturze więc trzeba jakoś wyglądać 😜 A tak na poważnie to źle się czuję jak jestem taka blada 🙃 Jak co dwa dni będę teraz chodzić to w sobotę już jakiś kolor na skórze będzie. Polecicie mi jakieś dobre???

Spadam przygotować wszystko na rosół na jutro i otworzyć pifffkooo. Swoją droga kiedy umawiamy się na jakiegoś browarka czy imprezkę?? 🙃 🙃 🙃

Miłego weekendu 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej Martus super ze kupiłas wózek jesli ci sie podoba to najwazniejsze ja juz narzie nie chodze na solarium bo byłam 9 razy i niechce byc jak węgiel tym bardziej ze jestem blondynką.Martus duzo czwicze na steperze bo nie moge patrzec na moje uda 😞ale mam nadzieje ze do pazdziernika mi troche schudną bo mam wesele brata 🙂My sie zastanawiamy gdzie jechac jakbym jechała tam gdzie ty do Ustki to było by fajnie bo akurat w tym samym czasie ale my sami niewiemy gdzie a byłas w Kołobrzegu 🙂My jezdzilismy zawsze do Miedzyzdroji i dlatego teraz chcemy do odmiany gdzie indziej 🙂Oczywiscie daj znac jak bedziesz na spacerku bardzo bym chciała sie spotkac i zobaczyc Gabrysie jak co masz mój numer tel miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, my byliśmy w długi weekend majowy w kołobrzegu i ładne miasto, fajnie zorganizowany deptak przy plaży, tylko na pogodę trochę nie trafiliśmy, tutaj były upały a nad morzem ok 15 stopni i zimny wiatr 😞 ale ogólnie chodziło nam o to żeby Agatka nawdychała się dużo jodu 🙂 więc już latem raczej nie będzie żadnego wyjazdu....
A Agatka jakoś się trzyma jak na razie, nie choruje, uczęszcza do żłobka, od poniedziałku przechodzi do drugiej grupy 🙂
A i witam nową przyszłą mamusię 🙂 zdrówka życzymy dziewczynkom 🙂
ok to do następnego przeczytania 🙂 pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D co do imienia to już dawno postanowiłam, że jak będę mieć córkę to dam jej na imię Gabrysia; z tego co czytałam to Ty też masz Gabi 🙂 bardzo mi si ę podoba to imię, ale jeszcze muszę zatwierdzić to z mężem 😉 no i z tego co słyszę to chyba w ostatnich 2-3 latach to imię zrobiło się strasznie popularne... 😞 a nie chciałam nigdy dawać dziecku imienia zbyt oklepanego, żeby potem w przedszkolu były jeszcze 3 inne dzieci o tym samym imieniu, dlatego mam mały dylemat z tym związany

dziewczyny, Wy jako już doświadczone mamy, może mi polecicie jakieś wózki?? Dużo osób mówi, że nie warto kupować gondoli i spacerówki w jednym bo ponoć te spacerówki są ciężkie i niewygodne, niby lepiej kupić samą gondole a potem osobno spacerówkę, taką która jest lżejsza i fajnie się składa, no i nie wiem co o tym myśleć.....

w sklepie spodobał mi się wózek 3w1 firmy Roan 4runner, cos takiego
http://www.skleproan.pl/index.php?p16,roan-4runner-2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hejka kobietki super Wercia ze zajrzałas dzis przejezdzałam koło ciebie i szłas z Agatką na spacerek 🙂poznałam po zielonym wózku 🙂Pati masz racje spacerówki są nie wygodne ja niestety kupiłam a i tak potem sprzedałam i kupiłam laske bo jest lekka 🙂Wózek który ci sie podoba miała moja znajoma była bardzo zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

No wiadomo że nad morzem chłodniej mimo upałów w środkowej Polsce no ale super, że Agatka się nawdychała zdrowego powietrza! To najważniejsze 🙂 A jak zareagowała na morze??

Pati, uważam, że wózki 3 w 1 nie są dobre bo spacerówka jest mało wygodna więc lepiej kupić wózek gondolę na te pierwsze 5 miesięcy a zaś spacerówkę 🙂
Imię Gabi wydaje mi się mało popularne ostatnio. U nas w żłobku często zdarzają się i słyszy się o Antosi, Idze, Majce... Hania jest też popularna. Nie sugeruj się popularnością tylko swoją intuicją 🙂 Ja chciałam Zuzię ale w jednym roku w rodzinie rodziły się aż dwie więc bez sensu i jak zaszłam w ciążę stwierdziłam, że będzie Gabi 🙂 A drugie dziecko chciałabym też dziewczynkę i będzie chyba Michalina albo Laura. Zresztą kto to wie co będzie mi dane hehe 😉

Kołobrzeg średnio mi się podoba bo to takie zwykłe miasto... No ale to moje widzi misie hehe 😜 Dzięki rodzicom zwiedziłam całe wybrzeże a jak zobaczyłam Ustkę to się zakochałam stąd moja decyzja by jechać tm ponownie.. Tym razem z moimi dwoma skarbami 🙂

Dobrej nicy. Ja lecę spać bo jutro do pracy. Dzięki Bogu że ja lubię tą pracę bo inaczej bym w depresję popadła hehe 😁 🙃
Paaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek napisał(a):
Witajcie 🙂
Mam pytanko 🙂 Gdzie w Kaliszu moge wykonac usg 3d4d? lub w Ostrowie Wlkp? 🙂
Pozdrawiam


w Ostrowie to nie ma nic, ponoć Machalica ma sprzęt do 3d ale nie potrafi go dobrze obsługiwać, więc pozostaje tyko Kalisz:
- dr Kurpik - byłam u niego we wtorek właśnie, wydał mi się bardzo kompetentnym i sympatycznym lekarzem, wszystko dokładnie posprawdzał i omówił
- dr Jakubek - ma sprzęt i też sporo osób do niego idzie na 3d, ja kiedyś do niego chodziłam, ale mnie zraził do siebie, więc dlatego poszukałam kogoś innego, poza tym jak do niego się wybierzesz to weź pod uwagę opcję, że może się zdarzyć, że będziesz czekać w poczekalni nawet 3 h.. wszystko zależy jak się trafi, bo do niego pacjentki przychodzą bez zapisów i nigdy nie wiadomo ile osób będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...