Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Meldunek 🙃 🙃 🙃

A tu ciągle cisza... nasz dwupak chyba nie został z nami , a szkoda 🤔

Miłego popołudnia 🙂 no i ...weekendu 🙂


jestem, jestem 🙂 regularnie zaglądam, chociaż przyznam się, że głównie to na Wrześnióweczkach się udzielam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
anitek napisał(a):
Witajcie 🙂
Mam pytanko 🙂 Gdzie w Kaliszu moge wykonac usg 3d4d? lub w Ostrowie Wlkp? 🙂
Pozdrawiam


w Ostrowie to nie ma nic, ponoć Machalica ma sprzęt do 3d ale nie potrafi go dobrze obsługiwać, więc pozostaje tyko Kalisz:
- dr Kurpik - byłam u niego we wtorek właśnie, wydał mi się bardzo kompetentnym i sympatycznym lekarzem, wszystko dokładnie posprawdzał i omówił
- dr Jakubek - ma sprzęt i też sporo osób do niego idzie na 3d, ja kiedyś do niego chodziłam, ale mnie zraził do siebie, więc dlatego poszukałam kogoś innego, poza tym jak do niego się wybierzesz to weź pod uwagę opcję, że może się zdarzyć, że będziesz czekać w poczekalni nawet 3 h.. wszystko zależy jak się trafi, bo do niego pacjentki przychodzą bez zapisów i nigdy nie wiadomo ile osób będzie

Dziekuje bardzo za odpowiedz 🙂 a dr Kurpik przyjmuje na zapisy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja chodzilam do Kurpika przez całą ciążę i jak dla mnie jest w porządku, ma 3d i wszystko zawsze posprawdza i omówi jak już wcześniej pisałaś Pati 🙂 u niego nie czeka sie długo ok 2 -3 dni ale jak potrzebowałam na drugi dzień to też sie udało 🙂 bierze teraz chyba 100zł za wizytę, ja jak bylam w ciąży to brał 90zł, no a tak to w porządku lekarz 🙂 także polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki zajrzałam do was na chwilke widze ze sie cos ruszyło na forum ;; 😉zdrówka zycze Gabrysi u nas tez mielismy jechac na szczepienia ale Patryk dostał kataru zreszta regularnie go ma i nie wiem od czego podejrzewam ze to alergiczne bo przechodzi na 2 dni i z powrotem jest 🥴a tak poza tym u nas przygotowania do komuni biegania latania i czały czas w kosciele prawie codziennie 😮lece zrobic obiadek i na próbe;;;miłego dnia wszystkim zycze;;pa 🙂 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ho ho, forum trochę odżyło - przyszłe mamuśki, zostańcie z nami, fajnie, że ktoś nowy dołączył 🙂 A my żyjemy 🙂 Nie piszę nawet co Wandzia już umie, bo same wiecie - na tym etapie to co dzień jakieś zaskoczenie 🙂 Ale uwielbia tańczyć i skakać na trampolinie. Jest kociarą - wszędzie każe sobie rysować koty. I jest po prostu bez pamięci zakochana w piłce nożnej, moja chłopczyca 🙂 🙂 🙂 Jak jesteśmy u dziadków, to nie chce oglądać bajek, tylko każe sobie włączać tv sport, bo tam zawsze jakiś meczyk się znajdzie 😉 A na wprost balkonu mamy boisko, więc chłopaki mają wiernego kibica w postaci mojej małej, która pokazuje na nich palcem i krzyczy "baaaaam! baaaam!" 😉
To się pochwaliłam 😉 Ciekawa jestem jak Wasze maluchy wyglądają na żywo. Ale coś nam te spotkania ostatnio nie dochodzą do skutku, więc się pewnie nie prędko zobaczymy>( Gdyby jednak któraś miała czas - dajcie cynka na komórkę, bo znów jestem chwilowo w miarę dyspozycyjna. Bo nie mówiłam Wam - dwa tygodnie pracowałam w kantorze, ale pan szefuńcio z dnia na dzień pokazywał swoją coraz bardziej chu....wą prawdziwą twarz, więc się szybko rozstaliśmy. Także nadal szukam pracy. Jak któraś by coś wiedziała - dajcie znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka kobietki widze ze forum ruszyło ja tylko na chwilke bo ja ostatnio nie mam czasu kurcze musze nadrobic czytanie 🙂Musze sie wam pochwali schudłam 9 kg 🤪mój sukces tak sie ciesze mam super diete w 3 tyg mozna zjechac 6 kg a mi sie udało 🙂Pozdrawiam wszystkie maluszki jutro nadrobie pisanie miłego wieczorku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej Ewus ja bym mósiała ci podac ta na całe 3 tyg jak znajde chwile to ci napisze na NK 🙂Jak tam wasze dzieciaszki co ja sie szykuje do dentysty a o16tej mamy w szkole dzien mamy i taty bo nasz syn bedzie miał przedstawienie wiec znów mam dzien pełen biegania to miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam czasu na nic bo caly dzien poza domem a pozniej z Gabi... Jakoś zyjemy, praca dom praca dom i tak w kolko. A co u Was??? Ewa, masz jakas prace? Porzebuja recepcjonistki na Granicznej 76K do salony TRENDY ale kontakt jedynie osobisty. Mialabys blisko do pracy 🙂

A tak w ogole to mieszkasz na Armi Krajowej, tak? Ostatnio balowalam tak u kolezanki ale pod numerem bloku 11A 🙂

Buziaki kochane. Aaaaa i wszystkiego naj dla Karolinki bo konczy 25 lat dzisiaj 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś, nadal szukam pracy, więc dzięki za cynk - jutro tam pójdę zanieść CV. Jakbyś coś jeszcze wiedziała - daj znać.
Ciężko się teraz jakoś zsynchronizować, ja wiem. Ale może jakoś na dniach jeśli pogoda dopisze, może wyskoczymy gdzieś z maluszkami, nawet n jakiś plac zabaw, żeby się trochę pobawiły razem. Byłoby fajnie zobaczyć Wasze Bąble po tylu miesiącach - pewnie nie do poznania 🙂!
A mieszkam nie na Armii Krajowej, tylko na Piotrowskiego, ale jeden czort, bo to rzut beretem od Armii 🙂 Jak kiedyś będziesz w okolicy - zapraszam na kawkę, telefon znasz 🙂
A ciekawe co u Reni? Reszta dziewczyn chyba na dobre spasowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie miło ze jeszcze czasami ktos zajrzy normalnie dziewczyny nie mam czasu Adas 2 tyg temu był w szpitalyu miał powiekszone wezły chłonne i migdały ale wyszłam na swoja odpowiedzialnosc nie chciałam tam byc 😞poszłam prywatnie do laryngologa i dała mi antybiotyk i mu przeszło bo w szpitalu twiedzili ze to MONONUKLEOZA ZAKAZNA taka choroba która przechodzi sama ale okazało sie ze pomylili a le mniejsza z tym teraz musze pobrac krew i jeszcze raz zbadac czy mu juz wszystko wróciło do normy a wczoraj dostałOSPE!i niestety do wtorku w domu mam z nim siedziec a taka ładna pogoda 😞ale z drugiej strony bede miec juz zgłowy wiec tyle sie u mnie dzieje Adas w centkach 🙂szczepienie mam przełozone za 2 miesiace 18 lipca wyjezdzamy nad morze a po zaty poszłam wczoraj do solarium i z lekka sie poparzyłam 🙂a wy opowiadajcie jak wasze dzieciaszki?Mój Kacper juz niedługo konczy zerówke i we wtorek konczy7 lat ale to zleciałoMiłego dnia dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobietki jestem i ja nie miałam kiedy wejsc do was i zajrzec bo ciagle cos my juz po komuni udała sie super potem biały tydzien a dzisiaj Olusia pojechała do Lichenia;; 🙂u nas postaremu tylko Patryk od dwóch tygodni ma kaszel i nikt nie wie od czego podejrzewa lekarka ze to alergia ale zobaczymy co bedzie dalej;;;Renia widze ze dietka ci słuzy ja nie moge schudnac nie mam samozaparcia ale jak bedziesz miała wolna chwilke to poprosze o ta diete;;;A ja poszukuje pracy jak by ktoras cos wiedziała do sklepu lub marketu to chetnie przyjme ;;a co u was i waszych pociech jak u was z nocniczkami kiedy dzieciaki oduczacie od pamperów;;;pozdrawiam i miłego dnia zycze;;; 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hejka kobietki fajnie ze Ulcia zajrzałas ja siedze w domuku bo walczymy z ospa u Adasia siedziemy dzis 7 dzien w domu powiem wam ze to koszmar on chciał tak na dwór płakał a ja nic nie moge zrobic wczoraj mu jedna chrostka odpadła z reszta był dzis w nocy marudny a teraz jeszcze spi 🙂Ula na pewno jak znajde tak chwilke na spokojnie to napisze ta djete 🙂ale dzis paskudna pogoda miłego dnia 🙂Zobacz Ula na ecentrum duzo jest ogłoszen o prace 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka;;Reniu dobrze ze mały teraz dostał ospe bo bedziesz miała juz po a u chłopców czym predzej tym lepiej moja Olusia tez jeszcze nie miała wolałabym zeby teraz dostali ;;;a co do pracy na e centrum to patrze kilka razy dziennie i nic jak nie szukałam to były a teraz nic a nioc;; 🥴lece uspic maluszka bo od 5 buszuje miłego dnia;;; 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...