Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No mój Kacper przechodził ospe na 2 latka Adasiowi juz schodzi ale za to ida mu zeby i starsznie marudzi wczoraj wyszlismy pierwsze po 7 diach na mały spacerek a ta pogoda mnie dobija pochmurno nic sie niechce a konkretnie jakiej pracy szukasz?jakbym cos wiedziała dam ci na pewno znac miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
P.S. Mąż mi sprawił nie lada niespodziankę wczoraj w imieniny- zachodzę do domu i otwieram sypialnię a tam na łóżku ogromny pakunek ze wstążkami bordowo złotymi a w środku ogromny keyboard Casio !! Klawisze jak ww pianinie! Cudeńko! Tak o tym marzyłam! W końcu się doczekałam haha. To prezent imieninowy i spóźniony urodzinowy Teraz non stopa gram a raczej uczę się na nowo hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😉Martusia wszystkiego najlepszego a prezent super maz sie spisał 🙂 😉a co do pracy to szukam obojetnie czego głównie sie rozgladam za sklepem tylko nie z ciuchami spozywka i markety jakbyscie cos wiedziały to dajcie cynka bede wdzieczna;;;ide kimac ;;dobranoc ☺️ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki ide wam powiedziec ze ide dzisiaj pierwszy dzien do pracy na próbe zobaczytmy jak to bedzie trzymajcie kciuki bo od rana rycze bo szkoda mi zostawic małego jak mus to niestety i tak trzeba ale przezywam to holernie;;; 🤨 🥴lece sie szykowac i odwiez Patryka do babci;;pa miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki u mnie ok w pracy tez;;;Martusia ja poszłam do sklepu 24 h na borkowskiej w kaliszu narazie mi odpowiada zobaczymy jak po pierwszej wypłacie jak nie bedzie mi odpowiadac to bede szukac czegos innego ale narazie ok 😉a co do tego mojego małego szkraba to jestem pod wrazeniem ze tak sie zaklimatyzował u mojej mamy jezdzimy do niej tylko w niedziele i obawiałam sie czy w ogole bedzie zostawał ale bez oporów zadowolony nawet mamie robi pa pa he mój urwis 🤪za to mama strasznie teskni nieraz nie moge sie skupic na niczym bo mysle czy wszystko ok i czy nie płacze ale musze przejsc przez to;;; 🥴to na tyle co do pracy a i dzisiaj wolne jutro 14-22 i wekend wolny 😁ide obiadek wstawic bo moje dziecie spi pa miłego dnia wam zycze pa 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratulacje Ulcia ze wróciłas do pracy teraz wszystkie pracujecie a ja bezrobotna 😞szkoda ale mam nadzieje ze to sie w koncu zmieni narazie mam plany jescze troszke posiedziec dopóki Adas nie pójdzie do przedzskola we wrzesniu ide go juz zapisac 🙂Mój kacperek jutro ma zakonczenie jak i zreszta wszystkie dzieci i nie dociera to do mnie ze zacznie sie nauka mam juz podane ksiazki do kupienia które wyniosa z 300zł a gdzie reszta 🤪Ulcia cos pewnie o tym wiesz 🙂ale cóz takie zycie Martus jak tam twoja Gabrysia co?Mój to straszny rozrabiaka i bardzo wymusza płacze szybko sie denerwuje ale jest kochany 😜Mówi juz BABCIA,DZIADZIA TATA ,MAMA,MANNA,na siebie mówi ADA 😜i takie tam woła siusiu na nocnik a z kupka to jeszcze chowa sie po kątach 🙂a dzis zrobił numer budze sie w nocy koło 3 rano ide do jego pokoju bo cos puka patrze a Adas w dobre bawi sie zabawkami hehe ale wziełam go do siebie i zasnoł wiec go przeniosłam do swojego łózka 🙂Miłego wieczoru odzywajcie sie czasami bo teraz jak juz wszystkie pracuja to juz pewnie nikt nie bedzie miał czasu papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej co tam u was tu jak zwykle cisza ja znalazłam chwilke zeby do was zajrzec a tu 😞Reniu ciesz sie bliskoscia z Adasiem bo ja jakbym nie musiała to bym do pracy nie poszła bo bardzo tesknie za Patrykiem a on za mna takze nie ma tego dobrego;;;a co do ksiazek to niestety wiem i to doskonale u Oli pakiet kosztyje 306 zł +angielski + religia +zeszyty przybory i ciuchy takze wiesz po co miedzy innymi poszłam do pracy a p[oza tym mam 3 wesela 2 w sierpniu 1 we wrzesniu i chrzest i 18 takze masakra he 🥴a co u was kochane odzywac sie i opowiadac;;lece na piwko bo mały spi a ja ide sie zrelaksowac pa miłego wieczorku;;; 🙂 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Reniu, Kacperek to już duży chłopak! Zdaję sobie sprawę że przeżywasz jego wejście w życie szkolne. To ekscytujące i jednocześnie człowiek ma tyle obaw. Adasiowi gratuluję nowych umiejętności 🙂 To super że już wola na nocnik. Moja woła ale nie zawsze, z kupką było lepiej a teraz przestała wołać także potrzebuje pewnie czasu. A Ty gdzie zapisujesz Adasia do przedszkola?? Rozumiem, że od września przyszłego roku?? Nie we wszystkich przedszkolach przyjmują 2,5- latków a ja chciałam do Jacka i Agatki i nie da rady chyba bo od 3 lat przyjmują. A to trzeba tak wcześnie zgłaszać?? Masz już drugie dziecko to jesteś doświadczona a ja ciemna masa haha.

Myślałam, żeby na rok dać Gabi do żłobka bo ciągle jest jakiś problem by zostawić młodą u babci więc wolałabym być bardziej niezależna. Nie wiem co zrobić. Poza tym nie wiem czy nie za późno by zgłosić, nie wspominając, że brakuje miejsc...

U nas nowe dzieci więc masakra jakaś! Jestem zmęczona jak cholera po dzisiejszym dniu. Poza tym doszedł mi angielski więc masakra bo nie lubię tego języka.

Reniu, tak schudłaś, że bym Cię na zdjęciu nie poznała! 🤪 Gratuluję determinacji 🙂 Ja muszę schudnąć jakieś 3 kg i będzie super ale jestem niekonsekwentna.

Dobrej nocy wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Martus dziekuje za komplement 🙂no duzo ludzi co spotykam to mówi ze schudłam chodz ja juz tego nie widze no ale 9 kg to chyba duzo 🙂teraz do mnie dociera jak byłam gruba bo i tak jescze ciałka mam a z nóg to cięzko schudnac.Martus ja go zapisze zaraz na poczatku wrzesnia ale pódzie dopiero na przyszły rok na ul,Krótka za urzedem do SZCZESLIWEJ13 tam chodził Kacperek i byłam bardzo zadowolona tam przyjmna byle by dziecko robiło siusiu 🙂to jest prywatne 310zł teraz kosztuje ze wszystkim w tym jet rytmika angielski wycieczki i przyborów szkolnych ju nie kupujesz płaci sie chyba 10zł na półrocze 🙂Jel bys miała motywacje i chcesz schudna 2 kg na tydz to podam ci diete ale tylko narazie na tydzien bo za duzo pisania 🙂SNIADANIE 1-Chleb czyli dwa kawałki razowego,Masło5g czyli cieniutko,Wendlina40g chuda moze byc z indyka,ogórek,sałata.SNIADANI2-Bułka kajzerka,masło,dzem ale tylko Łowicz.OBIAD-Udko z kurczaka bez skóry,pół paczki ryzu,warzywa dowolna ilosc moga byc te mrozonki,ogórek,sałata.PODWIECZOREK-Owoc.KOLACJA-Chleb dwa kawałki,masł,wedlina,ser topiony Fit 1 szt,sałata.To stosujesz 3 dni a taeraz napisze na kolejne 3 dni
SNIADANI1-Chleb,masło,wedlina,pomidor ,ogórek,sałataSniadani2-Bułka kajzerka,masło.OBIAD-Jajko sadzone bez tłusczu,1 ziemniak,dowolne warzywo,sałata.Podwieczorek-Kefir owocowy odtłuszczony.KOLACJA-Chleb,masło,ryba w galarecie200g,ogórek,sałata.To wszystko stosujesz jedno 3 dni drugie 3 dni a na siódmy dzien wybierasz se dowolną czy to pierwsza czy ta druga diete jak bedziesz sie tego trzymac to po tyg bedzie 2 kg mniej 🙂powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochana. Dziękuję za rozpisanie się! Coś mi się przytyło i zaczynam myśleć czy w ciąży nie jestem bo tak nigdy nie miałam ale okres dopiero mi się skończył więc niemożliwe.
To jak długo się odchudzałaś??? Kurczę bo 9 kg to zajebiście dużo! Chociaż z połowę bym chciała schudnąć... Pewnie wieczorne piwko też tak na mnie działa hehe, mięsień piwny rośnie 😜 Ech...

A co do przedszkola to dzięki za info. Co prawda na Krótką mam kawałek i nie po drodze ale wezmę to pod uwagę 🙂 Mi byłoby po drodze do Jacka i Agatki albo na Młynarskiej ale muszę się dowiedzieć wszystkiego. Poza tym ciężko się wszędzie dostać więc nie wiem czy liczy się kolejność zgłoszenia czy co??? Obawiam się trochę bo chciałabym by Gabi poszła do przedszkola od przyszłego roku. Zresztą kto wie gdzie ja będę mieszkać za rok...może w Gorzycach więc tam zapiszę córcię 🙂 A na marginesie to nie wiedziałam, że na Krótkiej to jest prywatne. Ale to pewnie przez tą prywatyzację... Szkoda że ja nie mam pracy w przedszkolu 😞 Byłoby mi łatwiej ze wszystkim.

A tak w ogóle to nikt się nie odzywa. Dziewczyny, meldować się! P.S. Kiedy się umawiamy na spacer??????????? Ja mogę w tygodniu ale tak dopiero kurczę po 17... A w sobotę czy niedzielę to zależy w którą także dawać propozycję 🙂

Miłego wieczorku kochane 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czesc Martus ja zaczełam najpierw sama sie ochudzac bez diety dokładnie27stycznia 😜no to tak4 miesiace i nie jestes sama ja tez pije piwko wieczorkiem 😜juz teraz jem normalknie tylko w mniejszych ilosciach jesli chodzi o spacer to ja chetnie dasz mi znac zawsze tak jak ci pasuje a ja sie dostosuje 🙂W przedszkolu na krótkiej to pracuje ta twoja znajoma Marzenka Piotrowska przesympatyczna 🙂zaczeła pracowac 4 lata temu akurat jak ja zapisałam Kacperka była jego wychowawca 3 lata 🙂ja tez bym chciała zeby sie dostał w przyszłym roku ja zaraz 2 wrzesnia pedze go zapisac bo w tedy sa wnioski i kto pierwszy ten lepszy z tego co tu wiem 🙂Juz nie długo na wczasy nie moge sie doczekac 🤪Miłego dnia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzialam sie z Marzenka ostatniona spotkaniu z okazji 10 lat po maturze 🙂 Troche sie jej przytylo ale nadal jest przesympatyczna! 🙂

A na wakacje gdzie jedziecie?? I kiedy? 🙂 Nic sie nie chwalisz 😜 😉

Karcia z tego co wiem niedawno wrocila z Ustki a Wercia nie wiem. Jak reszta?? Ewa, Ula??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej no faktycznie Marzena przytyła.My jedziemy 18 lipca do Miedzyzdroji nasze ukochane miejsce 🙂mielismy gdzie indziej ale mój maz mówi ze wszedzie blisko wiec odwiedzimy tez Kołobrzeg,i inne miejsca 🙂Urlop ma od 16 lipca do ostatniego nie moge sie doczekacA wy gdzies jedziecie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renia33 napisał(a):
No hej no faktycznie Marzena przytyła.My jedziemy 18 lipca do Miedzyzdroji nasze ukochane miejsce 🙂mielismy gdzie indziej ale mój maz mówi ze wszedzie blisko wiec odwiedzimy tez Kołobrzeg,i inne miejsca 🙂Urlop ma od 16 lipca do ostatniego nie moge sie doczekacA wy gdzies jedziecie? 🙂


Hej. Chcieliśmy do Ustki naszej ukochanej aczklwiek o Medzyzdrojach tez mysleslismy bo blizej i pociG BEZPOSREDNIO z ostrowa. Ale bylyby jaja jakbysmy sie spotkali hehe. A macie jakies zarezrowane miejsce??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mamy w ustroniu lesnym 800m od morza a wy kiedy jedziecie to małe miasteczko to na pewno bysmy sie spotkali jesli bysmy byli w tym samym czasie ale by było super 🙂Tez jechałam z Kacperkiem 3 lata temu pociagiem z Ostrowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renia33 napisał(a):
Tak mamy w ustroniu lesnym 800m od morza a wy kiedy jedziecie to małe miasteczko to na pewno bysmy sie spotkali jesli bysmy byli w tym samym czasie ale by było super 🙂Tez jechałam z Kacperkiem 3 lata temu pociagiem z Ostrowa 🙂


Hej. Pogoda nie sprzyja plażowaniu ale jedziemy nawdychać się jodu i pobalować hehe. Wyjeżdżamy jutro w nocy z piątku na sobotę 🙂 A Wy już na wakacjach ?? My do Ustki jedziemy bo tak jak pisałam - znam ją dobrze i wszędzie trafię. Nie lubię być zagubiona 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. My już po wypoczynku nad morzem. Pogoda nie najgorsza bo deszcz jeśli padał to symbolicznie i przelotnie , poza tym słoneczko świeciło i było ciepło 🙂 Ogólnie wyjazd pełen wrażeń! Gabrysiunia uciekała przed falami więc mieliśmy ubaw hehe. Dodam fotki na NK i FB 🙂 Renia, odezwij się jak przyjedziecie. Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Martus my dzis wrócilismy było super! 🙂Pogoda nie najgorsza pierwsze dwa dni tez przelotnie a kolejne coraz cieplejsze 🙂chwile nie zapomniane Adas rozrabiał ze nie ma co hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...