Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O tak, ciąza to wielki stres 🙂 Cały czas myśli sie o tym, aby maleństwo było zdrowe. Mnie takie najgorsze myśli mineły w momencie kiedy zakończył sie trzeci miesiąc, teraz jestem spokojniejsza, a poza tym już oswoiłam się z myślą o dzieciątku i jak widzę swój brzuszek, to wiem że tam jest 🙂 No a poza tym badania w poradni genetycznej też sieją sporo zamętu czy wszsystko jest ok, ale potem zasypia się spokojniej 🙂







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama ja tez mam ten problem z bolem brzucha od okolo 3 dni, i tez mi wszyscy mowia ze to te wiazadla!! Najgorzej mam jak zmieniam pozycje np.siadam albo wstaje 😞Zastanawiam sie jak to dlugo bedzie trwac bo niepowiem,że bardzo się boje o mojego synka!! Chociaż tłumacze sobie ze z nim wszystko ok bo broi coraz bardziej w moim brzuszku 🙂 🙂 Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie koleżanki z brzuszkowego forum piszę tutaj w imieniu naszej koleżanki Doruni700 którą los tak strasznie doświadcza. Byłam razem z koleżankami grudniówkami świadkiem 2 tragedii jakie przeszła straciła dwójkę swoich wymarzonych i upragnionych dzieciaczków ale jak by tego było mało w sobotę jej 4,5 letnia córeczka Martusia uległa wypadkowi została poparzona.
Ma poparzone rączki brzuszek i uda niestety nie obędzie się bez przeszczepu skóry jeszcze jak by tego było mało w ranki wdały się jakieś bakterie i lekarze pobrali wymaz do badania jutro będzie wszystko wiadomo co dalej. Dorunia po przeszczepie skóry Martusi będzie potrzebowała różnych opatrunków maści które pomogą jej córeczce wrócić do zdrowia dlatego też chciała bym zapytać czy mogły byście dziewczynie jakoś pomóc my z grudniówkami już jej tą pomoc zaoferowałyśmy zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby jej córeczka jak najszybciej wróciła do zdrowia i żeby Dorunia mogła dalej cieszyć się swoimi kochanymi dzieciaczkami. Jeżeli jesteście w stanie pomóc to piszcie tutaj na forum.

http://www...c=view&id=232957&catid=7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Właśnie odkryłam,że mam nadciśnienie 😞 Zawsze miałam idealne (120/70), w pierwszej ciąży również,a tu taka niespodzianka. Od 4 dni potwornie boli mnie głowa i wczoraj przy okazji wizyty w aptece zmierzyłam ciśnienie: 145/85. Dzisiaj to samo 😞 Jutro rano będę mieć wyniki moczu i modle się żeby nie było białka. Kontaktowałam się z gin i od dzisiaj zaczynam przyjmować leki na obniżenie.Masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z ciśnieniem nie ma żartów. Od 20 tyg może ujawnić się tzw nadciśnienie indukowane ciążą. A nadciśnienie jest wtedy gdy pomiar jest większy lub równy 140/90. Wówczas należy stale monitorować ciśnienie i mocz (czy nie ma białka).
Jeden podwyższony wynik jeszcze nie świadczy o nadciśnieniu, ale kkkkoralik twój gin jest dziwny,że twierdzi ze 140/80 to dobre ciśnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam podobne ciśnienie i gin mówił że jest ok!! także niewiem o co chodzi ale z tym nie ma żartów 🤢 a powiedzcie dziewczyny jak to jest z kąpielą ja rozmawiałam z paroma osobami i odradzają mi kąpieli a jedni nie mają nic przeciwko to teraz niewiem :blusurl=http://www.suwaczki.com/][/url]h: pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kąpiele w wannie są odradzane ze względu na to,że zmienia się pH pochwy i drogi rodne są bardziej narażone na infekcje. A w wodzie w której można świetnie się zrelaksować jest mnóstwo bakterii spłukanych z naszego ciała. Dlatego właśnie zalecany jest prysznic 🙂
Pozdrawiam weekendowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam termin na 3 lipca 🙂 Juz niemoge sie doczekać mojej kruszynki 🙂 niestety na USG nie chcialo nam pokazać swojej płci. Ale czekamy na nastepne USG. Albo... moze nie bede chciala wiedziec jaka jest płec 🙂 Samopoczucie w porządku. 🙂 A u Ciebie? Ja mam cisnienei 118/75 ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusie wklejam link i proszę o głosiki 😉
http://pl.lennylamb.com/#user/show_photo/501

Jeśli komuś przeszkadza to, że wklejam link na forum Waszego miesiąca to bardzo proszę o wiadomość na prv. Nie to żeby zależało mi na moich oklaskach ( bo ktos mi je cały czas zabiera 🙂) ale nie chcę być upierdliwa z wklejaniem linków jeśli sobie tego nie życzycie 🙂

Konkurs trwa tylko do końca miesiąca więc jeszcze tylko tydzień :P

Pozdrawiam Mamusie i Brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje ciśnienie w ciąży wynosi 135/85 i lekarz nic nie mówił że jest za wysokie, więc dziwię się, że u Ciebie gin chce zastosować od razu leki.No chyba że wyniku moczu będziesz miała niepokojące. Ale różni są lekarze i musisz zaufać swojemu, napewno wie co robi.







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MartwaGdynia napisał:
Ja mam termin na 3 lipca 🙂 Juz niemoge sie doczekać mojej kruszynki 🙂 niestety na USG nie chcialo nam pokazać swojej płci. Ale czekamy na nastepne USG. Albo... moze nie bede chciala wiedziec jaka jest płec 🙂 Samopoczucie w porządku. 🙂 A u Ciebie? Ja mam cisnienei 118/75 ;]


My mamy termin na 6-10 lipiec, i do niedawna byliśmy przekonani że nie chcemy poznać płci 🙂 Ale teraz już nie możemy sie doczekać 10 marca, mamy wtedy usg i będziemy wiedzieć 🙂

A poza tym muszę się pochwalić, że dwa dni temu poczułam pierwsze, prawdziwe ruchy dzidzi, i jestem pewna że to są właśnie ruchy 🙂 Coś wspaniałego!!!







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusia :

Heh, ja ruchy poczułam takie dokładne wczoraj 😉 Maleństwo jak zaczelo kopać to aż sie sama zdziwiłam że tak nagle można kopnać mamusie 😉 To takie śmieszne jest.. Dzisiaj byłam w pizzy hut z nażeczonym i wracalam do stolika bo przy barze sałtkowym bylam to jak sie zaczelo ruszać to aż stanelam i za brzuch sie złapałam. Takie śmieszne uczucie. 🙂 co do płci to się jeszcze zastanowie 🙂 a jak Ci ciąża mija?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...