Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaa myslalam,ze chodzi ci konkretnie o te z dzidzia ktora rosnie w miare uplywu czasu 😜 😜 widze,ze jestes tu nowa na pewno znajdziesz fajny kontakt z dziewczynami termin masz na pazdziernik wiec
tutaj znajdziesz dziewczyny w swoim tygodniu ciazy

http://www.brzuszek.net/forum,pazdziernik_2010,17,216974.html,str=0

ale do nas oczywiscie tez zapraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wlasnie Aniulka dlatego mnie kusi ta promocja bo lepsza niz ta w Lidlu ,ale chyba sobie odpuszcze bo co by bylo gdyby faktycznie nasz synus byl na nie uczulony .. . . polki co mam 1 paczke bo kupilismy wczoraj pampersy z chusteczkami gratis w Lindlu i bedziemy testowac juz za 2 miesiace hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez mi sie strasznie dluzy ehh chcialabym juz moc miec synusia przy sobie zajac sie nim przede wszystkim i swoja figura hehe 🙂 tak przy okazji .. . . . i tak sobie mysle, ze nie wiem jaki okres mialabym wybrac gdybym planowala kiedys druga ciaze chyba koncowka padla by na zime by moc wiosna / latem wygladac juz jak przed ciaza 🙂
kurcze pisze tak bo juz za tydzien bede sie "bawila"na weselu a jakos tak wiadomo wygladamy inaczej troszke choc pieknie zawsze bo mamy pod serduszkiem najwiekszy swoj skarb no ale zawsze jest jakies ale . .. chociazby cera bladziutka 🙂 aaaa chcilabym byc juz po tym weselu tez dalam sie skusic na nie . .. . .choc pewnie jak nastawiam sie na NIE to zazwyczaj jest super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bym z chęcią poszła na wesele ale mój kuzyn robi je 17 lipca a ja mam termi na 19 i w dodatku wesele jest pod wrocławiem więc odpada a miałam chęć i dupa może już martynka będzie na świecie ale odbije to sobie następnym razem przy kolejnym weselu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczynki! Justi dzielna jesteś z tą tabelką. Co do wesela to rzeczywiście jak nie chce Ci się iść to raczej będziesz się dobrze bawić. U mnie zawsze się to sprawdza. I zobaczysz,że wszyscy będą się Tobą zachwycać! A dobry makijaż bladość przykryje 🙂
Piszecie dziewczynki,że jeszcze 2 miesiące czekania, a ja czuję,że mogę już odliczać miesiąc do narodzin córeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂wczoraj nie mialam mozliwosci dac wam znac po ginie ale dzis juz jestem 😉)
wiec tak ...wiktor wazy juz prawie 2kg 😉lozysko sie nie starzeje,ilosc wod plodowych prawidlowa 🙂)szyjka ma 3cm i regularnie powoli sie skraca 🙂)jednym slowem wszystko w porzadku 🙂..
kolejna wizyta za 3 tyg.tj.14 czerwca i wtedy lekarz zapowiedzial ze da mi skierowania na wyniki bo trzeba wziac wymaz z pochwy i takie tam rutynowe wyniczki 🙂)...milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia miesiac ?? hehe no to suuuuuper 😆 ze tez z moim nie postaralismy sie wczesniej 😜 nie no smieje sie niech nasz brzdac sobie siedzi w brzuszku ile chce jak mu tak dobrze 🙂 ale widze,ze coraz bardziej jestem niecierpliwa 🙂 i nie moge doczekac sie wielkiego powitania najwspanielszego owocu naszej milosci 🙂 chyba jestem w goracej wodzie kapana ,ale podobno przy pierwszym dziecku tak wiekszosc mamusiek ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 😉
Kama super, że Wiktorek rozwija się prawidłowo 🙂 Waży podobnie jak nasza Emilka 😜 Ależ nam rosną te dzieciaczki 🤪
Justi nie martw się, nie ty jedna jesteś taka niecierpliwa, mnie się już tak czas dłuży, już chciałabym mieć poród za sobą i trzymać w ramionach ten nasz malutki skarbek 😉 A co do tabelki, to też zaraz nad nią zasiądę...nie jestem ekspertem komputerowym, ale może jakimś cudem mi wyjdzie heheehehehehehehe 🤪 🙃 🙃 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam goraco!!!
Mam pytanie do was dziewczynki.
Powiedzcie mi czy macie juz wyprane i wyprasowane ubranka i rzeczy dla dzidzi...? Bo ja nie mam pojecia kiedy sie za to zabrac ;-( moze jest jeszcze za wczesnie? ale boje sie zeby nie bylo tez z a pozno bo to roznie bywa ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko trzymam kciuki za tabelke hehe Ja nie wiem jak ja wkleic na to forum po prostu jakas magia 😜 ale mam nadzieje,ze tobie sie uda 🙂
Julia Ja jeszcze nie mam popranych ubranek mysle ze zabiore sie za to tak za 2/3 tyg 😉 nic nie wskazuje zeby synus spieszyl sie na swiat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja czekam na pogode i zaczynam prac bo mam zawalona juz cala lazienke ciuszkami i nie ma w niej miejsca i pomalu domownicy sie irytuja 😉)hehehale wolala bym zeby poschlo mi to na dworze ,a nie kisilo sie w domu dlatego czekam na pogode i ruszam z kopyta.....
po obliczeniach zostalo mi 49 dni do porodu 🤪ale szok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski 🙂
Kama super,ze wszystko z Wiktorkiem ok,to juz duzy chlopak prawie 2 kg,ciekawe ile moj bedzie wazyl,ale dowiem sie za tydzien bo mam wizyte!!!
Julia co do prania to czekam na fajna pogode izaczynam sie za nie brac,podejrzewam ze to bedzie czerwiec,bo nic sie na ta sloneczna pogode nie zanosi 😞A co do proszku to mam go juz o 1,5 tyg,zakupilam go po tym jak mi sie snilo,ze urodzilam szybciej i nie zdazylam wyprac ciuszkow,a na dodatek Kacper byl dosyc duzy i wszystki ubranka na 62 byly za male na niego hehe...Co za sny,skad one sie biora masakra 🙂
Justi masz zaleglego oklaska,bo wczoraj wszystkim dalam,a o tobie pozniej juz zapomnialam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też zabieram się za pranie i prasowanie na początku czerwca 😉 Proszek i płyn też już zakupiłam, także jestem zwarta i gotowa hehehehe 😉
Niestety co do tabelki, to też jakoś nie wychodzi mi wklejenie jej do posta (a zrobiłam taką ładną 😞 😉). Może jak mężuś wróci to mi pomoże, a jak jemu też się nie uda, to mam jeszcze jeden plan, wydrkuję ją i zrobię jej zdjęcie, po czym wkleję zdjęcie do posta heheheh 😉 Jest to jakieś wyjście z sytuacji 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...