Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To drugie i trzecie [URL=http://img710.imageshack.us/i/ss853751.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/4011/ss853751.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img80.imageshack.us/i/ss853752.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/4620/ss853752.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Te w paseczki tez sa z kubusiem,ale nie widac go zbytnio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moze dlatego,on sie nam podoba,ze same takich nie mialysmy kiedys bylo wszystko biale i szare,bez zadnych obrazkow,a teraz jest taki wybor,tylko brak pieniedzy,no a kiedys bylo na odwrot!!!Mi tez sie podobaja te w paski i te z tygryskiem najbardziej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz wróciłam, ale ide dalej 🙂 wejde do kauflandu i do biedronki, zobacze czy sa juz te butelki i jak jeszcze beda chusteczki te w 4-paku to kupię 🙂

Irka superowe ubranka 🙂 i te ogrodniczki jakie extra 🙂 też chce takie 🙂 a na jkai one są rozmiar? Ja wczoraj tez zakupiłam jedne kubusiowe a drugie z kangurzyca i jej małym tez z kubusia, ale nie mam znowu czytnika bo zabrał mi Robert do samochodu a nie chce mi się iść, a też zrobiłabym focie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki 🙂)wczoraj cos nie moglam nic napisac na forum ale dzis widze ze jest dobrze 🙂...ale jestem umordowana,dzis prasowalam kolejne 3 h masakra i nogi mi spuchly jak swince;(..do tego jestem sama w domu,a na dworze ciemno sie zrobilo zaczyna grzmiec oj bedzie straszna burza 😲,a ja sie tak boje burzy 😲...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, na dzisiaj koniec z zakupami!!! Byłam w biedronce, butelek nie było, ale kupiłam za to te chusteczki nawilżane. Długo sie w sumie zastanawiałam czy je wziąść, bo miałam w sumie kasy tylko na nie a po drodze na rynki widziałam bokserki i chciałam kupić Robertowi. Nie wiedziałam czy moze wziaść tylko 1 paczkę tą taka małą, czy tą dużą, i z tego wszystkiego zapomniałam o tych bokserkach ☺️ 😞 Troche mam wyrzuty sumienia ze głupie chusteczki przesłoniły mi inną rzecz, dla mnie ważną, bo luby by sie ucieszył...
Kama ja tez boje sie burzy, a z drugiej strony bardzo ją lubię 🙂
U mnie jest tak gorąco i słoneczko naparza że ledwo co szłam. Kulosy tak mnie bolą że szok. Ide obrac buraki do zupki bo juz prawie gotowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu te ogrodniczki sa na rozmiar 0-3 miesiace!!!Wiesz te ciemniejsze widzialam na allegro,ale byla licytacja od 14 zl sie zaczynala,a ja za nie dalam 10 zl,cena jak nic 🙂Poszukam to ci wkleje linka.... Musze jeszcze sie wybrac do tej babki zakupic jakaies bluzeczki,zeby pasowaly do tych spodenek!!!Moja siora powybierala sobie jeszcze ladniejsze rzeczy ale ona bedzie miala we wrzesniu dzidzie,to na moja moglybybyc za male,no i za goraco by mu bylo!!! Wiesz niema juz tej aukcji,jak wystawi ta babka znowu to ci przesle linka 🙂Chyba,ze ktos juz kupil 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak licytacja zaczynała sie od 14zł to powiem ci szczerze, ze drogo. u mnie w lumpkach jak dobrze sie poszuka to na wage mozna wychaczyc takie za grosze, a jak sa wycenione to mniej wiecej tak jak ty dałaś...ludzie pewnie sami w lumpach kupuja a później sprzedaja za niewiadomo jakie pieniądze!!
No może jutro jak nie zapomnę, każę wziąść Robertowi z samochodu. Kiedyś był cały czas w domu a teraz jest mu potrzebny do nawigacji (chodzi dokładniej o adapter do kart pamieci), a za daleko na parking i mi sie nie chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu masz racje z tym,że ludzie kupują w lumpeksie a potem na allegro sprzedają. Ale widziałam kilka fajnych aukcji, na których sprzedawali całe paki po dziecku. Ja na razie mam dużo ubranek tak do 12 miesięcy,więc nie kupuje. Nie mam tylko na zime kombinezonu.
Fajna jest też strona z ubraniami (nie wiem czy znacie) www.szafa.pl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia widziałam tą stonkę, fajna.
Lusiu masz rację że tak jest, że ludzie chodzą do lumpika jak u nas jest np taki że bardzo często jest promocja 5zł/kg... nie ważne czego, czy buty czy ciuchy, czy damskie czy dziecięce. no i się nieraz dziwiłam po co te babki niektóre biorą tyle tych szmat, i w sumie nie patrzą na nie w jakim stanie ani na rozmiar ani nic... co ja sto razy ogladam żeby szmat na darmo nie znosićm do domu. no i w końcu uświadomiłam sobie że potem tym na allegro handlują.... 🤨

a ja burze uwielbiam.... 🙂 ale tak rzadko u nas jest...

byłam z maluchami na hulajnogach... tylko siedziałam ale zmęczona i tak tym słońcem jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do becikowego to ja moge podpowiedziec niedawno odbierałam 🙂 a więc tak:
akt urodzenia dziecka
kserokopie dowodów osobistych rodziców dziecka
pesel dziECKA
ZAŚWIADCZENIE OD GINA ZE CHODZIŁYSCIE DO GINA JESZCZE PRZED UKOŃCZENIEM 10 TYG. CIĄŻY
A TAKŻE JESLI NIE JESTEŚCIE MAŁŻEŃSTWEM I JEDEN Z RODZICÓW JEST ZAMELDOWANY W INNYM MIESCIE ZASWIADCZENIE Z TAMTEGO MOPSU ZE NIE BYŁO POBIERANE BECIKOWE.
TYLE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajna ta stronka Amelia, musze popryciac co tam mają ciekawego 🙂
Z tego co wiem to wystarczy zaświadczenie że wogóle chodziło się do gina, ale Darusia rodziła w lutym, więc chyba wtedy jeszcze obowiązywało to do 10-tego tyg. ciąży.
Ja do swojego gina dobiłam się 8-9tc, więc w razie czego nie miałabym problemów.

Wróciłam niedawno od teściów, no po prostu musieliśmy tam pojechać, tzn. ja musiałam bo nie mogłam się doczekac kiedy zabiorę rzeczy dla małego 🙂
Są piękniutkie, słodziaste bardzo, w kolorach żółtym i błękitnym w misie. Muszę przyznać, że moja teściowa ma gust 🙂 Z resztą nigdy w to nie wątpiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...