Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
justi 😁 one nie gryzą 😁 hehe biedna... 😉
ja tam takich stworów jakos się nie boję... 🙂
a dzisiaj juz po obiadku jestem, nawet pranie wstawiłam. tylko odkurzać mi się nie chcę a przydałoby się.
za to firanki oglądam na allegro. fajne niektóre. takie już do normalnego, dużego pokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czasami może i lepszy taki, a czasami nie 😉 Teraz, jak nie udziela się tak bardzo w porządkach domowych to nie wie gdzie co jest!! Chce cos zrobić, a kończy się to tak, że w sumie i tak muszę iść do niego i pokazać, więc prawie tak, jakbym sama to zrobiła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze wiem,ze nie gryza ,ale ich po prostu nie znosze bo one chyba nie widza i lataja gdzie popadnie boje sie nawet pic czy mi nie wleci do buzi jak ja otworze mowie wam moj mial dzis ze mnie przez tel taki ubaw,ale coz zrobic nie znosze tych stworow . . . . no to Michalindziorku troszke mnie zmotywowalam na obiadek mam spaghetti wiec sos z sloika i makaron :P hehe to nie problem tylko te pranie musze zrobic i ide je postawic . . . . choc pogoda nie sprzyja na suszenie ale trudno jak mus tro mus 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🥴 wiesz Irciu bo on jakis durny jest niechce wyjsc z sypialni a ma jeszcze pare pomieszczen do popisu to niech sie odemnie odczepi,ale cholera towarzystwo mysli ze sobie znalazł wrr . . . i lata od drzwi do okien dran jeden, a teraz jeszcze sie schowal nie wiadomo gdzie . .. . szkoda gadac . .. przyjdzie moj m. to ma misje specjalna łapanie komaropajaka : 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane wreszcie was doczytałam ale dziś mam zwariowany dzień od rana na nogach załatwianie spraw ale zjadłam obiadek i musiałam zerknąć co u was pogoda do dupy ale nic nie szkodzi chociaż nie pada deszcz....uff justi ale przygoda z tym potworem latającym eh pośmiałam się troszkę choć wiem ż to dla ciebie nie było napewno śmieszne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe wszyscy maja widze ubaw tylko Ja jakas durna boje sie tych kilki dłuuuuuuuuuugich nog .. . no nic kazdy nma jakiegos bzika ☺️ ☺️
dziekuje Irciu za oklaska
Aniulka jakbys zgadla bo mam lozko pod oknem , a ostatnio skzodnik widziany byl obijajacy sie o szybe wiec kto wie z ktorej strony zaatakuje 😠 🥴 ale bede dzielna jeszcze godzinka i mezus przybedzie na ratunek 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe 🙂 tylko nie stresuj się biedaczku Justi tym stworzeniem bo jeszcze zaszkodzi.... 😉
a ja sobie o niedobrą pralkę tak okrutnie paznokieć złamałam że zaraz umrę chyba... 🤢
ale to nic. pomału trzeba sie szykować, o 16 mój dzielny, z brakami w uzębieniach, przedszkolak z wycieczki wraca, trzeba lecieć go odebrać. coś go uszko bolało, mam nadzieję że to nic poważnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh Michalindziorku pogoda na wycieczke nie za bardzo dopisala ? czy u was jest ladnie .?

Ja wlasnie postawilam pranie po malej mobilizacji ☺️ ale jakos tak teraz mnie brzuch boli bo sie glupia nadzwigalam miski z ubraniami ktore moczlam nic uciekam poleze truche i minie mam nadzieje . . . buziaczki kochane milego popoludnia 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie laseczki 🙂
Justi biedna współczuję ci z tym okropnym paskudztwem bleeeee 🤢 Ja też boję się niektórych takich dziwnych stworów 😮 A może nawet nie tyle boję co brzydzę...I też panikuję, jak taki dziwoląg na mnie zasiądzie!!! A już najbardziej nienawidzę pająków 😠

Ja też mam czasem takie straszne myśli i obawy, czy nasza córcia napewno będzie zdrowa, choć tez miałam robione USG genetyczne i wyszło, że wszystko jest wporządku...A wszystko przez te częste reklamy z dziećmi niepełnosprawnymi, nienawidzę tego oglądać, bo się nakręcam, a jak na złość odkąd jestem w ciąży mam wrażenie, że jest ich pełno 🥴 🥴 🥴

Michalindziorek a miałam się pytać, co wrzuciłaś pod podusię swojemu synusiowi w imieniu wróżki zębuszki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja boję się strasznie pająków poprostu okropne stworzenia a co do tych reklam to też odczułam że jest ich chyba więcej nie oglądam tego ale nieraz człowiek trafi i przez chwilę patrzy owszem szkoda tych maleństw ale y się nakręcamy i je też często myślę czy niunia bęzie ,,kompletna" takie przypadki są straszne ale co zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...