Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej brzucholki.
u nas chlodniej dzisiaj. chcialam jechac na zakupy a tu auto u meachanika i o d... rozbic.
jeszcze male spięcie z M... 🤢
u nas karty ciąży zabierali przy porodzie.
a w Opolu jak rodziłam to też mi zabrali.
nie wiem po co to im i czy ma sens gromadzenie tego ale tak robią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂

Dzisiaj byliśmy u teściów na obiedzie, no i rozmowa w sprawie pogrzebu...zadzwonił wujek - brat tesciowej, ze on chetnie by sie zabrał, ale długo nie dawał odpowiedzi czy napewno pojedzie czy nie. Ja nastawiłam sie ze pojade - sama tesciowa powiedziala ze nie musze isc na pogrzeb.
No i okazało sie ze zadzwonił i powiedzial ze jedzie 😞 Niedosyc ze było mi przykro, bo poszlismy do biedronki i tam były jeszcze te butelki kubusiowe, grzechotki i inne i chciałam kupic z jedna grzechotke, a Robert do mnie po co mi, dziecko bedzie teraz za małe na grzechotki i takie tam...to mu mówie, ze pozniej to ja nie bede miala czasu na łażenie po sklepach i szukanie grzechotek. Więc nie kupiłam, bo jak oglądałam to on zapłącił za materace dmuchane i czekał na mnie na zewnatrz. Było mi smtno, i jeszcze ta wiadomośc ze nie pojade, to sie zryczałam jak głupia 😞
Może i byśmy wszyscy pojechali, ale tylna kanapa w naszym samochodzie jest taka, że po środku jest taki szeroki podłokietnik i jest twardy i tworzy on tylko oparcie, a siedzisko to tez jest twarde, tylko ze służy jako fotelik samochodowy dla starszych dzieci - taki tylko pod pupe, wiec ten kto miałby tam siedziec nie wytrzymałby bo to strasznie niewygodne.
Szkoda, ale za to zaplanowałam sobie na jutro po lekarzu wyjscie na miasto i bede kupowac ubranka dla Franka.

Też musze zakupic ten reparat Ziajki na sutki, nie wiem czemu nie wziełam jak byłam ostatnio w aptece i kupowałąm podkłady dla siebie 🤔

Nie wiem jak jest w moim szpitalu, ale w innym w którym rodziła moja kumpelka normalnie oddali jej karte ciąży. Moim zdaniem jest to bezsens aby zatrzymywali, bo w końcu po pierwsze dla nas jest to pamiatka, a po drugie ile szpitalowi zajmuje to miejsca, a do czego jest im to potrzebne? Mało mają i tak roboty??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu ehhh... mnie tez ostatnio takie rzeczy w sumie drobne z równowagi wyprowadzają...
my też mieliśmy iść do teściów, ale zaczęłam robić włosy, a M... w tym czasie umowił sie z jakimś klientem na którąś tam, że musielibyśmy u teściów tylko kawę wypić i do domu. i stoi mi w progu i co chwile "juz kończysz? już kończysz?" walnęłam tym i w d... niech mnie pocałuje. poszłam sama z małą na lody a on niech się zastanowi najpierw a nie umawia ze wszystkimi na arzz jak ja ledwo łażę.
takie mam nerwy ostatnio że okropne to jest....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki!my dzis bylismy na basenie,troche pomachalam w wodzie moimi racicami 😉 Ale dzis mala mnie tak cisnie w brzuch,ze masakra,schylic sie nawet nie moge bo taki ucisk czuje,maz mnie musial rozpakowywac ze stroju i w gacie ubierac bo bym nie dala rady sama.

Lusia glowa do gory!Zostaniesz sama,wyruszysz na zakupy i przynajmniej nikt nie bedzie lazil za toba i marudzil zeby juz wracac do domu 😉

Ja wczoraj kupilam taki slodziasny kocyk w lidlu za 4 euro 75x100,fakt,ze to juz drugi ale co tam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to ryczę ostatnio cały czas, z każdego powodu jest mi przykro i smutno...dzisiaj to łzy mi leciały jak oszalałe, nie mogłam sie powstrzymac. Wyszła do nas na ganek tesciowa i mówi ze ona bedzie siedziec w srodku, ale jej mówie, ze nie da rady taki kawał drogi jechac bo bedzie jej zbyt niewygodnie. A później to wogóle była dla mnie milsza niz zawsze, nawet mi francuski manicure zrobiła hihi, i dostałam na te dni co Roberta nie będzie (w sumie dwa dni) zupe, kapustke młodą ugotowana, mięsko z sosikiem, i koniecznie mam się z nimi kontaktowac co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja muszę sie zaraz położyc zeby mie nogi doszły do normalnosci, bo jutro wizyta u gina, więc muszę byc cacy dziewczyna 🙂
Ja mam jeden koc, a w sumie dwa takie same ale w innych kolorach, nie typowe dzieciowe, ale milusie ze hoho, więc napewno kazdej dzidzi byłoby w nich super, tylko że jest on w normalnych rozmiarach jak każdy koc, tyle ze nie jest z tych grubych, tylko jakiś polarowo pluszowy.
I nie wiem czy dac mamuśce zeby zmniejszyła czy zostawic jak jest 🤔

Pewnie jutro sobie popłacze ze nie pojechałam, a dzisiaj to napewno 🙂 bo wizyte mam 9.15, to mnie Robert podwiezie i pojedzie, bo chcą o 10 wyjechac...szkoda, bo moze jutro mi gin zrobi usg, to sama popatrze na małego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu wierzę, że jest ci przykro, ale głowa do góry, jutro poszalejesz sobie na spokojnie z kupnem ciuszków dla Frania to humor napewno ci się polepszy 😜 A twoja teściowa powiem szczerze mile mnie zaskoczyła 😉 Jednak ma kobiecina trochę serca 😜
Olusia zazdoszczę ci tego basenu też bym się popluskała...
Michalindziorku faceci już tacy są, nie rozumieją, że kobieta musi się wyszykować, a ciężarnej kobiecie zajmuje to dwa razy więcej czasu, bo przecież nie jest już tak mobilna...Mój małżonek znalazł sobie na to sposób tzn. ja się szykuję, a on gra sobie na konsoli i dzięki temu czas mu szybciej leci, a jak jestem już gotowa to jeszcze ja go muszę pospieszać coby wkońcu przestał grać hihihihihii 😜 🤪 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak my gdzies wychodzimy, to nikt na nikogo za długo nie czeka. Wiadomo że mnie szykowanie się zajmuje więcej czasu, więc jak Robert jest juz gotowy, to schodzi i idzie na parking po samochód i zanim podjedzie pod blok, to daje mi sygnał tel. i wtedy schodze 🙂 Czasami nawet zdziwi się że tak szybko schodzę 🙂

Wypiłam niedawno Lipton Ice Tea i to był mój błąd 😞 bo mam okropną zgagę, aż wymiotować mi się chce. Mam nadzieje że niedługo przejdzie, bo chce mi sie juz spac i chetnie położyłabym się. Rano trzeba wstac, na 9.15 wizyta u gina, a wczesniej muszę wyprawić ROberta na wyjazd.
Jakiś czas temu Franek tak się uaktywnił, że co chwila jęczałam, bo albo w pecherz albo w pipkę mnie uciskał, aż bolało. Pare razy to nawet taki ucisk bolesny czułam w pupie 😞 Ciekawe czy tak boli jak zaczyna się rodzić 🤨
Robert boi się troche jechac i ma wyrzuty, bo skoro tak mnie zaboli czasem (na szczescie tylko wtedy kiedy mały się rusza) to boi się żebym nie zaczęła rodzić jak go nie będzie i mówi że powinien zostac ze mną. Ale go uspokoilam, że wszystko jest ok i niech spokojnie jedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wreszcie znalazłam chwilkę by przeczytać wasze posty. Za mna ciężki dzień, moje nogi wyglądają jak u starszej osoby po wyjęciu ich z gipsu! Tak mi popuchły ze nawet kształtów i kości nie widać . masakra aż sama jestem przerażona 🤢 Teraz sie kładę bo ledwo patrze na oczy, właśnie skończyłam pisać to cholerstwo na zaliczenie...bleee papa i miłej nocki dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się jako pierwsza 🙂
Robert już pojechał, jest mi smutno, popłakałam się, chociaż wiem, że jutro wróci. Ale to co innego jak idzie do pracy i nie ma go kilkanascie godzin, a inaczej jak jest daaaaleko i wiem, że nie podjedzie chociażby na chwilę. Ale muszę być dzielna.
Cały czas pada, więc pewnie nic nie wyjdzie z moich dzisiejszych zakupów 😠 Jeszcze gdyby troszkę kropiło, a tu wcae się nie zanosi...
Umyłam głowe i idę ją wysuszyć bo trzeba będzie zmykać do ginka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RZeczywiście pada i pada.... ale przynajmniej jest świeże powietrze!!! Nocka jakoś zleciała chociaż ie ukrywam, że zaczyna się coraz częsciej latanie do toalety ale to też moja wina bo zawsze przed snem się tak opiję i później mam za swoje ;/
Lusiu wytrzymasz te godziny szybko Ci zlecą....ja mam czasami tak jak ty, że ból nawet w pupie czuję ale widocznie to normalne, teraz miałam pare dni spokou i krocze mnie nie bolało ale dzisiaj jak wstawałam z łóżka rano to już je poczułam....
Lecę jakieś sniadanko wszamać bo głodomor mały się odzywa 😉 🙂 do później grubaski 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziwczyny, powiem szczerze że ta pogoda dzisiejsza mi odpowiada, jest chłodnie i przynajmniej człowiek sie tak nie poci.
Co do tych bóli to też je mam. Raz przypominają bóle miesiączkowe a innym razem takie skurcze krocza, koło pupy jakoś to idzie,nie przyjemne i bolesne.

Lusia nie smut aj się, wytrzymasz te 2 dni 🙂 Rozumiem Cie z tym płaczem, mnie tez coś ostatnio dopada taki nastrój. Wystarczy drobna przykrość a ja już płacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki u mnie tez pada to tak dla pocieszenie 🙂)
lusiu kochana glowa do gory!!!!!!!!!!ale ci dobrze ze masz tak rano wizyte ja ide na 18 i juz cala w nerwach 😲...wlasnie dzwonila do mnie pielegniarka od diabetologa i znowu przelozyla mio wizyte tym razem na piatek hehehe normalnie szok ale w sumie dla mnie lepiej bo przezywala bym dzis podwojny stres i do tego kaszel mnie meczy wiec moze to i lepiej 😉)
wczoraj posiedzielismy na imieninach i usmialam sie z chlopow do lez popili sobie i nawet tance byly hehehe,a moj dzis poszedl na rano do pracy troszke zblazowany no ale coz taki sa uroki picia 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahah widocznie miał dzień do picia 🙂 🙂 4 lata temu pamiętam mieliśmy jakąs imprezkę ze znajomymi to zatrułam się alkoholem i do tej pory nie moge na niego patrzec fujjjjj jednym zdaniem przepiłam się chyba :P:P:P:P raz mi sie takie coś zdarzyło i koniec!!! po dzien dzisiejszy ABSTYNENTKA 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coś mi się z netem pierdzieli bo skasowało mi wcześniejszego posta a widzę, że jednak sie pojawił ahhhh nie będę si tym denerwowała 😜 dobra najadłam się teraz ogarne lekko chatę bo coś czuję, że jak teraz dupska nie ruszę to cały dzień przeleżę w łóżku i nici ze sprzątania i obiadku ;] później sie odezwę buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...