Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja wczoraj gadalam ze znajoma,ktora rodzila w tym samym szpitalu co ja i miala ta sama polozna.Mowila, ze spoko,w wannie tylko nie mozna rodzic bo musi byc jakas specjalna,ktora sie oproznia z wody w ciagu sekundy.A tak to, ze sale sa klimatyzowane wiec umierac nie bede.PDA jest i dostaje sie taki guziczek i jak cie boli to sie naciska,mowila, ze na poczatku ja bolalo to tak powoli 2 razy nacisnela a przyszla polozna zapytala sie czy boli i szybko jej 20 razy nawciskala a ta zdziwiona bo nie wiedziala, ze tyle mozna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olusia to fajnie się tak opierać na opinii znajomych,którzy coś o tym wiedzą-mojemu tacie się urodziła w sierpniu 2009 córka i też rodzę w tym szpitalu co się młoda urodziła,bo mam się na czym oprzeć i to jest wiarygodne,a nie tylko pogłoski 🙂 i chodzę też do przyszpitalnej przychodni w tym szpitalu,gdzie co chwilę jest inny lekarz,więc już kilku znam i może trafię już na znajomego a nie obcego lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie u nas na sierpniu jest jedna dziewczyna,ale mieszka w Holandii i jest podobnie,że widzi się tylko z położną w czasie ciąży 🙂 a położna Was normalnie bada? bo u mnie moja to tylko waży,mierzy ciśnienie i podpina do ktg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na poczatku chodzilismy do ginekologa ale moj do pozna pracuje i nawet jak mielismy wizyte na 20 to sie spoznialismy a polozna przyjmuje w niedziele to zaczelismy chodzic do niej.Ona sprawdza szyjke macicy, robi ctg,cisnienie i sprawdza mocz.U ginka to samo tyle, ze trzeba bylo jeszcze czekac conajmniej godzine w poczekalni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!
Widze ze większość kobitek juz ma dzidzie przy sobie.
Kurcze ja mam termin na 18/19 i nic zupelnie nic sie nie dzieje ;-( dzis ide do gina to moze mi cos powie , ze cos tam sie juz dzieje... tak bardzo bym chciala ! Pozatym widze ze w sumie ja zostałam tylko tak blisko terminu a tu nic cisza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kkkkoralik napisał(a):
Dostaje skurcze które przechodzą i nic sie nie rozkręca, ale są już bardziej bolesne niż przedtem może w końcu się coś rozbuja bo ja na głowę dostanę.

spokojnie kochana,jesteś już na tym etapie, że napewno w końcu się rozkręci 🙂 rozumiem Twoją niecierpliwość-ja też powoli ją tracę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Kama, nic przyjemnego mieć kroplówę, bóle a nie mieć rozwarcia. Chyba lepiej by było gdyby już jej nie męczyli więcej 😞
Eluniu, 3mamy kciuki za Ciebie. Wykorzystaj dzisiejsze popołudnie najlepiej jak możesz. I najedz się niedozwolonych przy karmieniu piersią rzeczy 🤪
Mi w szpitalu przed porodem nie robili usg, tylko się pytali jaka jest przewidywana masa dziecka z ostatniego usg u mojego lekarza.
Widzę dziewczynki że ostro działacie żeby przyspieszyć poród 😉 a faceci powinni się tylko z tego cieszyć!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obiadek zrobiony, bluzeczki wyprasowane, torba prawie spakowana, moje nastawienie coraz lepsze, niedługo Luby z pracy wróci, wieczorkiem rodzice moi przyjadą atmosfera coraz lepsza i jestem ciekawa czy w nocy będe mogła spać chociaż troszkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😆 😆 😆 😆 😆

Własnie dostalam smska 🙂 od Kamy


".........wymęczyli mnie strasznie, ale nie poszło SN wiec zrobili cesarkę. Wiktorek urodził sie o 14:30 WAŻY 3700 G MIERZY 56 cm dostal 10 punktów jet cudowny kocham go nad zycie Pozdrawiam ...."


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wkońcu Kamie się udało!!!! Super, że ma juz swoje szczęście przy sobie!!!!
Justi nie tylko ty sie wzruszasz, bo ja też już chciałabym miec swoja kruszynke przy sobie...też pokręciłam się po domku, 10 razy podchodziłam do obiadu bo taka duchota ale wkoncu sie zmobilizowałam i o 15 było pierwsze danie a teraz sobie zupke ogórkową kończę ( w sumie zupka powinna byc pierwsza ale ja dzis cos na opak wszystko) no i teraz wlaczam kompa i taka nowinka 😉 wysiadam normalnie gacie mi sie do tyłka już kleją, zrobiłam pranie wychodzę nabalkon a tam nie moge na boso stanac bo kafelki takie nagrzane 😠
KKKKoralik współczuję Tobie ja jestem zaledwie 5 dni po Tobie, rozwarcie tydzien temu było na 1 palec juz myslalam ze urodze w tamtym tyg a tu lipa i dalej się ciagnie a brzuch..hmmm wydaje mi sie ze z kazdym dniem coraz nizej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok tabelka uzupelniona . . . . . teraz ktora nastepna ?? Elunia raczej .. .. choc nigdy nie wiadomo 🙂 🙂 🙂

cos Kaczuszko wiem na temat jedzenia w tym upale ehh nic sie niechce masakra . . . .
jutro nam przywoza rogowke juuupi bede miala swoj kacik na karmienie 😜
cholera wkurwia mnie juz to czekanie na cos skoro nic sie nie dzieje ehhhhhhhhhhh dołka podłapałam :| do kitu nawet na zakupy nie mam jak isc zeby mi humor sie poprawił :|

cos czuje,ze z aktywnych brzuszkowych przyszlych mam zostane sama i przejde do sierpnioweczek 🤢 🥴 🤢 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja dziewczyny mówię wam do zobaczenia po powrocie z moją Lenką bo już na dzisiaj kompa mam dosyć za za niedużą chwilkę rodzice moi dojadą do nas to i tak nie będę miała już czasu na kompie być. Powiadomię jak już będzie po wszystkim i Lenka z nami już będzie. Trzymajcie się dwupaczki. 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nareszcie i kama ma swoje maleństwo 🙂
ja właśnie skończyłam moje prasowanie- CAŁE-aż się pot po tyłku leje i jak troszkę dojdę do siebie,bo na nogach ledwo stoję tak bolą-to doczołgam się pod zimny prysznic 🙂
znowu się moje ukochane zaparcie daje poczuć po kościach-zaraz walnę czopka bo nie chcę się męczyć-ostatnio taki ból,że skurcze dostałam i były dwa problemy naraz...
jak się cieszę,że z praniem spokój na następny tydzień,a potem będzie go dużo mniej niż dzisiaj bo taki nawał miałam w tym tygodniu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...