Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tak justi to ten sam 😉 my już dawno po chrzcinach bo mieliśmy 5 września ale na szczęście też nam w Kościele nie rozrabiała zresztą wtedy jeszcze była bardzo malutka i przespała całą msze 😜 w większości także dostała pieniążki ale trafiło się i jedno ubranko oraz dwa obrazki aniołków 😉
Ann to wspaniałe że mały to taki już spryciula i siłaczek 😉 moja to jeszcze chyba nie myśli nawet żeby siadać a mamy z podobnych dni urodzenia dzieciaczki bo Kinga z 12.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no wlasnei Eva wiec Ja od ktorejs osoby z kolei slysze , ze ten szczeniaczek to super sprawa 😉
nie wiem czy jutro meza nie wysle po niego do sklepu bo w Auchan jest w promocji za 108,0 zl dla zainteresowanych 😆 😆

a co do Aniołków to mysle ,ze jak wyjedziemy gdzies w góry tam są śliczne zawsze aniołki do powieszenia na ściane, bo jakos w sklepie nie moglam nic znalezc



aaaaa wlasnie kochane prosze o odpowiedz Dzis mnie moja kuzynka zaszokowala , bo ona swoja córcie z swojej sypialni odesłałą do swojego dziecinnego pokoju po skonczeniu 3 miesiaca i tak spi to dzis w swoim wlasnym pokoju nie myslicie ze to za szybko ??
a moze wy juz tez nie macie swoich aniołków w swoich sypialniach tylko spia w swoich pokoikach ??a ja jakos nie wyobrazam sobei mojego bąbla eksmitowac do swojego pokoju . .. jak o tym pomyslalam to łzy mi staneły w oczach ;(
ehh nawet mnie dzis kuzynka matka polka nazwala hehe chyba bede miałą mamicycusia oj ale tak go kocham , ze najchetniej mojego mezusia bym ekmtowala hehe a sama z Wojtusiem zostalabym w sypialni 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka, Franek tez robi takie wielkie kupy po jabłuszkach albo soku jabłowym, bo jabłko rozluźnia kupę. Dałam mu ostatnio sok jabłkowy jak walił bobki zamiast papki 🙂

Franek to od miesiąca już siedzi, i na poczatku nie dało rady go blokowac, bo sam sie dzwigał. A teraz to inaczej nie jest jak na siedzaco 🙂

U nas zaczyna się dramat z ząbkowaniem. Kupiłam ten Denti...coś tam co Amelia poleciła. Kosztowało 21,60zł, ale jest naprawde skuteczne. Franiowi smakuje i daje sobie posmarowac dziąsełka, i zaraz po tym sie uspokaja. Czasem to mojego palca wkłąda sobie do buzi, to bardzo mocno mnie gryzie bidulek kochany. No i tez zaczęły sie dzisiaj bardzo luźne kupy jakby miał biegunkę, ale to podobno tez normalne przy ząbkowaniu. Niech mu jak najszybciej wyjdą ząbki i niech nie cierpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Justi że już po chrzcinach, i że obyło się bez dramatu 😉 🙂 Fajny prezencik dostał Wojtuś 🙂
To krzesełko na którym siedzi Franek ma odchylane siedzisko, więc siedzi w nim praktycznie jak w foteliku samochodowym, więc nie denerwuj się 😉 Na długo go nie sadzamy, żeby nie obciążać kręgosłupa.

W przyszłym tyg. w wolne dni mamy miec gości, Roberta kuzyna z żonką, więc będziemy mieli okazję zapytać się Alinki, czy nie zechce zostać matką chrzestna naszego urwisa 🙂 Mam nadzieje ze nie odmówi.

Dzisiaj na kolecje zrobiłam sałatke grecką z fetą, towarzystwo juz śpi, starszy chrapie, a mamuśka buszuje po necie 😉 Ale niedługo tez zmykam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam laseczki 🙂
Emi od początku śpi w swoim pokoiku ale z tą różnicą, że ja mam tam łóżko wstawione i śpię obok łóżeczka 😜 Odkąd karmię butlą to będziemy się z mężusiem zamieniać i raz on będzie wstawał w nocy a raz ja 😉 Też się ostatnio zastanawiałam, kiedy mogę wreszcie powrócić do małżeńskiego łoża 😎, ale chyba jeszcze troszkę się z tym wstrzymam...
Justi mężuś byłby baaaardzo niepocieszony gdybyś go eksmitowała hehehehehhe 😁 A skoro chcecie mieć jeszcze jedną pocieszkę, to on jeszcze ci się przyda hehehehehheeh 😁 😜 😉 🤪
Kochana cieszę się, że chrzciny się udały i zazdroszczę, że macie to już za sobą...Mnie na samą myśl wydatków i całej organizacji się odechciewa 🤢
Lusiu o my God!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 To Franek jest aż tak duuuuuży? Właśnie zastanawiałam się, jak dodałaś zdjęcie małego w krzesełku, czy aby czasem on już z niego nie wyrasta... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytka, jak widać po nóżkach Frania, istnieje szansa że jeszcze nie wyrósł 😁

Boże, ja nie wyobrażam sobie póki co żeby Franek był w swoim pokoiku, tym bardziej, że śpimy razem. Niestety podzielam zdanie Irki, że prędzej bym Roberta wyeksmitowała do pokoiku 😉 🙂

Wiecie co, odkąd jest Franek na świecie nasze relacje nieco się pogorszyły 😞 Nie chcę szukać winnych, ale to poniekad z mojej winy, że całe swoje uczucie przelałam na dziecko i głównie nim sie zajmuje i jestem zakochana w swoim synusiu, a Robert zszedł na dalszy plan. Wiem, ze on z jednej strony czuje sie zazdrosny, ale ja jakos nie umiem podzielic swoich uczuć, żeby było sprawiedliwie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Jeeeeeeeeeeeeeeeejuuu, nie było mnie 3 dni a wy tyle naskrobałyście ze nie miałam kiedy tego wszystkiego przeczyta! dopiero dzisiaj wieczorem jak mała poszła spać a mężuś w pracy postanowiłam doczytać do końca 🙂 z tego wszystkiego nie pamiętam co miałam której z was napisać :/
Moze tak ogólnie napisze 🙂
-no wiec ja mam 25 lat skończone,mężuś 27 latek skończył 12 października.
- tatuaż mam jeden (Bolało cholernie!!!, szczególnie tam gdzie jest cienka skóra) miałam robiony na 3 razy. najpierw kontur, potem wypełnienie i poprawienie kolorów w celu zwiększenie ich intensywności barw. za każdym razem mdlałam na początku kłucia, a potem już było oki...oczywiście poza bólem!
- palić nie pale... jak bym zaczęła to pewnie nie umiała bym przestać he he
-Edytko super ze już zaczynasz jeść normalnie, może waga ci wróci do normy? no i humor pewnie się poprawi od tylu smakołyków he he a szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko 🙂
-Justi widziałam tego pieska w Tesco i go trochę wymiętosiłam haha, jest naprawdę fajniutki.ja kupiłam małej hule kule jest od 6 mies. wiec jeszcze jest czas ale kupiłam już teraz bo sie opanować nie mogłam 😁
http://allegro.pl/vtech-edukacyjna-hula-kula-dla-maluch-w-wa-i1295469988.html
http://www.youtube.com/watch?v=jhSm9zW6wsI&feature=related 🤪
zakupiliśmy dla małej siedzisko do kąpieli, wkładane do wanny, bo nasza wanienka wydaje się zamała 🙃
http://www.mothercare.com/Mothercare-Aqua-Pod-Pink/dp/B001NZFW4A/sr=1-10/qid=1289166413/ref=sr_1_10/275-0792226-5337764?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42855041&mcb=core
-Lusiu, ale z Frania wielki facet rośnie 🤪 dzięki za filmiki, no nawet ciebie możemy zobaczyć hehe a franio jak lubi kąpiel!
-Ann śliczne zdjęcia synusia 🙂 dziękujemy za foto!
-Ircia bluzeczki bardzo fajne, szczególnie ta druga mi się podoba 😁
Eva- zapomniałam hehe...witam serdecznie w gronie najfajniejszych lipcówek hahah 😁
-Elunia, współczuje ci bardzo.miejmy nadzieje ze znajdziecie coś innego, może nawet lepszego. My sami sie zastanawiamy czy damy rade z jedna pensja. trzymam kciuki!
-Michalindziorku powiem ci szczerze ze zanim sie dowiedziałam ile masz lat to sadziłam ze koło 30! a to dlatego ze po twoich wypowiedziach, po tym jak sobie radzisz wyszłaś na dojrzała kobietę a tu proszę jaka niespodzianka! Tym razem trzeba pogratulować dzieciom mamy!!! naprawdę super, podziwiam cie ze tak sobie dajesz ze wszystkim rade. 🙂
My we wtorek na drugie szczepienie idziemy, już się stresuje bo znowu będzie płacz 🤨
jestem ciekawa ile mała ma cm, ważyłam ja dwa tyg. temu i miała 7kilo, ciekawe ile przybyło? mała na tańcu z gwiazdami budziła mi sie kilka razy no i tylko cycek pomógł w ponownym zaśnięciu, ma słaby sen wieczorem. w nocy budzi się ok 2 razy no i wtedy można nią kręcić do woli, wierci sie ale nie budzi hehe. śpi tak do 8 rano. dzisiaj nawet pospała do 9! hehe
muszę jutro zadzwonić do pracy i spytać co z tym moim macierzyńskim, do kiedy i kiedy mam przyjść o podanie złożyć o kolejne 2 tygodnie, o wyliczenie urlopu itp. Kurcze aż mi się nie chce tam dzwonić a tym bardziej iść.... 🤢
ale sie rozpisałam heh a i tak juz nie pamiętam połowy tego co miałam napisać 😁 🤪 no nic, spokojnej nocki dla was i dla dzieciaczków naszych ukochanych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja dzisiaj pierwsza a wczoraj ostatnia 😜
mała obudzała sie o 8.08 heh a pobudki miałam o 23.26, 3.45,i 6.49 no nawet sie wyspałam;d.
dzisiaj kolejny przygnębiający dzień, mężuś po nocce jeszcze nie wrócił bo pojechał na szkolenie i będzie pewnie ok 13.0. Wiecie od ok tygodnia trwaja miedzy nami narady na temat wyprowadzki od moich rodziców. tak byśmy chcieli sami mieszkać 🙃 zastanawiamy się nad wzięciem kredytu na budowę domu> Ziemie mamy. Rodzice Grześka tez by wzięli i wspólnymi siłami dom by powstał. My byśmy mieli górę a oni parter. Oczywiście dwa osobne mieszkania by były z dwoma kuchniami. Rate w wysokości 600zł miesięcznie można płacić, tyle co komorne w blokach. Wiąże się to z przeprowadzka do innego miasta i zmiana pracy.EHHH Grzesiek jest bardzo napalony na ten pomysł, ja w sumie tez. Mamy rozmawiać jego rodzicami na ten temat w piątek, zobaczymy jak to będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂)
hehee franio jaki gosc slodki
znowu mialam sporo do nadrobienia ale widze ze za mna nie tesknilyscie 😞(( 😞
kurwa pogoda u nas fatalna jest ale mezus ma dzis wolne i musimy wyskoczyc na jakies zakupy bo swiatlo w lodowce 😉hehee
milego dnia 🙂
widze ze ostro sie wzielyscie z a wprowadzanie kaszek w mnu dzieciaczkow, ja jezcze troszke poczekam chyba bo poki co najada sie cycem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
Jak tak Was czytam o tym dodatkowym jedzonku dla maluszków to i mi się chce coraz bardziej podać coś małemu. Chciałam wytrzymać do ukończenia 5tego m-ca (póki co cyc mu wystarcza) ale chyba zacznę po chrzcinach, czyli za tydzień. Strasznie jestem ciekawa reakcji małego ale wydaje mi się że mu się spodoba 😉
Justi, to coś mi się pomieszało z tą dietą bezbiałkową, ale pisałaś ostatnio że jesteś na diecie więc pomyślałam że nie jesz białka 🥴 a to pewnie była po prostu dieta karmiącej mamy 😉 My póki co śpimy z Tymkiem w jednym pokoju, ale ostatnio coś mężuś się podpytywał kiedy się wyprowadzamy 😉 mhm ciekawe czemu tak mu się śpieszy 😉 Ja chcę jeszcze pomieszkać z synkiem bo jednak mały jeszcze je w nocy i dużo wygodniej jest zrobić 2 kroki niż przejść z pokoju do pokoju.
Lusiu, odnośnie tych relacji, to doskonale wiem co masz na myśli. Ja też ostatnio o tym myślałam...i trochę zaczynam zmieniać swoje zachowanie bo postawiłam się na jego miejscu i nie chciałabym się zamienić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia, ale się rozpisałas 🙂 Super pomysł z wyprowdzka i budową domu. To zawsze lepsze jak bloki. Tesciowie moi tez sie przeprowadzili z bloków do domu i jest zupełmnie co innego, tak więc trzymam kciuki aby pomysł szybko przeszedł do realizacji. Acha, i napisz mi kochana, tą matę do wanienki to gdzie kupiłaś?? My mieliśmy dwie wanienki, jedną tą malutką z której wyrósł, a w tej chwili kąpiemy go w większej - jeszcze jak ja byłam mała 🙂 🙂

Kama, no pogoda da kitu, wczoraj jedynie co udało mi sie wyskoczyc z małym na spacer przed deszczem, ale dzisiaj to chba sobie darujemy.

Świetne te zabawki, chyba napuszczę brata, żeby chrześniakowi kupiła takie cos na gwiazdkę 🙂 🙂 Fajnie, że mi pomysł podsunęłyście 🙂

U nas nocka ok, o północy Franek obudził się z płaczem, albo cos mu się przyśniło, albo dziąsełka 😞 Ale wzięłam go na ręce, troszkę pokołysałam, połóżyłam do łóżka i spał dalej, do 7.20 🙂 Teraz znowu kima 🙂

Tak poza tym to któraś z nas powinna założyć wątek Lipcóweczki 2011, bo przecież za chwilę pojawią się nowe ciężarówki 🙂 Która chce się podjąć zadania?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heeeej laski 🙂
wczoraj byłam w szkole.
zarobiłam kilka stopni.
dzis leje u nas a ja muszę wyjść po Adasia 🤨
we wtorek tj jutro do ortopedy na kontrolę i do lekarza z Sewkowym kaszlem.

wiecie co mi się sniło?????????????
ze na Olusii profilu na nk widziałam opis że w ciąży jest 🙃
no i kilka jeszcze gorszych głupot.

chciałam kilka pytań zadać wam ale to jak mi sie przypomną hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindzior napisał(a):

wiecie co mi się sniło?????????????
ze na Olusii profilu na nk widziałam opis że w ciąży jest 🙃


hehe Michalindzior to fajną przyszłość wróżysz Olusi 😉
a właśnie dziewczynki (Irka, Justi - mam nadzieję że nic nie pokręciłam tym razem)? Jak tam Wasze testy powychodziły? ale skoro się nie chwaliłyście to pewnie był to fałszywy alarm?
A ja okres dostałam...buuu...chociaż cały czas karmię piersią, i tylko piersią 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! U nas nocka spokojna (2 pobudki na jedzonko) i na szczęście żadnych sensacji po wprowadzeniu marchewki nie było,więc dzisiaj już malutka dostanie mały słoiczek.
Niestety wczorajsze popołudnie nie należy do udanych. 🥴 Pojechaliśmy na zakupy po buty i żadnych nie kupiliśmy, ale to nie jest najgorsze. Moje auto nie jest na kluczyk tylko na karte. Żeby odpalić trzeba wsunąć karte do stacyjki i przycisnąć start. Taki porąbany bajer. I wczoraj karta się spierdzieliła. Nie mogliśmy odpalić auta. Siedzieliśmy w aucie walcząc z kartą, dzieci jak na złość zaczęły marudzić i dupa!Przyjechał po nas kumpel. Auta nie można holować bo kierownica jest zablokowana. Auto zostało na parkingu podziemnym i laweta raczej tam nie wjedzie żeby przywieźć auto pod dom. Mamy znajomego,który spróbuje naprawić karte abo sprowadzi nową. Wyczytałam na necie że może to być koszt nawet 800zł!!!!Masakra.

MONICA- zazdroszczę planów budowy domku! My mamy mieszkanie na kredyt,więc raczej budowa domu nie wchodzi jeszcze w gre.

LUSIA- Franek to konkretny chłop! 🤪

JUSTI- ja nie kończę karmienia piersią w Sylwestra tylko przerywam na czas zabawy 😎 😎Zamierzam wcześniej odciągnąć mleko i bez stresu upić się winkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam mate ale ta edukacyjną po siostrzeńcu ale chyba ja wypieprze i kupię inną....

co do wanienek, to miałam ta maleńką, ale pomiesiącu juz ledwo się Sewciu meścił. teraz mam taką dłuższą biedronkową z Kubusiem, ale chciałabym jak najszybciej z niej zrezygnować i przeniść się do normalnej wanny. trochę jeszcze to potrwa...

a jak tam wasze maluchy w dzień z drzemkami?

sewciu tak jak np dziś wstał o 10, teraz nie śpi, o 12 wychodzimy i jeżeli zaśnie to pośpi godzinę.... jak nie, to będzię darł się w wózku bo w ten deszcz nie będę go nieść.
potem po powrocie zje, czyli ok 14, i mozliwe ze zrobi sobie dłuższą drzemkę. wstanie na karmienie, nie będzie spał ok 2 godzin, moze zrobi sobie krótka drzemkę, zje o 22 i pojdzie spać do rana....
teoretycznie poinno to tak wygladać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostaliśmy z jednego źródła zdjęcia z chrztu. Niestety na większości jest Stasiek od tyłu z kapturem na głowie ale takie z facjatą też jest, więc się chwalę 🙂 Może z tego drugiego źródła będzie więcej od przodu, to coś jeszcze wkleję jak dostaniemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindzior, Tymek wstaje ok 8. Idzie spać o 10 na godzinkę. O 12:30 wychodzimy na spacer i zwykle śpi 3h. Wtedy już po południu rzadko śpi ponownie. Jeżeli od 12:30 śpi godzinkę lub dwie, to wtedy o 17 jeszcze drzemie godzinkę. Nocne spanie zaczyna się ok 20.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...