Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kama moim zdaniem to nam jeszcze hormony nie wrocily do poprzedniego stanu . . . niestety nasze polowki musze uzbroic sie w cierpliwosc, a my musimy im to na spokojnie wytlumaczyc . . u mnie tez bez żelu ani rusz ehhh chcialabym by bylo tak jak przed ciaza , ale poki co tak nie jest i kto wie kiedy bedzie ?? moze jak skoncze karmic, dostane okres i po malu wszytsko sie unormuje ehh taka mam nadzieje . . . . .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sobie jakos nie wyobrazam sylwka bez mojego Bąbelka 😉 ale wiadomo kiedys bede musiala go zostawic . . nawet moi rodzice kilka dni temu zobili nam neispoodzianke i wpadli i stwierdzili,ze musimy sie wyspac, isc do kina gdziekolwiek , bo potrzeba nam chwila odpoczynku od malego, pooki co grzecznie podziekowalimy 🥴 ale kiedys musimy w koncu sie wybrac gdzies tlyko we dwoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz Kama teraz nasze myśli skupiły sie tylko na naszych maluszkach 🙂
to na pewno minie . . . ostatnio w tv ogladalam jakis program i tez sie wypowiadaly mamy,ze nie maja na baraszkowanie ochoty . . . nie martw sie w noc poślubna na pewno bedziesz szalała jak wczesniej hehehhe 😜
zaczyna ci sie goracy okres . . . . przygotowania do tego wielkiego dnia 😉
ktory zbliza sie wielkimi krokami, a Wiktorek juz u was na weselu pewnie bedzie biegał 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi jak tylko pojawił się okres wróciły chęci, także dziewczynki wszystko przed wami 😜
Ja na szczęście żelu nie potrzebuję, ale dosyć długo na początku mnie bolało, teraz jest już o niebo lepiej także myślę, że wkońcu wszystko wróci całkowicie do stanu sprzed porodu...Niestety na wszystko trzeba czasu i duuuuuuuuuuużo cierpliwości 😉
I dlatego tym bardziej nie chciałabym znów zajśc w ciążę, bo już tak fajnie doszłam do siebie po porodzie, że jak sobie pomyślę, że musiałabym to znowu przeżyć to masakra 😮 🤢 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po pierwsze kochane moje ja te pierogi z mrożonki robiłam 😁
umiem, i czasem robię.... ale jak pomyślę o tym syfie, o tym ślęczeniu w kuchni, a dzieci mi nie dadzą tyle wolnego.... to wolę kupić. jak dostanę większe mieszkanie to będę sama robić 😉 ale kochane jesteście że posądzacie mnie o takie coś 😘 ☺️ 😜 😁

a co do sexowania to hormony na pewno duzo robią, dlatego w sumie wolałabym uniknąć zwykłych tabsów, bo po nich nie mam żadnej absolutnie ochoty i tu Cię Kamcia rozumiem bo miałam własnie takie problemy z Małżem przez tabsy....
z dwojga złego póki co wole z gumką.... i korzystać z tego że w miarę mi się chce... chcociaż nie wiem jak wasi Małżowie ale mojemu trzy razy na dzień i tak by było mało.

dzisiaj Sewciu dostał obiadek: Brokuły, cukinia, szynka i kaszka pszenna... nawet lepiej mu to szło niż dynia z ziemniaczkami. zobaczymy czy bedzie oki. z Hippa widziałam takie deserki "na dobranoc" w rossmanie, np kaszka manna z mlekiem i czekoladą... niby po 5 miesiacu... co o tym myslicie? wiem ze na czekolade wczesnie jakos....
wasze Szkraby też z wami o łyżeczkę walczą? hehe mi Sewciu nie daje spokoju ciągle mi ją chce zabrać 🙂
potem wam pospamuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już próbowaliśmy tą kaszkę mannę z hippa ale tą bez czekolady tylko z mlekiem waniliowym czy owocami.. bardzo to smakuje Kini ale jest już z cukrem. Z czekoladą na razie nie szalejemy bo Kinga mało mi pije a po czekoladzie już całkiem ciężko by było z kupą... Ja już śmigam. 3maj cie się milej nocki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczorek kochane mamusie

w imieniu Moniki i Gabrysi baaaaaaaaaardzo dziekuje za wszystkie zyczonka

Dostałam smska od Moniki . . . Gabi zrobila mamusi psikusa i wylała herbatke na klawiature, ktora odmówiła po tym incydencie posłuszeństwa . . . dlatego osobiscie nie moze podziekowac 😜

jednak nas pilnie podczytuje 😉 POZDRAWIAMY
😘 😘
jak tylko mamusia zakupi nowa klawiaturke na pewno się tutaj odezwie


Buziaczki Moniczko i Gabrysiu nie rób juz mamusi takich psikusów Ja wiem ,ze dzis Twoje swieto heheh 😜 ale moze jedna klawiaturka na pół roku wystarczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindziorku Ja mam takie produkty z Hippa http://www.hipp.pl/?id=193 (sklep tesco)
http://www.hipp.pl/?id=198 (rossman) ale jeszcze ich nie probowałam
jednak sklad wydaje mi sie ciekawy


kurde moj bąbel spał po kapieli az 10 minut wrrrr ne wiem co z nim robic poki co moj maz go zabawia ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas dupka znowu obszczypana, ja juz nie mam siły 😞 Przez jakieś 5 miesięcy był spokój a jak raz mieliśmy z tym problem to teraz cały czas nawraca 😞 Dziś Emi śpi bez pieluszki na podkładzie, mam nadzieję, że do jutra dupka się zregeneruje...A do tego mała nie chce usnąć, M. poszedł teraz do niej bo mnie już całkiem siły opadły, co ją poprawiam to ona łyc i na brzuchu...Ach ta nasza akrobatka 🙃
Dobrej nocki kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam pytanie czy po płynie do płukania tkanin Lenor ten zielony może być uczulenie i wysypka na skórze dziecka bo już nie wiem czy Lenka ma od tego że przez pomyłkę wlałam machinalnie płyn do płukania czy może są to skutki uboczne podawania glutenu. Już nie wiem od czego takie plamki jej wyszły tylko na rączkach i nóżkach no i na policzkach bliżej szyjki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh biedna pupcia Emilki
kurcze masz racje moze Edytko,ze lepiej zostawic ja na podkladzie niech jej pupka troszke odpocznie od tych pampersiaków i sie wywietrzy szybciej na pewno sie zagoi
dobrze,ze nie macie tego problemu sikania jak parabola heheh jak jest przy siusiaku 😜
u nas z usypianie tez jest ciezko niby naje sie z cycka zasypioa przy nim,a przy odkladaniu do lozeczka wielki lament
dobrze,ze mamy je na kółkach to czasem "nie zawsze" uda mi sie go rozchustac na nich i jest ok

Elusia wydaje mi sie,ze to moze byc uczulenie na ten płyn
Ja nie dodaje takiego płytku takze ciezko powieziec,ale jest to bardzo prawdopodobne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też tak myślę że może na ten płyn i już całe pranie wrzuciłam do pralki i tylko dałam Lenki proszek. Jutro jak będzie w Cerfurze otwarta apteka to kupie wapno dla dzieci i jej zapodam. Myślę ze po kilku dniach powinno zejść czy może iść z tym do lekarza żeby popatrzyła fachowym okiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂hmm...oddalam sie wczoraj mezowi ☺️ ☺️powiem wam ze nawet milo bylo ale to jeszcze nie to co przed porodem moze macie racje ze potrzebuje czasu....
ja mam w sloiczku kaszke na mleczku z wanilia ale tez jeszcze jej nie podawalam choc niby od 4 miesiaca jest ale cos sie nie moge odwazyc bo ciag dalszy problemow z kupka mamy 😠

co do chodzikow to w tej kwestii jestem absolutnym przeciwnikiem jest to najbardziej niezdrowa rzecz dla naszych pociech wiec nie pochwalam takiego zakupu 😞no ale kazdy robi jak uwaza rzecz jasna 😉
url=http://pierwszezabki.pl] [/url
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, ja też uważam, że chodzik to nie jest dobra rzecz dla naszych maluchów - ćwiczą nie te mięśnie które powinny, poza tym na kręgosłup taka wyprostowana pozycja to dużo za wcześnie. Co innego jak same zaczną wstawać i chodzić. No ale jak powiedziała Kama, my możemy tylko wyrazić swoje zdanie, a każda decyzje co do swojego dziecka musi podejmować sama.
U nas problem z kupami się skończył tak samo niespodziewanie jak się zaczął. Stasiek owoców nei chce jeść ostatnio, więc to nie one zadziałały. Mam wrażenie, że bezpośrednio odblokowała go zupka jarzynowa Hippa (taka z kalafiorem i zielonym groszkiem), co jest dla mnie dziwne, bo te składniki raczej powinny zapierać niż rozwalniać.
Lecę, bo się farmazon właśnie obudził i umiera z samotności 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nadal walczymy z chorobą ale widać już że jest lepiej zastrzyki pomagają małemu tak nie charczy dzisiaj zaczał sie usmiechać do mnie bo do tej pory biedaczek tylko marudził i płakał. Trochę nas stresują te zastrzyki ale cóż sa konieczne i widze ze jest po nich lepiej. Co do tej kaszki hippa nie próbowaliśmy jeszcze jakieś mi się wydają za słodkie i boję sie ich bo już tez mieliśmy przeboje ze słoiczkami Mikuś reaguje na niektóre alergicznie no a ta czekolada tak szczerze przeraza mnie. Jestem przeciwniczką chodizków ale wiecie co moja znajoma włożyła do chodzika pieciomiesieczniaka nie wiem co u niego teraz ale jak tam byliśmy nieźle wywijał jak dla mnie to bardzo za wcześnie ale jej sprawa. Mikus nie zobaczy co to chodzik nawet bedzie się rozwijał w swoim tempie niczego nie zamierzam przyspieszać. Pozdrawiam Was wszystkie!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane Mamusie LIPCOWE oraz Ich Dzieciaczki i Połóweczki 🙂 w tym NOWYM ROKU chcielibyśmy Wam życzyć dużo zdrówka, szczęścia, wiele miłości, spokoju, cierpliwości, wytrwałości w trudnych chwilach oraz aby ten rok był o niebo lepszy od poprzedniego, spełnienia marzeń i wszystkiego naj naj naj... buziaczki od Mojej RODZINKI DLA WAS:*:*:**:*:*:*:*

SPÓŹNIONE ALE SZCZERE ŻYCZONA W KOLEJNĄ MIESIĘCZNICĘ DLA VIKUSI< WOJTUSIA< GABRYSI I SEWCIA rośniejcie zdrowo buziaczki od Ciotki i HAniulki :*:*:*:*

Sylwester spędzony w domku, było miło, spokojnie i wybuchowo 🙂 🙂 Był o tyle lepszy bo HAnia była już na świecie a nie w brzusiu 🙂 🙂 🙂
Jutro wybieram się na kontrolę do lekarza i może uda nam się juz po raz 3 Hanię zaszczepić!
Ja normalnie wrzucałam zdjęcia na allegro i wczoraj przyszedł nam rachunek do zapłaty 32 zł...kuźwa a nic nie sprzedane ....idę coś zjeść póki Śpiąca Królewna drzemie buziaki :*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie :*

Izunia niestety zgadzam sie z dziewcyznami nam zarówmno rehabilitant jak i ortopeda odradzał chodzików 🥴wiec go nie kupimy
jednak mysle sobie,ze kiedys byla MODA na chodziki i w wiekszosci dzieciom nic nie bylo takze Kubusiowi nie koniecznie musi cos się stac

Kama siuper,ze z mezem juz lepiej 😉

Kaczuszko dziekuje za zyczonka :*

Koralik ehhh niestety zadna matka nie lubi patrzec na cierpienia dziecka,ale najwazniejsze ,ze zastrzyki działa i jest poprawa to dla mIkolaja najwazniejsze

uciekam sie ogarnac , bo jedziemy do rodzicow na obiad a pozniej Ja wybieram sie na szał zakupow heheh musze sie jakos obkupic , bo niedlugo powrot do pracy, a garderoba juz nie taka jak byc powinna . . . zreszta musze sie jakos odchamić i odczepic od mojego Bąbelka 🙂 choc tego nie znosze 🙂 najcherniej bylabym z nim 24 h 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 😉 ja już po kościółku i po obiedzie a Kinga póki co smacznie śpi także mam chwile dla siebie 🙂 co do chodzików to moja siostra praktykowała je na każdym dziecku i żeby były jakieś teraz problemy to póki co od pukać nie ma ale sama osobiście też nie zamierzam Kindze go kupować bo również słyszałam wiele negatywnych komentarzy na ich temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...