Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Justi, jak napisałaś o tym 69 to nie zaczaiłam o co chodzi 🤪 dopiero jak Edytka powtórzyła to do mnie dotarło 🙃 nie takie rzeczy mi w głowie hihi 😜
Dziękuję za oklaski 🙂 Spróbuję i ja poklaskać, może jeszcze się uda 🙂
A jeśli chodzi o brzuszki to zrezygnowałam...a jak się zorientowałam że ich zaniechałam to okazało się że ich nie potrzebuje 😮 Jestem płaska jak decha i nawet skóry już nie mam 😁 Zresztą jakoś wszyscy mi mówią że wychudłam...nie wiem co się dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Poklaskałam Wam kochane z rana 🙂

Wiktorku dużo zdrówka od cioci i Tymusia!!

Michalindziorku, to połóż się razem z Sewciem jak już zaśnie. Odeśpij troszkę. Ja w nocy ze środy na czwartek nie spałam za wiele a i tak poszłam spać wczoraj po 12ej dopiero. Jakoś nie mogłam zasnąć 🤢

Będę wpadać w miarę możliwości do Was w ciągu dnia ale jedziemy z Tymkiem do mojego ortopedy więc nie wiem jak to będzie. Tymczasem miłego dzionka i do napisania! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
STO LAT DLA WIKTORKA!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘

U nas nocka niezła. Wczoraj pierwszy raz nie karmiłam Hani cyckiem ani razu w ciągu dnia. Tylko w nocy 2 razy. Piersi już praktycznie dostosowały się do ograniczonej liczby karmień i dopiero w nocy zrobiły się twarde. Myślę,że przez to ograniczenie karmień powinnam wkrótce okres dostać. Zaczęłam myśleć o założeniu spirali.... 🤔 Muszę dobrze zgłębić temat.
Teraz muszę zabrać się za porządne wysprzątanie mieszkania bo jutro mamy kolędę,więc nie będzie czasu i jeszcze do tesco chciałabym się wybrać na "dziecięce" zakupy.

MICHALINDZIORKU- niedobre rzeczy zaczynają się z Tobą dziać: nie jesz, nie śpisz! 🤨 Połóż się chociaż na chwilkę z Sewciem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia wiem, widze to też, tylko nie wiem co z tym fantem zrobić..... 🤨

wkleje wam coś bez tytułu bo znalazłam na kompie....
w sumie powinno być smieszne....
ale płakać mi się chce bo takie prawdziwe....


Wszystkie zasady oznaczone są numerem "1" NIE BEZ POWODU!

1. Piersi są po to, by na nie patrzeć, dlatego na nie patrzymy. Nie próbujcie tego zmieniać.

1. Naucz się obsługiwać klapę od toalety. Jesteś dużą dziewczynką. Jeżeli jest podniesiona, to sobie ją opuść. My potrzebujemy klapy podniesionej, wy opuszczonej. Na pewno żaden z nas nie skarżył się że zostawiłaś ją opuszczoną.

1. Sobota = mecz. To jest jak pełnia księżyca albo przypływy i odpływy morza. Tak po prostu jest.

1. Zakupy NIE SĄ dyscypliną sportową. I NIE, nigdy nie zaczniemy uważać, że jednak dyscypliną są.

1. Płacz to szantaż.

1. Mówicie otwarcie czego chcecie. Żeby była jasność:

- Ukryte aluzje NIE DZIAŁAJĄ!

- Półsłówka NIE DZIAŁAJĄ!

- Wzmianki NIE DZIAŁAJĄ!

PO PROSTU POWIEDZ TO!

1. "Tak" i "nie" to doskonałe odpowiedzi na 99% naszych pytań.

1. Przychodźcie do nas tylko z problemami które chcecie rozwiązać. My problemy rozwiązujemy. Jeżeli chcesz współczucia, od tego właśnie masz koleżanki.

1. Migrena trwająca siedemnaście miesięcy to problem. Idź dolekarza.

1. Cokolwiek powiedzieliśmy 6 miesięcy temu NIE MOŻE BYĆ użyte jako argument w kłótni. Tak naprawdę, wszystkie nasze komentarze po 7 dniach stają się nieważne.

1. Jeżeli myślisz że jesteś gruba, to prawdopodobnie jesteś. Nie pytajcie nas.

1. Jeżeli coś co powiedzieliśmy może zostać zinterpretowane na dwa sposoby, a jeden z nich zasmuci cię lub wkurzy, mieliśmy na myśli tę drugą opcję.

1. Możesz poprosić nas żeby coś zrobić albo powiedzieć, jak powinno się to robić. Ale nie obydwie rzeczy na raz. Jeżeli wiesz jak zrobić to najlepiej, zrób to sama.

1. Jeżeli to możliwe, powiedz to co musisz powiedzieć podczas reklam.

1. Kolumb nie potrzebował mapy, my też nie potrzebujemy.

1. Wszyscy mężczyźni widzą tylko 16 kolorów (jak domyślna paleta Windowsa 95). Brzoskwiniowy, na przykład, to smak. Łososiowy to również smak. Nie mamy bladego pojęcia czym jest "amarant".

1. Jeżeli coś nas swędzi, to to drapiemy. Po prostu.

1. Jeżeli pytamy, co jest nie tak, a wy mówicie "nic", będziemy zachowywać się jakby wszystko było w porządku. Wiemy że kłamiecie, ale to po prostu nie jest warte naszego zachodu.

1. Jeżeli pytasz o coś na co wolałabyś nie znać odpowiedzi, oczekuj odpowiedzi której nie chcesz usłyszeć.

1. Jeżeli musimy gdzieś iść, to cokolwiek na siebie założysz jest w porządku, naprawdę.

1. Nie pytajcie nas o czym myślimy jeżeli nie jesteście gotowe na rozmowę na tematy takie jak seks, piłka nożna, samochody.

1. Masz wystarczająco dużo ubrań.

1. Masz za dużo butów.

1. Mamy dobrą figurę. Koło jest okrągłe, a koło to figura.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂 🙂 🙂
U nas nocka oki. Emilka poszła spać o 20:30 a wstała dopiero o 6 na jedzonko, drzemnęła się jeszcze godzinkę i o 7 wstała na dobre. A teraz znowu drzemka 😉
Michalindziorku proszę mi tu zacząć dbać o siebie bo się do ciebie przejadę 😎 A tak na serio to kochana MUSISZ jeść i spać!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo jak tak dalej pójdzie to zabraknie ci sił na codzienne obowiązki...Masz dla kogo żyć!!!!!!!!!!!!!!! Tak więc talerz w dłoń i wcinamy 😉
ZDRÓWKA I RADOŚCI DLA WIKTORKA OD CIOTECZKI I EMILKI 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Mnie M. tak wczoraj wkurwił, że szkoda gadać wrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 Dziś wogóle z nim nie gadam. Na szczęście teraz go nie ma w domu to nie muszę się wkurzać 😉 Najchętniej poszłabym się gdzieś przejść, ale pogoda u nas kiepska, więc nie mogę wyjść z małą na spacerek 😞 Ehhhhh, czasem czuję się jak pies przywiązany do budy przez tą zimę. Ja już chcę wiosnę, przynajmniej będzie można spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie

ehhh Wojtus wlasnie padl od 8 rano z nim walczylam taki twardy zawodnik w ogole nie chcial spac, kaszka byla bee, jablko z brzoskwinia tez mysalam,ze oszalaje bo lezec na brzuszku minutke , zabawka w raczce tez chwilke i nic tylko spiewanie moje go uspokajalo na dluzej niz chwilak aahhhh ta moja kochana marudka 🙂
na 13 do neurologa trzymajcie kciuki by bylo wszytsko ok 😞 i zebysmy mogli w koncu malego zaszczepic 😞

Wiktorku wszytskiego najlepszego 🙂

Edytko ehh dobrze, ze po burzy zawsze wychodzi slonko na pewnoszybciutko sie pogodzisz z mezem 🙂 i niestety tez mam juz chandre przez ta paskudna pogode za oknem 🥴 chce wiosny i popoludniowych spacerkow ehhh

michalindziorku swieta racja z tymi punktami
i pamietaj o jedzeniu 🙂 musisz dbac o siebie dla innych

tez musze sie sie wybrac do tego Tesco moze cos znajde fajnego w okiazyjnej cenie o ile bede miala humor po wizycie u lekarza 🤨

teraz uciekam zrobic cos kolo siebie , bo to co jest w domku to jzu nie wspomne istny sajgon,ale na to nie mam ani czasu ani siły
po poludniu wpada mama tez mam juz dosc 🤨 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jak odmierzacie porcje glutenu, bo juz zwariować mozna. W książeczce rady żywieniowe wyczytałam ze 2-3g glutenu to jest od 1 do 1,5 łyzki stołowej w zależności : od rodzaju kaszki. a na opakowaniu kaszki w sposobie przygotowania pełnego dania jest wsyp 22g kaszki ok 3 łyżek stołowych.... 😮 😮 😮 😮a na innej kaszce ze 3-4g glutenu to ok pół łyzki stołowej 😠 😠:angry wiec ja juz nic nie wiem, a waga kiepsko pokazuje takie minimalne gramy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dawno mnie tu nie było. Mikuś zaczyna dopiero teraz obracac sie na brzuch już na dobre no i podciąga się do siadu własciwie od wczoraj, leżenie na brzuchu sie nudzi chce tylko siedzieć, Edyta wiesz co ja robię jak sie pokłócimy zostawiam go samego z dzieciakami i ide sie przejsć ostatnio dzwonił po 15 minutach i prosił zebym przyszłą bo mały tak płakał ze nie dał rady biedak od tamtego czasu jakoś unika kłótni hihi faceci ech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAMA- Wiktorek jest przesłodki i chyba opowiadał tak zawzięcie o babci bo słyszałam "baba"! 🤪

MICHALINDZIORKU- a może problemy ze snem biorą się z przemęczenia i niejedzenia?
A co do listy to nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać 🤪 Na pewno mój M kilka punktów wymyślił 🥴

EDYTKA- jak to się mówi: "byle do wiosny" 😎 Tylko,że chyba szybko niestety to nie nadejdzie bo w lutym najprawdopodobniej zima powróci. Chociaż zima też miała być bardzo sroga i co?...jesień mamy!

MONICA- co do glutenu to zależ od rodzaju kaszki. Na stronie bobovity jest przelicznik ich kaszek. Ja daje mleczną mannę w ilości 1 łyżki. A tak swoją drogą to stopniowo musimy już zwiększać ilość tak by w 8 miesiącu dawać podwójną ilość (6g).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...