Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej kochane 🙂 🙂 🙂
My już po szczepieniu 🙂 Mała chwilkę płakała, ale dosyć szybko się uspokoiła 🙂 Waży 7700g i mierzy 73cm 😉
NAJSERDECZNIEJSZE CHOĆ SPÓŹNIONE ŻYCZENIA DLA HANIUTKA KACZUSZKOWEGO I DLA KUBUSIA 😘 😘 😘
Monia ja wstawiałam wszystkie zdjęcia przez ImageSchacka (wstawiałam do opisu link html) a jedno zdjęcie załadowałam normalnie tzn przez allegro (na tej stronie gdzie ustalasz kwotę) i wtedy pod tym zdjęciem jest opcja do zaznaczenia MINIATURKA i to zdjęcie załądowane przez allegro będzie pokazane na miniaturce. Trochę to zamotane mam nadzieję, że dobrze to wytłumaczyłam 😁 😜 🙃
Izuniu dużo zdrówka dla Kubusia, bidulek 😞 😘
Amelko to chociaż tyle, że gorączka was opuściła uffff zdróweczka również dla Hani 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Michalindziorku WOW tatuaż przebojowy 🤪 🤪 🤪 A jaki duży 🤪 🤪 🤪 Gilgotanie...dobre sobie hehhe 😁 Ja nie mam tatuażu, podobają mi się strasznie, ale na kimś, bo sama boję się zrobić 🤢 Mój brat niedługo sobie robi to zapytam jakie miał wrażenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Monia ja was nie opuscilam hehe... regularnie was podczytuje w tel,a na pisanie niemam zbytnio czasu bo odkad maly sie zrobil bardziej ruchliwy nie moge z niego spuscic oczu bo zaraz wszedzie jest,no i skubany sie nauczyl ze musi miec kogos kolo siebie to wtedy jest w miare spokojny....
A jak juz spi no to wtedy nadrabiamn zaleglosci w pracach domowych,ale musze sie szybkoi uwijac bo jego sen jest krotki ehhh....
Michalindziorku tatuaz super bardzo mi sie podoba zawsze chcialam sobie zrobic ale jakos mnie ten bol przerazal,moj maz tez ma na ramieniu i mowil ze go boplala jak niewiem wiec zrezygnowalam....
My idziemy w srode na ostatnie szczepienie mielismy isc tydz temu ale maly byl chory wiec idziemy teraz,mam nadz ze nie bedzie goraczkowal tak jak ostatnio,az sie boje....
Wiecie co dzisiaj zrobilam pranie wyciagam je i rozwieszam a tam cale jedne body w strzepach 🤔 niewiem czy cos bylo w pralce,czy moze za duzo prania pierwszy raz mi sie takie cos zdarzylo....
Monia ja niestety zawsze cos chcialam wystawic na allegro,ale tez nie umiem wkleic fotki,ale moja siora ostatnio cos wystawila i udalo jej sie wkleic zdjecie wiec ja tez sprobuje,i w koncu wystawie moja suknie slubna,a ty wspomionalas ze sprzedajesz swoja za ile ja sprzedalas bo niewiem za ile ja wystawic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki,
allegro wcale nie jest takie straszne 😉 jeśli nie macie dużo fotek to allegro pozwala na załadowanie kilku do aukcji i wtedy nie trzeba wrzucać linka z innego serwera, no i można wybrać sobie miniaturkę z dowolnego zdjęcia załadowanego na serwerze allegro 🙂

Dużo zdrówka dla naszych małych chorowitków!! 😘
Michalindzior, tatuaż super! ale dosyć duży!! ja chyba bym się nie odważyła na taki. Kiedyś chodził za mną jakiś tatuaż ale zrezygnowałam z myślą o wieku dojrzałym i starości 😉

U nas wczoraj pierwsze raczkowe kroczki zostały wykonane 🙃 Zobaczymy czy dzisiaj będzie jakiś postęp, ale z tego co widzę mały ślizga się na podłodze i tylko na kocu może mu coś wyjść. Teraz siłuje się w łóżeczku turystycznym (używam go jako kojca do zabawy) i próbuje wstawać 😉 Dzisiaj rano zauważyłam że mały ma siną końcówkę języka (taki półokrąg),jakby sobie przygryzł! Zastanawiam się tylko jak mocno musiał ścisnąć język tymi zębolami żeby zostało sine? Teraz czasami popłakuje przy jedzeniu łyżeczką albo jak gryzie jakąś zabawkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irciu dla mnie tatoo tez bolesna sprawa.Zrobiłam go w wieku 18 lat
sukienke wystawiłam na allegro i na trzech innych serwisach. Wczesniej sama odpowiedziałam na ogłoszenie dziewczyny z Kutna. Okazało sie jednak ze sukienka na nia nie weszła:/ a bardzo jej sie podobała. szkoda. Teraz wystawiłam za 1000 i 1100 do negocjacji 😁 ciezko jest sprzedac bo tych kiecek od groma i w rożnych cenach. daj swoja moze tez na allegro. dalej zdjecia ładuje sie normalnie. ja nie mam tylko miniaturki ale reszta oki no sama zobacz
http://allegro.pl/show_item.php?item=1472571077
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie z tatoo byłoby super i wcale nie bolało, gdyby nie musiał tak orać w jednym miejscu kilka razy, ale dało się przeżyć. teraz jak pojadę kończyć myślę że będzie już ok.
a czy duży... nie wiem ale podoba mi się okropnie 🙂
Sewek wstał i płakusia swoim zachrypnietym głosikiem bidulek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia napewno ja wystawie,ja dalam za swoja 2500 i tak myslalam zeby ja sprzedac za 700 zl z bolerkiem welonem i kolem no bo kto mi da wiecej,ogladajac inne aukcje to wszystkie te z wyzsza cena dziewczyny nie biora pod uwage,a najlepiej to zrobic licytacje z minimalna cena tak mi suie wydaje..
A z drugiej strony szkoda mi jej sprzedawac za taka cene,no ale juz drugi rok lezy w szafie i tylko zajmuje miejsce wiec cos musze z nia zrobic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia suknia cudo 🤪 Ale ja jestem już po ślubie więc nie zakupie hehheheheheh 😁 😁 😁 😁 😁
Ja swoją suknię kupiłam za 1300zł i zostawiłam u siebie w salonie ślubnym za 400zł, bo byłą dosyć zniszczona, ale przynajmniej się jej pozbyłam 😉 Bolerko muszę sprzedać na allegro, ale też jakoś się nie mogę zebrać ☺️ Welon i buciki zostawiam na pamiątkę 😉
Ellie no to Tymuś ładnie ząbkami przebiera, że aż się bidulek przygryzł 🤢 My mamy narazie tylko jednego ząbka więc jeszcze nam to nie grozi... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki!!!
Bardzo dawno mnie nie było u Was ale niestety tak wyszło z przyczyn osobistych o których wolę nie mówić....
Nie wiem czy Was doczytam bo koło 400 stron mam do nadrobienia a to zajmie mi raczej wiecznośc więc sobie daruję ( sorki )!!!
Chciałam Wam tylko napisać, że u Nas powolutku leci, Hania przeszła choróbsko( brała antybiotyk) ale na szczescie już jest po!!! Zębów brak chociaż ostatnio lekarz mówił,. że będą już jej wyłaziły ale kiedy dokładnie i które to nie wiadomo. Czekam z utęsknieniem na pierwszego zębola u Hanuśki 😉 jeszcze nie raczkuje i nie wiem czy w ogole bedzie bo raczej pcha sie do stania 🙂 czas wszystko pokaze
teraz chyba chorósko mnie dopada bo w gardle mnie cholernie drapie, nie mogę nawet dobrze tego odkrztusić- masakr, niech wkońcu wiosna przyjdzie!!!
Piszecie o tatuażach-hmmmm kiedys mi się podobały ale osobiście nie skusiłabym się na nie, ale u kogoś super wyglądają....
Moniko suknię miałaś prześliczną oby któraś się zdecydowała na nią!!!!
Spóźnione życzonka dla Wszystkich LIPCOWYCH DZIECIACZKÓW!!!!!!!!!

Postaram się do Was zaglądać teraz częsciej, dużo się pozmieniało...buziaczki dla Was :*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszko witamy kochana spowrotem 😘 😘 😘 A ja juz myslalam ze nas opuscilas na zawsze...,ale jednak nie 🙂
Mysle,ze bedziesz do nas czesciej zagladala,no i zycze rozwiaznia wszystkich problemow tych malych i duzych 😉 😉
No i buziale wielkie dla Hanusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ja nie bede gorsza i tez napisze,ze mialas piekna sukienke,zreszta ci juz kiedys pisalam w koment.na NK.Ślicznie w niej wygladalas,jak tak ogladam twoje zdjecia to chcialoby sie jeszcze raz przezyc ten dzien 😉Szkoda,ze tylko raz mozna ja bylo zalozyc 😞
Michalindziorku,a ty czasem nie planujesz slubu koscielnego bo chetnie ci sprzedam moja sukienke hehe 🙂
Kaczuszko dziekuje za oklaska ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
msr_monica napisał(a):
Eluniu czy ciebie tez bolą sutki przy karmieniu? bo Lenka tez ma juz kilka ząbków jak Gabi i tak sie zastanawiam czy to tylko mnie tak czasami boli przy karmieniu?


Monika mnie sutki nie bolą jak karmię Lenkę, jak na początku to mnie tymi ząbkami gryzła ale teraz się nauczyła pić mleczko bezboleśnie dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...