Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry wieczorek
zastalam jakas mamusie ??

AMELKO, KAROLINKO
powodzenia jutro w pracy
bedzie dobrze trzymam za was z calego serca kciuki i wiem co czujecie nie tak dawno Ja sie stresowalam ta cala nowa sytuacja
BEDZIE DOBRZE :*************

Lusiu
no wlasnie ten x-lajder przekonuje mnie tym,ze jest szeroki a te nasze dzieci do kruszynek nei naleza hehe a te rogi jak to ladnie nazwalas hmm COZ chyba sie do nich jednak przekonam w tym tyg podejde do jakiegos sklepu z wozkami moze spotkam ten lub inny model z takimi rozkami i zobacze jak sie taki prowadzi
DZIEKUJE za rade

Edytko dobrze,ze juz sobie porAdzilas z tym zebem
szczesciera . . .. masz juz to za soba 😆 Ja niestety wciaz sie wybieram do dentysty o wybrac sie nie moge ehhh


Elie moj podpis juz jest podpisuje sie pod tym art obiema rekami i nogami 😉

Izunia Amelka ma racje twoja rodzina to istna patologia 😞 uciekaj kochana stamtad jak najdalej szkoda twojego i Kubusia zdrowia 😘 😘sprobuj w domu samotnej matki zawsze warto sprobowac na penwo nie bedzie ci tam gorzej,a wydaje mi sie ,ze bedzie wam tam o wiele lepiej
zreszta zawsze warto sprobowac
Trzymaj sie kochana duzo sil ci zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi zastanow sie jeszcze nad tym wozkiem z rogami.
Wyobraz sobie, ze masz wlasnie taki wozek z rogami i ze skretnymi kolami, idziesz nierownym chodnikiem i dziecko tak wyje, ze musisz niesc je na rekach a wozek wypchany zakupami gdzie pchasz jedna reka a on ciagle skreca na boki 😉

Twoja decyzja ale wyobraz go sobie w kazdej sytuacji 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kochane 😘
My dziś wybieramy się w odwiedzinki do kuzynki (ależ mi się zrymowało heheh 😁).
Justi wczoraj widziałam w sklepie tego Xlandera i powiem ci, że nie zrobił na mnie aż tak piorunującego wrażenia jak na aukcji (a wcześniej też mi się bardzo podobał)...I te rogi...ale oczywiście jeśli tobie się podoba to kupuj śmiało wkońcu to twój wybór 😉 Niestety nie sprawdziłam jak się prowadzi, bo weszliśmy do tego sklepu na momencik zaraz po dentyście...Ale cenowo był duzo droższy bo kosztował ok 700zł 😮 Także na allegro super promocja 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesć dziewczyny,
powoli wraca do nas ładna pogoda..i słoneczko 😁
Oj u mnie ostatnio duzo spraw na głowie. Załatwiliśmy chrzest na 20 marca na 12.00, fotografa i zamówiłam zaproszenia. Pozostaje tylko dokupić małej świece, rajtki i opaskę no i jedzonka na chrzest ale to jeszcze czas 😁
U mnie bez większych zmian..dalej nie odzywam sie z mamą... powiedziała mi wtedy ze nie będzie mi pilnować dziecka( mnie na złość) a dzisiaj ja wzięła do siebie do pokoju, wiec mam czas do was napisać. dziadek Grześka dalej leży w szpitalu w Kole wiec kawałek mieliśmy do pokonania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi słonko jeżeli chodzi o wózek to bardziej mnie się podoba ten pierwszy, to chyba ten co ma Edytka. ja sama o nim myślałam. ten X-lander mi się nie podoba, tyle ze wiem ze funkcjonalność jest ważna wiec kochana wybór należy do ciebie.
Kochana jeżeli chodzi o wakacje....tak wczoraj myślałam ze przydała by sie osoba do pomocy przy małej, bo co jak byśmy chcieli wyjść wieczorem, to jest problem bo małej się samej nie zostawi tk jak i przy kąpieli. Mozę babcie da sie przekabacić( oczywiście o teściowej mówię) Tyle ze juz sama nie wiem bo rezerwując trzeba podać liczbę osób..no i dokładny termin.... A ty juz wiesz dokładnie jakie i ile dni wchodzi w gre?

Izuniu..jeju ciężka sprawa..ale dziewczyny maja racje idz może do mopsu i poproś o rade i pomoc, co masz robic w takiej sytuacji, powinni ci doradzić. Spieprzaj z tego domu, niech Kubus nie patrzy na to co tam sie dzieje. Szkoda dziecka a i ty będziesz miec lepiej. pamiętaj ze szczęśliwa mama to i szczęśliwe dziecko

Amelio, Karolik powodzenia!!!!!!! dacie rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama no to powodzenia w pracy 🤪 Super, że udało wam się załatwić nianię 🙂 🙂 🙂 A co to za praca?? Pochwal się jak znajdziesz chwilkę 😉
Monia noooo wkońcu udało wam się załatwić chrzest, przynajmniej to macie z głowy 😉 A sytuacja z mamą wkońcu się ustabilizuje zobaczysz 😘
Ehhh zazdroszczę wam dziewczyny wyjazdu na wczasy...u nas nie ma szans... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane...
troszkę was tak doczytuję na bierząco.
mam przelkichane bo rozłożyło choróbsko i mnie 😞
wczoraj rano obudziłam się w takim stanie, że nie mogłam podnieść ręki żeby odebrać telefon.
przespałam całą dobę i jest trochę lepiej.
Sewciowi trochę lepiej, ale kaszel dalej ma... inhalator kupiliśmy.
Misi przeszło.
wrzucam wam zdj tatuaża, teraz w sobotę jadę dokończyć.
[URL=http://img815.imageshack.us/i/sdc10297z.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/3588/sdc10297z.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusiu hehe 🙂 mi znajoma pracująca w studiu tatuaży powtarzała zawsze żeby nie zmieniać wzoru... jak już się na jakiś zdecyduje 😉 więc zostałam przy tym. ale mam już kilka projektów. nie takich dużych, bo nie mam tyle wolnego ciała, wszędzie rozstępy, a nie wiem jak na nich zachowywał by się tusz... ale życie pokaże co z tego wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten Kwiat teraz jest nie dokończony, dojdą cienie, trochę białego, jakieś drobne szczegóły, i nie będzie już taki ostry i kanciasty jak się teraz wydaje.
mi się podobają takie skrzydła na plecach... może się zdecyduje kiedyś, na takie mniejsze, jakoś na łopatkach, zobaczę. widziałam gdzieś zdj że baba miała z boku takie skrzydło, od biodra do żebra... też fajne. ale akurat tam mam wielkie rozstępy.
no nic... zmykam do Sewka, wyskakuję na godzinkę do znajomej, a potemmój "kurwa przewspaniały" szwagier ma przyjść 🥴 jedno słowo z jego strony i wyżyje się za wszystkie moje niepowodzenia w ostatnim czasie, a trochę się nazbierało....
buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny kubus mi poprawia chumor..Kubus calyczas mowi mama i mama...jestem bardzo szczesliwa...az sie poplakalam jak tak mowi...i kubus juz sam siedzi i sie bawi na calego i mowi mama mama mama 😉wkoncu sie usmiechnelam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂tak bardzo go kocham..kubus juz jest zdrowy iw nocy mi juz ladnie spi..budzi sie 2 razy na jedzenie i dalej zasypia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izuniu, widzisz kochana. dzieciątko jest czymś najwspanialszym co kobieta moze dostać od życia. jesteś dobra mama, dbasz o niego jak umiesz. kubus będzie ci wdzięczny za opieke i miłość jaka go darzysz. nasze dzieciaczki sa coraz większe i mądrzejsze wiec na naszych twarzach będzie częściej gościł uśmiech. Badz dzielna


jeju Sewciu dzisiaj kończy 8 mies, a wczoraj Tymuś....wszystkiego naj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla TYMUSIA ośmiu miesiączków
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla SEWCIA ośmiu miesiączków
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla GABRYSI ośmiu miesiączków
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla VIKTORI siedmiu miesiączków
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla WOJTUSIA siedmiu miesiączków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...