Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lusia my mamy takie same jak wy tylko niebieskie 😉
Bo moja mala sie opierala karkiem o oparcie a z przodu siska o ten slupek, potem na boki tak wpychala rece smiesznie, ze ciezko ja bylo wyciagnac:/
No i jak ja sadzalam to sie slizgala tylkiem po tym siedzeniu, moze za lekka jest i dlatego
A teraz siedzi w wannie albo w pozycji jak do raczkowania i sie pluska, lapie kaczuchy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też mamy spacerek zaliczony 🙂 Pogoda ładna, chociaż wietrzna...Mała zjadła już obiadek, teraz czas najwyższy zabrać się za nasz obiad 😜
A to pierwsza zabawa na placu zabaw 😁 😁 😁
[URL=http://img52.imageshack.us/i/zdjcie594.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6291/zdjcie594.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Słonka 🙂
sto lat... 😞
u nas już ze zdrowiem lepiej trochę...
Sewciu jeszcze cośtam pokasłuje.
misia ok, ja też w miarę egzystuje.
jutro mamy zaplanowaną imreze w babskim gronie,
a ja jestem tak spłukana że zapowiada się że nie pójdę.
co do przewijania, to u nas już od jakiegoś czasu cyrki z tym takie że zmiana pieluchy kończy się tym że jestem cała zasapana i upocona 😉
my nie mamy krzesełka do kąpieli, kąpie małego na siedząco w wanience.
a raczkowanie nam tak idzie, że pędzie Seweryn jak mały samochodzik, no tempo ma takie jak coś go zainteresuje że aż strach 😉
i uparcie staje i próbuje chodzić trzymając się czegoś. nie licząc prób wspinania się na łóżka.
dzisiaj odebrałam zdj z balu przebierańców Adasia i Misi,jak zeskanuje do kompa to wam prześle... 🙂 super wyglądają 🙂

Franiu wszystkiego naj naj naj od spóźnialskiej cioteczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytka - jak dorosło już Emi wygląda w tej huśtawce 🙂

Co do ubierania, to ja zakładam Frankowi teraz taki lżejszy kombinezon, i czapa zimowa juz dawno poszła w odstawkę, chyba że jest bardzo zimny dzień, ale zazwyczaj jest to wiosenno - jesienna czapka, bo w tamtej był bardzo spocony.

Eluniu - Franek to zazwyczaj 3 kupole dziennie wali, czasem 1-2. Także nie masz się czym martwic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ją dziś w tej huśtawce zobaczyłam to też sobie tak pomyślałam, że taka już jest duuuuża 🤪
Eluniu Emi robi zazwyczaj jedną, czasem dwie kupki dziennie 🙂 Raz na ruski rok zdarzą się trzy 😉
Michalindziorku no nareszcie zdrowiejecie kochani 🙂 A Sewciu to chyba przebiegnie przez swoje dzieciństwo hahah 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas nocka ok, z jedną pobudką na mleczko ok 3 😉 A rano ostateczna pobudka o 6:40.
Wogóle wczoraj znalazłam radę dotyczącą wyeliminowania nocnego karmienia i mam zamiar od dziś ją wypróbować 😉 Mianowicie należy zrobić dziecku tyle mleka ile zjada w nocy (u nas jest to 180ml wody i 6 miarek mleka). I każdej następnej nocy należy na tyle samo wody dodawać jedną miarkę mleka mniej aż dojdzie się do samej wody 😉 Może uda się namówić dziecko do zaprzestania nocnego wstawania, a w najgorszym przypaku do picia wody w nocy zamiast mleka co jest zdecydowanie zdrowsze dla ząbków 😜
Zobaczymy jak mi pójdzie heheh 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry kobietki!
Wszystkiego najlepszego w naszym dniu i pierwszym dniu kobiet naszych malych kobietek!

ehh jestem ciekawa czy sie uda z tym wyeliminowaniem nocnego karmienia, tez sprobuje.

Zwykle robie malejo 21 6miarek mleka plus 2 kaszy i wychodzi ok 150ml. potem ok 1 w nocy daje jej jeszcze 150ml mleka i spi do 5. Dzis w nocy zmieszalam jej jeszcze z kasza bo myslalam, ze moze dluzej pospi ale obudzila sie jak zwykle:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie się wydaje, że to nocne wstawanie jest wynikiem przyzwyczajenia...A przecież żołądek musi odpocząć od jedzenia...U nas przerwa bez jedzenia od kolacji wynosi ok 6 godzin i tyle samo od nocnego karmienia do śniadania. Niby nieźle, ale wkońcu takie nocne jedzenie jest niezdrowe dla ząbków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z posredniaka i ze skarbówki, narazie wziełam tylko same dokumenty, ale dobre i to 🙂

U nas od x czasu nie ma nocnego karmienia 🙂

Właśnie robimy przemeblowanie w pokoju 🙂 Czas na wiosenne zmiany 🙂

No i dostałam ostateczną odpowiedz od brata, że na chrzciny przyjedzie sam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusiu prześlij no troszkę ciepła do nas 😜 U nas nadal wiaterek troszkę mroźny, ale dziś nawet miło było na dworze 🙂
Lusiu tylko pozazdrościć przespanych nocy 😉 U nas naprawdę nie jest źle, bo mała budzi się tylko raz po czym jak zje to od razu zasypia, ale samo wstawanie jest już męczące...Na szczęście Emi potrafi zasnąć bez butli, choć w nocy nie wiem jak będzie... 😮 🤨 🤔 Zobaczymy 😜
I dobrze, że twój brat przyjedzie sam, skoro tamta nie ma ochoty to niech przynajmniej nie psuje innym tego święta swoją naburmuszoną miną 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...