Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Fajnie Izunia, że znalazłaś osoby, które lepiej jak my rozumieja twoja samotność, jednak nie zapominaj o nas 🙂

Franek to najchętniej wdrapuje się na komodę ze sprzętem, bo jest niska, i ściąga ramkę ze zdjęciem, jednak uczymy go rozumienia słowa "nie wolno", i całkiem niezły efekt jest tej nauki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lusia to fajnie,k ze franio kuma co to znaczy nie, u nas niestety to nie dziala, mala jest jak kaczuszka niby nic a nozki pracuja, wolam do niej, ze nie jak majstruje przy dvd a ona sie patrzy na mnie a reka z tylu kreci 😉
Juz dvd nam nie dziala bo sie tam ostatnio bawila,tzn wyciagnela je z polki i chyba kabel z tylu nie laczy.

Ze wzgledu na takie zabawy i to, ze ona jest taka obrotna to zakupilam przed chwila cos takiego

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=310304287820&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Mam nadzieje, ze jak to postawimy w salonie to bedzie mozna przejsc bo inaczej mezu mnie udusi:P Mam nadzieje, ze sie przyda nawet w lato jak juz mala bedzie chodzic itz to zrobimy jej np piaskownice i bedziemy tym zagradzac zeby nie uciekla jak mama nie bedzie patrzyc 😉
No i w ogole jak sie cieplo zrobi to mam zamiar otwierac drzwi na taras a ona moze uciec,teraz mam sposob bo wkladam ja do krzeselka do karmienia i siedzi w jednym miejscu ale wiadomo, ze im bedzie bardziej mobilna tym bardziej bedzie jej sie nudzilo w jednym miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajne Olusia takie ogrodzenia, ja jednak stawiam na nauke słowa NIE, i wiem, że przyniesie to efekt 🙂 Teraz czasami jak ciągnie kabel od internetu, mówię mu nie wolno, i nie rusza, ale za chwilę widze że trzyma dłoń nad kablem, ja spojżę, i cofa ją 😁 Śmiesznie to wygląda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Dzisiaj mamy kiepską pogodę to pewnie na spacer nie pójdziemy a ja na obiadek nie mam marchewki i ziemniaczków coś muszę wykombinować żeby je zdobyć, może sąsiadka będzie szła to ja poproszę aby mi kupiła albo niech przypilnuje mi dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
U nas pogoda fatalna, leje jak z cebra, także ze spaceru nici. A tak chciałam wypróbować nowy wózek bo nam przyszedł 🤪 Fotelik samochodowy też już jest 😉
Powiem wam, że ten wózek bardzo fajny, leciutki, zwrotny, wygląda pięknie, ale jest troszkę kruchy, tak mi się wydaje. To znaczy przez to, że jest lekki użyte są cieniutkie materiały. Stelaż jest stabilny, łatwo się składa, ale plastikowe elementy wydaja się podejrzane hehehh. Zobaczymy jak się będzie sprawował na spacerku, to wydam lepszą opinię 😉 Myślę, że 2-óch lat to on raczej nie wytrzyma, ale potem najwyżej jak mała będzie starsza kupimy spacerówkę - parasolkę i będzie git 😉 No chyba, że się zdziwię i okaże się wytrzymały 😎 Czas pokaże.
Olusiu my też chcieliśmy zakupić taki kojec, ale w Polsce on kosztuje ok 300zł więc narazie nas na niego nie stać 😞 M. szukał materiałów coby samemu taki stworzyć ale nigdzie czegoś takiego nie ma, więc lipa. Ale taki kojec to super sprawa moim zdaniem 🙂
Emi czasem zareaguje na słowo NIE WOLNO i cofnie rękę ale częściej patrzy na mnie a i tak robi swoje heheh. Mam nadzieję, że konsekwencja wkońcu przyniesie rezultaty 😜
No nic biorę się za obiadek. Do później 😉 Miłego dzionka 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko wrzuc koniecznie zdjecie Emilki jak siedzi w nowym swoim wozku i foteliku 🙂 a na jaki foteli sie zdecydowalas ??

u nas tez zaby leca z nieba, ale Wojtus z niania byl mimo to na 1,5 godzinnym spacerku 🙂

Ja zaraz uciekam do domku 😉 i na 15 do fryzjera pasemka sobie zrobic bo jzu na swoje wlosy nie moge patrzec ehhh zal mi tylko,ze przez kolejne 3 godz nie bede widziala swojego Babelka , ale coz jak chce miec mamusie piekna 😜

MILEGO POPOLUDNIA 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusiu ja właśnie teraz zakupiłam fotelik, w którym dziecko jeździ już przodem do kierunku jazdy 🙂 Ma 5 stopni regulacji nachylenia 🙂 A wygląda tak:
http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-strada-9-25-kg-coto-baby-i1484494178.html

Zdjęcie Emi w wózku i foteliku zamieszczę może jutro, bo dziś nie zrobiłam 😉

Justi tylko pozazdrościć fryzjera...Ehhh moje włosy też wołają o pomstę, ale teraz nie chcę farbować, bo chcę je odświeżyć na Wielkanoc, a takto zbyt często musiałabym je farbować...Więc muszę przeboleć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ten kojec chętnie bym wylicytowała, ale wcześniej jak się nim interesowałam. Teraz jesteśmy chwilowo w dołku finansowym więc nici z zakupu...Kurcze niby namawiają ludzi, aby poszerzali swoje rodziny o kolejne dzieci, tymczasem nawet z jednym człowiek ledwo wiąże koniec z końcem 😞 A wydatków przybywa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edyta my mamy taki fotelik, ze jest od urodzenia do 4 lat,ale nie wiem czy juz moge go przekrecic przodem do kierunku jazdy.Moja mala ma dopiero troche ponad 7kg a tez slyszalam, ze mozna przekrecic jak dziecko juz samo siedzi i nie wiem...

To jak mi przyjdzie kojec to powiem czy warto kupowac bo sama sie zastanawiam czy naprawde sie przyda tak jak to sobie wyobrazam, bo moze byc tak, ze bedzie jeden wielki krzyk i caly misterny plan pojdzie sie smigac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusiuniby mówi się, że bezpieczniejsza opcja to tyłem do kierunku jazdy, ale jeśli Viki stabilnie siedzi i nie przepada za jazdą tyłem to możesz ją już przestawić przodem 😉 A jeśli jej to nie przeszkadza, to powoźcie ją jeszcze tyłem 😉 My musieliśmy już zakupić nowy większy fotelik, bo Emi z tamtego najzwyczajniej w świecie wyrosła a większych fotelików nie produkują montowanych tyłem także pozostaje jazda przodem 😉
No ciekawa jestem, czy ten kojec faktycznie wam się sprawdzi...Bo jak Viki jest bardzo ciekawa świata to może się skończyć tak jak piszesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie pytam bo jestem chora i dzisiaj nie mialam sily nawet mrugac, w lodowce pusto i chcialam meza wyslac na zakupy ale fotelik z tylu i odwrocony tylem to myslalm zeby mala z nim pojechala z przodu juz.

http://allegro.pl/cosmo-sp-nania-fotelik-0-18-kg-adac-i1491448920.html
to taki fotelik,tylko u nas byl za 280 zl tak wychodzi...

A z kojcem sie wkurze jak nie bedzie chciala tam siedziec, wtedy chyba wystawie na allegro:/

Dziewczyny, nie wiecie czy mozna juz kupic w aptece kropelki sab simplex na kolke? bo mam kilka opakowan i nie wiem czy jest sens wystawiac je na allegro,jakis czas temu chodzily po ok 40zl...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img138.imageshack.us/i/img0026pw.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/4994/img0026pw.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
próbuje po wklejać wam parę teraźniejszych fotek Kingi wy też się pochwalcie swoimi 🙃 z chęcią bym sobie pooglądała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tym kojcem to można się zdziwić. Ja byłam pewna że u nas by się kojec nie sprawdził a tymczasem u dziadków Stasiek sporo czasu spędza w łóżeczku turystycznym, które stoi w centrum wydarzeń tzn. przy oknie łączącym kuchnię z dużym pokojem. Jak spojrzy w jedną stronę, widzi co się dzieje w kuchni, jak w drugą, ma pod kontrolą pokój. Naprawdę jest w stanie tam siedzieć (tzn. stać) ciurkiem ze 2 godziny pod warunkiem że się z nim cały czas gada. My do domu już raczej kojca nie będziemy kupować, chyba żeby się okazało że nie dajemy rady go ciągle pilnować. Dziś zaliczył niezły upadek z walnięciem głową w dechy, płacz był chyba przez jakieś 20 minut i nawet cyc nie od razu się sprawdził jako uspokajacz. O dziwo nie widać żadnego guza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...