Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czes dziewczynki 😉
Olusia to mnie wystraszyłaś tymi ząbkami 🤨
u nas jeśli chodzi o pogodę to jak do tej pory ani nie padał śnieg ani deszcz tyle co chmury ciemne przychodził i odchodził i zimniej ale tak to i od czasu do czasu słońce wyszło. Wczoraj przyszła nam ta nowa spacerówka którą wam pokazywałam i powiem wam że jak na moje wymagania to jestem z niej zadowolona bynajmniej jak do tej pory . Dziś testowaliśmy ją przy wyjeździe do kościoła i nawet przy żwirku nieźle dawała sobie rade a że jest mała to i do kościoła swobodnie z nią weszliśmy i Kinga przespała w niej całą mszę. Bynajmniej nie musiałam się jej nadźwigać w kościele jak było to do tej pory. Lecę pojeździć sobie trochę samochodem bo jutro mam znowu egzamin 🤨 a jeśli chodzi o wcześniejszy temat to ja bym poleciła Ci justi podaćmałemu ten syropek bynajmniej przekonasz się czy to aby na pewno oto chodzi bo ząbkowanie bywa bolesne wiem to po ostatniej mojej ósemce sama nie mogłam wytrzymywać i lekami się faszerowałam żel też Kini zabrałam i właśnie mamy ten dentix co i Edytka polecała bardzo dobry bo jak widzisz praktykowałam go na samej sobie super natychmiastowo znieczula miejscowo bo sachol słaby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eva nie martw się na zapas ząbkami małej bo wkrótce mogą się wyłonić z zaskoczenia 😉 Super, że jesteś zadowolona ze spacerówki 🙂 No i powodzenia na egzaminie kochana 😘 😘 😘

Kama najpierw wchodzisz na Imageshack, dodajesz zdjęcie, zmieniasz rozmiar na taki do pól wiadomości (640x480), naciskasz upload now a potem kopiujesz kod forum (forum code). I gotowe 😜

Olusia Emi siada tak ale podnosi się tak jakby bokiem lekko podpierając się ręką, tak typowo ala brzuszki nie robi. No to Viki ma niezłą krzepę heheh 😉
Emi za to zasuwa już prowadzona za ręce jak nie wiem 🤪 A dopiero parę dni temu wogóle zaczęła chodzić powolutku za rączki a już tak zasuwa 🤪 🤪 🤪

No i skończyły się Usta usta 🤨 🥴 Ehhh szkoda...uwielbiałam ten serial...Przedostatni odcinek przeryczałam jak bóbr a i na ostatnim uroniłam łezkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh to ida nam dzieciaczki jak burza 😉

edyta wlasnie mala tak siadala, ze najpierw na boczek albo inaczej a ostatnio wlasnie tak robi jak np sie przewroci na kanapie na plecy i nie ma sie za co zlapac to rece to gory i siada skubana, takiej kondychy to nawet mama nie ma 😉

Dzisiaj tez bylysmy na spacerku bez wozka po podworku, mala chodzila za raczki.
Ale teraz przerwa kilka dni bo mamie kregoslup wysiadl 😉
Ona juz nie chodzi tylko biega i podskakuje 😉


Kama jaki lachon z ciebie! widzialam wlasnie fotki na nk, a wiktorek tez juz duzy chlop!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh no to Kama poszalała, tylko jedno foto dodała na nk...kochana dawaj wiecej zdjec!!

Lusia a ty co sie tak ociągasz kochana?
U nas trwa akcja" przyzwyczajania małej do butli" wczoraj od 10.00 nie dostała cyca dopiero na noc ok 22.30 bo juz sie obudziła i wyła nie mogła zasnąć ehhh w ciagu dnia jej unikałam bo jak tylko mnie widziała to buzia uśmiechnięta a za chwile wycie!!!! złamałam sie ok 19.00 i pokazałam jej sie zawołałam a ona jaka szczęśliwa, przy raczkowała do mnie i ja mocno przytuliłam, a ona z taka minka na mój dekolt i zaczęła mi bluzke głaskać na wysokości biustu...ale sie śmialiśmy, slodko to wyglądała...a potem zaczęła płakać znowu ze nie ma cyca!!! niałam w nocy tez jej nie dac cyca ale widzę ze byśmy mieli nocke nie przespana, a mezus po nocy i nic nie spał wiec raczej by nie doczekał nawet 24.00. w dzień wypiła 2 razy mleko modyfikowane zmieszane z moim 50/50 ok 60ml i potem 0ml, kolejne było juz samo mleko to wybiła 40 ml tyle ze na raty ale zawsze cos . o 21.40 jak sie obudziła to wyła, m dał jej mleko modyfikowane to wypiła ok 50 ml. dzisiaj tez planuje jej nie dac cyca, zobaczymy jak będzie... wczoraj teściowa sie nia zajmowała by mnie nie czuła a dzsiaj sami z m jesteśmy bo teście w pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie wkurzylam pisalam z pol godz posta i go wcielo drugiego juz nie pisze wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......................................... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski

jestem przelotem miedzy kawa,a praca 🥴
chce weekend

wrrr mojego m. wysle dzis na marsa niech spada gdzie jego miejsce ohhh dawno sie tak nie wkurzylam jak dzis : 😠 😠 😠 😠 😠

ale to nic nie jest wazne Wojtus pije modyfika 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 w domku ma NAN PRO 2
u niani Hippa 2 Bio i oby dwa gatunki pije
jejku zebym nei zapeszyla,ale poki co jest ok
az mu dzis ide kupic inny smoczek bo ma tylko z aventu z 2 dziurkami a to jest od 1+ mies
😁 😁 😁

wydaje mi sie ,ze poczul,ze nie m cycusia i i cos musi pic wiec pije mleczko poki co tylko odemnie bo z mezem jakos ostatnio nei znajduja nici porozumienia MOJ SYNUS 😁 😁 😁 😁 😁 😁

i teraz pytanie czysto techniczne
dziewczyny jak wy podajecie dzieciom piciu w nocy moj babel 3 razy dzis sie budzil i wypijal po 100 ml mleczka,ale nim mamusia wstala zagrzala wode nasypala bylo to o 30 sek za dlugo, a moj m. sie nie mogl ruszyc by je zrobci wrrr widzac ze przy nim sie drze a przy mamusi jest spokojny ehh mowie wam mam takie nerwy ze brak mi slow

Monika zycze ci z calego serduszka oby Gabi tez zasmakowalo mleczko z proszku
ehh co my mamusie musimy sie nameczyc zeby odciagnac te nasze dzieciaczki od cycusia w tak poznym wieku
Trzymam kciuki za Gabi 😘 😘 😘 😘 😘
u nas sprawdza sie gdy ja siedze półlezaco Wojtus u mnie lezy na piersiach i wtedy dostaje butelke i poki co pije ,a ja go caluje glaskam po glowce by czul moja bliskosc
niesttey to juz nie ta bliskosc ktora mial przy cycusiu ,ale staram sie by mu jej nie zabraklp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia powodzenia w odstawianiu małej od piersi 😘 😘 😘 Widzę, że jest duża szansa, bo mała zaciąga modyfika, tylko musicie być konsekwentni 😉

U nas też słoneczko świeci ale powietrze jest zimne. Mam nadzieję, że jeszcze się troszkę ociepli zanim wyjdziemy na spacerek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi ja kupilam maly termos taki na pol litra i mam butelke z woda chlodna i gotowe butelki z nasypanym mlekiem.Jak mala sie kokosi to od razu mieszam 😉 Ale powiem, ze moj juz sie tak przyzwyczail, ze nawet nei slyszy jak ona zaczyna plakac i ona jest bardziej cierpliwsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam wodę zagotowaną w czajniku elektrycznym i jak mała się przebudza to podgrzewam lekko wodę w czajniku, przelewam do butelki i robię mleko 😉 Trwa to chwilkę. Niestety Wojtuś musi się przyzwyczaić, że nie dostaje mleczka od razu jak to ma miejsce w przypadku piersi. Myślę, że wkrótce przywyknie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusia chyba dalas mi dobry pomysl z tym termosem dziekuje 🙂 juz wiem co kupie nastepny razem na zakupach 🙂
przynajmniej nie bede musiala sie ruszac by maly nie wkurzalas sie skoro tatus nie staje na wysokosci zadania
a jesli chodzi oto czy slyszy czy nie to Ja dzis malam w nosie obudzilam go by pilnowal malego zeby z lozka nie spadl a sama poszlam mieszac mleko do kuchni ... w koncu razem chodzimy do pracy , a ze to ja klade sie spac o 22 by sie wyspac a on o 24 to jego problem 😜
ehh juz tak nie psiocze na niego bo jeszcze wpadnie mu do glowy przeczytac co pisze na brzuszku i dowie sie samej prawdy o sobie 😜 😁 😁
wracam do pracy 😆 😆

Edytko nawet nei wiesz jak sie ciesze 😉 choc wiaodmo jeszcze mleka w piersiach mam ale to juz nie to co kilka dni temu mysalam powaznie nad tabl. ale jakos laktator daje rade wiec mysle mam nadzieje, ze sie obejdzie bez niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brawo dla Wojtusia,ja nie mialam nigdy problemu z tym ze maly byl niecierpliwy do picia ani w nocy,ani w dzien wiec ci kochana za bardzo nie pomoge,ale ciesze sie z toba ze w koncu mu zasmakowalo inne mleczko niz mamusi 🙂
Monia za Gabisie tez trzymam kciukasy 🙂
Olusiu moj maly juz tak siada z miesiac a moze i wiecej jest silny jak mial 5,5 msc to juz siedz bez pouchy 🙂
Eva trzymam kciukasy zebys tym razem zdala,i nie musiala przechodzic tego stresu poraz kolejny 🙂
Edytko ja obejrzalam ostatni odc usta usta w zeszlym tyg na VOD i powiem ci ze glupio sie dla mnie skonczyl,czuje jakis niedosyt,a ryczec to tez ryczalam jak bobr zwlaszcza w tym jak Julka zginela....
Ale jestem polamana dzis maly spal od 4 z nami i caly czas kladl sie na mnie tak ze mnie wgniotl w sciane ani sie ruszuyc ani nic jak go przesunelam to od nowa i spalismy tak do 8 🤪 🤪 gdzie zawsze mamy juz pobudke o 6 😮
Tak za godz tez wyruszamy na spacer bo slonecznie ale hnarazie zimno tylko 7 st 😮 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko oj chyba nie przywyknie mimo,ze trwa wszytsko 30 sek. bo wstaje podgrzewam lekko juz ugotowana wieczorem wode to slysze jakby go ze skory obdzierali
ale to wszytsko nei wazne . . . najwazniejsze ze pije z butli
kupie termos to kilka zlotych i jakos to bedzie przynajmniej nie bede na lasce meza nie bede go budzila by popilnowal malego , a termos zawsze sie przyda na wycieczki za miasto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka ja się spodziewałam, że Usta usta skończą się głupio tzn. że wiele spraw zostanie tak jakby zawieszonych w czasoprzestrzeni bo jeden odcinek na wyjaśnienie wszystkiego to zdecydowanie za mało. Ale cóż nic na to nie poradzimy,a serial tak czy inaczej był najlepszym polskim serialem jak dla mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...