Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Vikii!!!

Eva - Kinga jest prześliczna!! Naprawde urocza z niej dziewczynka 🙂 Oj, będzie miała powodzenie u chłopaków 😎

Amelia - Hania i jej pierwsze próby przy rurze...słodko to wygląda 😉 🙂 🙂
Głowa do góry, może nie będzie tak źle, i okaże się, że to nie jest żaden półpasiec!! Osobiście nie wiem za wiele na jego temat, więc nie wypowiem sie, ale trzymam kciuki, aby wszystko było ok.
Wyobrażam sobie, jak musisz tęsknić za bąbelkami swoimi kochanymi....


Mamusie, jakie macie plany na dzień dziecka? Organizujecie coś? Ja zaprosiłam swoich rodziców do siebie na obiad, może później jakiś spacer....zobaczymy.
Ciekawe, czy odezwą się tamci dziadkowie....ale wątpię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sto lat dla Vikusi!!

Lusiu, u nas wielkie pakowanie więc raczej nic nie będę organizować na dzień dziecka, tym bardziej że całą rodzinkę mamy na drugim końcu PL więc świętowalibyśmy we trójkę. Też miło, ale tak jak wspomniałam w czwartek wyjeżdżamy więc w środę będzie bieganina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
STO LAT DLA VIKUSI!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Mam anginę 😘 Leżę z gorączką, ale wolę to niż półpaśca.
Dostaję co chwilę mmsy z uśmiechniętymi buźkami moich dzieciaków i z dopiskami typu :"nie ma jak wakacje u dziadków"! 🙂 Najważniejsze,że jest im tam dobrze.

LUSIU- u nas dnia dziecka nie będzie,ale się tym nie przejmuję. W weekend daliśmy już dzieciakom prezenciki, a jak będziemy już w czwórkę to może wybierzemy się np. do zoo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelka to super ,ze to "tylko " angina
zdrowka zycze :*
sliczne zdjecie Hani na avatarku ehh nie moge sie napatrzec

Lusiu Ja tez nci nie planuje jak rodzice przyjada to przyjada jak nie to nie
w weekend planuje pojechac do zoo bo to taka tradycja rocznicy slubu


Ewa Kingusia slicznosci
prosze o czestsze pokazywanie córci 🙂

kochane ehh te nasze lipcowe dzieci jak Ja uwielbiam je ogladac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEWCZYNY JA NIE CHCE USUNAC TEGO DZIECKA..JA TEGO NIE CHCE..........BYLAM W SZCZECINIE U NAJLEPSZEGO LEKARZA I TEZ STWIERDZIL ZE JESTEM W 4 TYG............I NA USG BYLO WIDAC TYLKO KROPKE.....CHLOPAK PRACUJE JUZ W NIEMCZECH .......KAZDY MNIE NAMAWIA DO......A CHLOPAkowi o tym nie mowilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia - wiesz, co robisz. W koncu to powinna byc tylko twoja decyzja.

Tak się dzisiaj wkurzyłam, że szok. Założyłam Frankowi na spacer nową, super czapeczkę z H&M, a on ją zgubił 😠 Poszłam jej szukać, ale niestety 😞

I dzisiaj tez Franek opanował technikę wchodzenia na łóżko 🙂 Do tej pory perfekcyjnie z niego schodził 🙂 Więc teraz umiejętności w komplecie 😉 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Sto lat dla naszego dzisiejszego solenizanta Wojtusia 🙂 🙂 🙂[color=blue][/color]
Kurcze szkoda Lusiu czapeczki jeszcze z h&m gdzie pewnie malo nie kosztowala... 😞Tez bym sie wkurzyla...
Ale Franio juz duzo umie ,wspinac sie i schodzic z lozka niezle,naszemu jeszcze to nie w glowie i dobrze hehe....
Amelio dobrze,ze to tylko angina,a nie polpasiec bo to sie dosc dlugo ciagnie,no i troszke odpoczniesz od dzieciaczkow 😉
Justi jak urzadzisz pokoik,to mam nadzieje ze sie nam pochwalisz i wkleisz fotki,w najblizszym czasie 😜 😜
A co do dnia dziecka to jakos nie mamy sprecyzowanych planow,raczej u nas sie zbytnio tego swieta nie obchodzilo nigdy,zawsze jakas czekolada byla i na tym koniec,moze sie w przyszlym roku pomysli nad czyms jak juz babelek bedzie starszy.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sto lat dla Wojtusia!!

Jezu, rozmroziłam sobie polędwicę sopocką, i jest tak okropna, że nie da się tego zjeść 😠 Już jedną w tym tyg. rozmroziłam i była ok, a ta całkowicie pozbawiona smaku 😞

Izunia - trzymaj się dzielnie!!
Ja nie wyobrażam sobie kolejnej ciąży w tej chwili. Jakby miałoby mnie tak mdlić jak byłam w ciąży z FRankiem, to nie potrafiłabym normalnie funkcjonować, a cierpiałby z tego powodu właśnie Franek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WOJTUSIA

Do nas dzisiaj przyjadą dziadki już są w drodze więc czekamy już z niecierpliwością.
To jutro jedziemy z Lenką na badanie słuchu aby potwierdzić że jest wszystko dobrze i ja mogę ze sobą też iść do lekarza ze spokojem a nie muszę brać córci ze sobą bo nie wszędzie jest to możliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
STO LAT DLA WOJTUSIA 😘 😘 😘 😘 😘 😘 Justi czekamy na zdjęcie pokoiku.

IZUNIA-trzymam kciuki żeby Ci się życie dobrze ułożyło.

Dzisiaj byłam u lekarza- mam L4 do piątku. Wcale mi to nie pasuje bo wypłata będzie mniejsza a to będzie już wypłata wakacyjna (na wyjazd nad morze). No ale co zrobić.

Co do nakryć głowy to wkurza mnie,że dla dziewczynek kapelusiki są głównie różowe. Mam już dość tego koloru. Chyba kupię małej taką chustkę:
http://allegro.pl/urocza-chusteczka-gosia-od-emi-rozm-46-i1540953646.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jaki kolor dla Hani wybierasz? Ja też nie lubię tych różowych landrynek, oczopląsu można dostac od tego koloru.
Też mam dla Franka chustę na głowę we flagi i kontynenty, mam nadzieje że jej nie zgubi....
Co do dukana, to staram się nadal być na tej diecie, chociaz czasami mam pustą lodówkę jeśli chodzi o dukanowe artukuły, więc wtedy ograniczam się do minimum.
A i tak do tej pory schudłam 13kg 🙂

R był dzisiaj, na jutro ma zanieść kwestionariusz, i jeszcze w kilku innych miejscach, z czego w tym tyg. mają dzwonić bo zbierają parę osób. Tak więc jestem dobrej myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelio chusteczka slodka,ze tez wszystko musi byc dla dziewczynek rozowe,ogolnie lubie ten kolor,ale jak juz widze cale dziecko od stop do glow wystrojone na rozowo to az mdli od tego koloru,przeciez sa tez inne kolorki ktore mozna dopasowac z rozem,no ale coz to rzecz gustu... 😉
Lusiu trzymam kciuki za R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 😘 😘 😘 😘
dziekuje mamuski za zyczonka w imieniu mojego "mini" solenizanta

popieram mamuski odnosnie przesytu koloru rozowego u dziewczynek zreszta to samo mam przy kolorze niebieskim u chlopcow 😜
zdjecia postaram sie wkleic tylko musze mojego m. zmotywowac by wyniosl swojego kompa od malego z pokoju ehh mowie wam co ja z tym moim m . mam 🙂 🥴 🥴 🥴 🥴
moj laptopik jest beee musi miec stacjonarnego kompa tyle tylko gdzie go trzymac wrr Brak slow
bede miala w sypialni 3,5x 4 lozko, tv i biurko z kompem ehhh nie tak mialo byc,ale coz zrobic jak sie ma bzika to sie ma


Lusiu trzymam kciuki za Roberta
Izunia trzymaj sie , dbaj o siebie i dzieciatko
Amelko a kiedy dokladnie jedziecie na wczasy ?? ehh wlasnie to L4 zawsze cos umknie z wyplaty,ale jak mus to mus
zadowolona jestes z niani ??
zostajecie przy niej czy Hania idzie do zlobka jak tylko bedzie dla neij miejsce ? bo z tego co pamietam to niania miala byc tylko chwilowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj tak szybciutko bo nie wiem w co ręce włożyć przed wyjazdem. Na dodatek Nutramigen zniknął z aptek i nie można go nigdzie dostać!. Muszę załatwić receptę na bebilon pepti bo coś moje dziecko musi jeść 😞

Wojtusiu i my się dokładamy do życzonek!! Wszystkiego najlepszego!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Wszystkiego dobrego dla zaległych jubilatów 🙂

U nas znowu jazdy z marudą ale dziś zauważyłam że chyba idzie kolejny ząb (dziąsło już jest kwadratowe tylko ząb ogólnie mniejszy od pozostałych dwójek więc dotychczas się nie zorientowałam). W ogóle u nas jakoś dotychczas dwójki wychodzą najtrudniej mimo że lekarka mówiła że z górnymi jedynkami jest najgorzej. Teraz Staś śpi na naszym łóżku a ja siedzę obok na fotelu i pilnuję żeby nie spadł.

Mnie też denerwuje że do wyboru są praktycznie kolory niebieski i różowy. Niebieski na szczęście lubię ale gdyby Staś był dziewczynką to miałabym estetyczny problem i pewnie kupowałabym ubrania dla chłopaków 😉

Kulinarnie: zrobiłam dla Stasia wczoraj placki z kaszy gryczanej (niepalonej), białego sera, jajka, tartej cebuli i maki pełnoziarnistej. Wyszły bardzo smaczne i Staś je dzisiaj zajada przez cały dzień z apetytem. Smażyłam bez tłuszczu ale do ciasta dałam trochę masła. Będę mu co jakiś czas robić takie, szczególnie że do tego ciasta można wetrzeć różne zdrowe rzeczy których dziecko by samych nie ruszyło 😉 Kasza gryczana jest bezglutenowa więc podczas ekspozycji też się nadaje 🙂

Mamy już wyniki badań powtórki sprawdzania żelaza i na szczęście się poprawiło od samej diety, nie dawaliśmy jeszcze syropu. Teraz jest 52 (było bodajże 35), ale za to ferrytyna jest poniżej normy. Na szczęście lekarka uznała że to oznacza że wcześniej tego żelaza było za mało i nie ma w organiźmie zapasów. Możemy dalej nie dawać pod warunkiem że Staś będzie na bieżąco jadł "żelazne" potrawy. Wczoraj kupiłam mu w sprawdzonej garmażerii odrobinę smażonej wątróbki i wyobraźcie sobie że gadzina połknęła wszystko, a takiej gotowanej nie chciał jeść za nic. Lekarka powiedziała że jeśli nie będzie sensacji żołądkowych, można mu tak z raz na tydzień dać odrobinę takiej smażonej jak dla dorosłych (z cebulą i jabłkiem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IZUNIA-trzymaj się dzielnie!

LUSIU- gratulację ze spadku wagi! 🤪 No i trzymam kciuki za R!

JUSTI- już nie pamiętam czy Wam pisałam moje przeboje ze żłobkiem 🥴 Najwyżej się powtórzę.
Byłam miesiąc temu w żłobku żeby sprawdzić czy są już wywieszone listy no i okazało się,że rekrutacja kończy się w czerwcu, ale zmieniła się dyrektorka i podania mojego nie bierze pod uwagę bo nie dzwoniłam co miesiąc by potwierdzić,że chcę żeby Hania chodziła.
Normalnie myżlałam,że padnę. Pogadałam z nią że nic o tym nie wiedziałam itd i zaznaczyła,że niby dzwoniłam ale i tak jesteśmy na liście rezerwowej na drugim miejscu.
Mam dzwonić w połowie czerwca- będą już listy.
Z niani jestem bardzo zadowolona- Hania wśród dzieciaków jest przeszczęśliwa i to jest dla mnie najważniejsze.

Co do chustki to myślę o zielonej 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia - trzymam kciuki, żeby wszystko było ok.

Ann - ty to masz pomysły 🙂 Też raz Frankowi zrobiłam kasze gryczaną niepaloną - dodałam do botwinki i bardzo mu smakowało 🙂
Dobrze, że Stasiowi poprawilo się żelazo 🙂

Amelia - to skandal z tym żłobkiem!!!!!!!!!!!!!! Czlowiek czeka jak głupi na wolne miejsce, a okazuje się, że nie ma po co 😠 Oby Hania się dostała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😮 😮 😮 😮 😮 😮
Amelko nie pisalas. a może Ja nie doczytałam 🤢
szok co to za dyrektorka ona rzadzi sie własnymi prawami ??
normalnie brak mi słów . . . . .
trzymam kciuki zeby Hania dostala sie bez problemów , bo rozumiem,ze wybieracie żłobek zamiast niani ze względów finansowych


dzien dobrerek mamuski
u nas pogoda bznadziejna leje i leje i tak ma byc przez 2 tyg . . . zwariowac mozna
ehh nie pisane mi isc na urlop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...