Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
STO LAT DLA FRANCZESKA!!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

LUSIA-wózek superowy! Historia z kupą.....he,he!
Ja raz Hanię przyłapałam jak latała bez pieluszki i narobiła kupę na panele i rozsmarowała ją po podłodze i po buźce 😁

OLUSIU- wiem coś na temat takich marud. Moja ostatnio ciągle taka jest.

KACPEREK jest mega bosssssssssski!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziekujemy za zyczenia 😘

Jakies 30 min. temu przyszedł do mnie wózek 😎 Jest naprawdę w idealnym stanie!!! Wszystko super, tylko muszę się przyzwyczaić do niego - a raczej Franek, bo jest nieco inny...za bardzo nie może Franek zadrzeć nóg na barierkę, bo ta jest wyżej, i inny rodzaj siedzenia, ale myślę, że i tak wykombinuje, żeby było dobrze 🙂
Za przesyłke zapłaciłam 50zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂

Ależ się uśmiałam z historii z kupą Frania hehehehe 🤪 😁 🙃 😜

Ircia katanka super, a Kacpero naprawdę duuuży 🤪 I śliczne ma ząbki 🙂 🙂 🙂

Emi dziś zacięcie ćwiczyła chodzenie i bardzo często udaje jej się przejść samej parę kroków ale jak ją zachęcimy sposobem np. ja ją trzymam a parę kroków ode mnie siedzi babcia i macha jej łańcuszkiem i mówi "chodź" to ona idzie sama jakieś 3,4 kroczki 🤪 Ach no i jak jej mówię "Emi stań ale sama" to wstaje i stoi bez trzymanki i strasznie się cieszy heheh 🤪 😁 😎

Olusiu zdjęcie "latającej" Viki przecudne 😘 🤪 😁 Mina bezcenna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusia - ciekawe, czy twój m tak chętnie mojego Franczeska podrzucałby 😎 🙃

A my mamy problem, nie wiem po czym (może po wczorajszych truskawkach), Franek dzisiaj robi rzadsze kupy, dość często, ale nie jest to biegunka. I tak odparzył sobie pupe, że jak wycierałam go chusteczkami, to aż krew się pojawiła i strasznie płakal 😞 Biedulek mój kochany 😞 Upały, a tak często mu zmieniam pieluchę, że nie sądziłam że aż tak bardzo się odparzy!! Ale posmarowałam go tormentiolem, bo jest najlepszy. Mam nadzieję, że szybko mu się poprawi!!

Pojechałam dzisiaj do rodziców po fotelik, i wracając jak byłam w drodze do autobusu, to taka ulewa mnie zastała, że całe spodnie i włosy miałam mokre, pomimo parasola.
Ważyłam się, i odkąd wróciłam od rodziców (od 23 maja) zgubiłam kolejne 3 kg 🤪 🤪, czyli razem 16kg mniej 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu super wynik!Az zazdroszcze tych zgubionych kilogramow 😉
A co do podrzucania Franczeska to hmm tu bym sie zastanowila 😉 Ale mysle, ze dalby rade skoro i mnie czasem podrzucal to i Franka poniesie 😉


A u nas katar w jednej dziurze:/ Smiesznie bo tylko z jednej strony jej gilony leca 😉
Poza tym dalej mam jej troche dosyc bo strasznie mi marudzi, moze juz kolejne zeby ida bo juz sa co raz blizej wyjscia jak sprawdzalam z boku dziasel.

Edyta to gratuluje Emi pierwszych samodzielnych kroczkow! Nie sadzilam, ze bedzie pierwsza chodzaca lipcowa dziewczynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Wczoraj bylam u innego ginekologa niz chodzilam w ciazy,a bo pomyslalam sobie ze czas sobie zrobic cytologie no i wybralam sie na kase chorych i musze stwierdzic ze nigdy tak nie zostalam milo obsluzona nawet prywatnie babka okazala sie super kobietka,a z gorszych rzeczy to mam endometrioze ktora ciezko wyleczyc,a czasem wcale sie nie udaje a wszystko to z mojej rany ktora niedawno zaczela sie od nowa paprac,ale mam szczescie ze jest to na zewnatrz bo gorzej by bylo jakby zaatakowalo narzady w srodku,no i mam silne zapalenie pochwy,i dostalam na to wszystko antybiotyk,2 masci i globulki i za 2 tyg do kontroli,ale powiedziala mi ze czeka mnie dluzsze leczenie,wczoraj czytalam troche o tej endometriozie i zleksza sie zalamalam bo nawet moze prowadzic do nieplodnosci normalnie ja to mam pecha jak niewiem......
Olusiu Kacper tez tak marudzi i wymusza ze czasem po calym dniu wyrzucilabym go przez okno az wstyd pisac ale tak jest czasem jak jeczy to az bebenki maja peknac to mi jakby ktos szpilki wbijal w bebenki tak mnuie on ostatnio drazni......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski

Ircia e
hh to cie paskudztwo zlapalo 🥴
a ta rana po porodzie ci sie jeszcze papra ??

Ja o swojej zapomnialam choc nie powiem ,ze jeden szew jeszcze czuje 😮 ale ciiii . . . . . nie przyznam sie nawet mężastemu, bo znow musiala bym isc na sciaganie kij z tym przyzwyczailam sie moze keidys laskawie sie rozpusci 😮 😮 😮 😮
kurcze tez musze isc na cytologie do mojego ginka
wkurza mnie ,ze chopdzialam w ciazy do niego prywatnir
i teraz glupio jakos mi isc do niego na kase chorych 😞
i wciaz odwlekam ta wizyte bo jakos przy bąblu kasy mi szkoda na moje "przyejmosci" 🙃


Olusia heheh latajaca Viki i jej mina bezcenna 🙂 a maz znow pokazuje nam swoje walory 😜 😆 😎

Edytka no prosze Emi stawia pierwsze kroczki Gratulacje 🙂 no to niedługo mamusia bedzie musiała sie nabiegac za córeczka 🙂

Michalindziorku, Koralik, Kaczuszka gdzie jestescie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi ja tez mialam ten problem bo do swojego gina chodz prywatnie i glupio mi bylo isc na kase chorych i poszlam do innej babki i nie zaluje bo mojemu dawalam tyle kasy a jak bylam na wizycie po porodzie to mi powiedzial ze ma tak byc,dziwne ze przez 10 msc inne babki nie czuly ze tam cos mialy wogole robione a ja caly czas tylko o kase mu chodzilo o nic wiecej....
A co do rany to dlugo sie nie mogla zagoic a jak w koncu sie zbliznila to przy jakimkolwiek nacisnieciu na nia ja czulam,no ale skoro lekarz powiedz ze tak ma byc to tak myslalam,no ale jak sie w koncu cieplo zrobilo i zaczela sie paprac,nawet od majtek bawelnianych ta lamowka jej przeszkadzala,a o koronkach czy stringach to moglam zapomniec,no i bolala jak cholera az kiedys sie ropa pokazala i krew wiec zapisalam sie na wizyte mowie wam chyba sie nigdy tego paskudztwa nie pozbede i zdecyduj sie w takiej sytuacji na drugie dziecko,chyba w moim przypadku nigdy....
Justi a co do twojej rany to dziwne ze szew by ci sie jeszcze nie rozpuscil,moze lepiej sie wybierz z tym do gina bo wiesz co to moze byc tak jak i u mnie myslalam ze nic a tu takie paskudztwo.... 😞( 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki,
niestety nie doczytam Was teraz bo wpadłam na chwile na kompa.Jestesmy teraz w Norwegii. Jest super 🙂 widoki wspaniałe.pozniej Wam wkleje jakies fotki. Tymi jest bardzo grzeczny i dzielnie znosi nasze wszystkie wyprawy.wczoraj bylismy w gorach i wchodzil z nami w nosidle 2 h w jedna strone. mój mały harcerz 😉 Lot tez zniosl bardzo dobrze.nie płakał i przez godzine spał 🙂
dzisiaj jeszcze mamy w planach przeplynac sie promem po fiordzie a jutro odpoczywamy przy lowieniu i grillowaniu rybek 🙂
odezwe sie jakos w weekend po powrocie do domku
pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek moje ulubione mamuśki 🙂 😜

Ircia strasznie współczuję 😞 Musiało ci się to paskudztwo przyczepić 😠 A lekarz nieodpowiedzialny strasznie 😠 Ja też na początku czułam ból przy naciskaniu na ranę ale szybko mi zniknął i teraz wogóle nie odczuwam, że rodziłam...Skoro według tego lekarza tak długi ból był normalny, to chyba powinien zmienić profesję, bo na lekarza się nie nadaje!!!!

Justi ty nie ukrywaj swoich objawów tylko leć kochana szybko do gina, bo jeszcze ci się jakieś zakażenie wda czy coś...Nie wolno bagatelizować czegoś takiego, tym bardziej, że chcecie się z M. starać o drugie dziecko...

Lusiu wynik naprawdę imponujący 🤪 Wzięłaś się ostro za siebie 🙂 No to teraz musisz nam zamieścić jakieś swoje fotki 😉

Ellie podziwiam was za determinację i to szalone podróżowanie z małym dzieckiem 🤪 I gratuluję Tymusiowi ogromnej wytrałości i łaskawości dla rodziców, dzielny chłopak 🙂 🙂 🙂 Oby cały urlop był pełny tak pozytywnych doświadczeń jak do tej pory 😘 😘 😘 😘 😘

Wkleję wam parę fotek mojej królewny 😉





To jest niezbyt wyraźne bo mała biegła do mnie heheh 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ellie ale ci zazdroszcze takiej podrozy ☺️ no i tych widokow 🙂
czekam na zdjecia
dobrze,ze Tymi wsyztsko dobrze znosi 🙂
i szybko klimatryzuje sie w nowym otoczeniu

Edytko bede musiala sie wybrac do ginka ☺️ tylko jakos na razie omijam go szerokim łukiem, moze zmadrzeje kto wie . . . . 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔
zdjecia Emi slodziasne 🙂 mała kokietka wam rośnie 🙂

dzis wlasnie zastanawialam sie nad posiadaniem drugiego dziecka i cholera stwierdzam,ze lepiej nie myslec, co ma byc co bedzie , bo mam tysiac minusow co bedzie jak to bedzie i w ogole , a z drugiej strony niechce jednego dziecka . . . sytuacja patowa , ale poki co jeszcze przyanjmniej rok nie mysle o drugiej dzidzi 🙂
hi hihi wciaz czekam na wiadomosc od ktorejs naszej lipcoweczki,ze zobaczyla 2 kreseczki na tescie 🙂 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i jeszcze zapomnialam napisac, ze lekarz kazal dawac po trochu jogurt naturalny i juz mna jesc to co my, nie dawac bejbisiowego jedzenia 😉

Ogolnie mala starsznie sie rozryczala, nie chciala gadac ani isc ani raczkowac, potem obrazona zrobila 3 kroki 😉 Na koniec dostala szczepionke i juz byla cicho:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
My też po szczepieniu (drugie pneumokoki), Stasiek waży 7800 i ma 69 cm. Trzy osoby go musiały trzymać, tak wierzgał 😉
Nam też lekarka powiedziała że już wszystko może jeść, tzn. to co my. Pozwoliła nawet dawać smażone jeśli lepiej je niż gotowane (wczoraj wciągnął spory kawał mielonego). No i kazała nadal karmić piersią na zawołanie, nawet jeśli chce co 3 godziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂 wpadłam z odwiedzinami do Was 😉 Przepraszam, że niezapowiedzianie 😉 Justi przeczytałam że poszukujesz tortu- jeśli dla dziecka to polecam tę stronkę 🙂

http://www.inspirander.pl/gotowanie/tort-samochod

pozdrawiam lipcóweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko ale z Emi mala wersja mamusi tylko,ze z blad wloskami strasznie podobna do ciebie 😉 😉Sliczna laleczka 🙂
Olusiu,z Viki tez niezla pannica bedzie 🙂Wszystkie slodkie te nasze lipcowe dziewczynki 🙂
Kurcze tez jestem ciekawa ile Kacper ma wysokosci i ile wazy na domowej wadze wyszlo mi 10.700 a wzrostu pewnie ma ponad 80 zreszta wszystkie ubranka juz nosi na 80 i 86 zalezy zreszta jaka rozmiarowka...
Justi juz mamy jedna mamusie lipcowa Izunie o ile jeszcze jest w ciazy 🥴 bo cos sie nie oddzywa ostatnio pisala ze plami zreszta dziwna sprawa z nia..................
a co do tortu to jeszcze nie myslelismy o tym,fajowe sa te takie typowe dla dzieciaczkow,ale duzo osob mowi,ze w smaku niedobre,sama niewiem jaki mu zamowmy:0
A powiedzcie mi chcecie robic fotki na roczek u fotografa???Bo my bedziemy robic niech ma jakas pamiatke 🙂
No i szukam od jakiegos czasu jakiegos ubranka dla niego marzy mi sie taki stroj marynarski jakas fajna koszulka i spodenki,ale nigdzie nic nie moge znalezc 😠 🥴
Jakby wam cos wpadlo w oko to wklejcie linka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ika79 napisał(a):
Cześć 🙂 wpadłam z odwiedzinami do Was 😉 Przepraszam, że niezapowiedzianie 😉 Justi przeczytałam że poszukujesz tortu- jeśli dla dziecka to polecam tę stronkę 🙂

http://www.inspirander.pl/gotowanie/tort-samochod

pozdrawiam lipcóweczki 🙂

Ika super torcik,ale juz widze moje wykonanie,pewnie bym go schrzanila,ale sprobuje moze mi sie uda 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...