Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jejku Lusiu aż mnie ciarki przeszły jak przeczytałam co się u Ciebie dzieje. Kochana lepiej to zakończyć na tym etapie, póki nie dzieje się gorzej. No i teraz Franio tego nie rozumie (chociaż na pewno przeżywa). Ale uważam że będzie znacznie gorzej również dla niego kiedy podrośnie i zobaczy gdy tata bije mamusie (nie daj Boże!!!). Lusiu wierz mi, on będzie bardzo cierpiał 😞 Ale oczywiście decyzja należy do Ciebie. 3mam kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LUSIU dziewczyny maja racje MONIKA, AMELKA, ELLIE, ICIA
daj sobie spokoj z takim dupkiem
szkoda czasu dla niego, twoich sil i nerwow zmarnowanych
zreszta juz pisalysmy ci kilka razy zebys go brzydko piszac kopnela w dupe
inaczej z takim frajerem sie nie da
ehh to sie zbulwersowalam na Dzien dobry
bo to jest dupa nie facet jedno malzenstwo mu nie wyszlo
i teraz was zwiazek i co po nim pozostalo tez chce zniszczyc (o ile juz nei zniszczyl)
WYPROWADZ SIE DO MIESZKANIA PO BABCI
SPRZEDAJ MIESZKANIE

I ciesz sie Franiem
zrob to dla niego niech ma szczesliwe dziecinstwo, a nei szarpanine i brak szacunku do swojej kochanej Mamusi
NIE ZASLUGUJESZ NA TAKIE ZYCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UCIEKAJ OD R. GDZIE PIEPRZ ROSNIE 1


P.S wiem,ze zrobisz co uwazasz , a my mozemy ci tylko doradzac . . . .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że wszystkie jesteśmy zgodne - tylko teraz niech któras za mnie podejmie decyzję, a raczej wcieli ją w życie 😜 Wszystko byłoby inaczej, gdyby kontakt z teściami był zachowany, tak przyjechaliby i zabrali go, a tak jestem sama sobie.....

Mam do was pytanie z innej beczki...może któras z mamusiek ma w rodzinie albo wśród znajomych stolarza, który robi fronty mebli kuchennych. Nie stać mnie na nowe meble (są jedne fajne mebelki, ale za małe), a chciałabym w swoich starych pozmieniać tylko drzwiczki i szuflady, a w necie są ceny od 172zł, a pewnie u "zwykłego" stolarza będzie taniej. Mój teść tak robił, tzn. sam zrobił meble kuchenne, tylko drzwiczki mu robił stolarz, ale nie zadzwonię przecież i nie zapytam, ile zapłącił.... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu
masz mieszkanie po Babci ?? MASZ
wiec uciekaj tam z Franiem
wystaw ogloszenie o sprzedazy tego obecnego mieszkania
i juz
RODZICE CI POMOGA NA PEWNO w podjeciu tej slusznej decyzji
szkoda Franczeska i ciebie
jestes mloda poradzisz sobie

odnosnie stolarki sie nie wypowiem , bo nie wiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi - z R to tak samo jakbym była sama, czasem po prostu nie widzę różnicy...jakby zagadał mnie ktoś obcy to śmiało mogłąbym odpowiedzieć, że jestem samotną matką....

Widzicie, po raz kolejny chcę coś zrobić w mieszkaniu, a zastanawiam się nad sensem tego, bo nie wiem czy bede tu mieszkać, a szkoda kasy na jakieś zmiany, skoro za miesiąc mogę sprzedawać to mieszkanie.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusia jak Cie R wkurzy to dzwon na policje i oskarz go o najscie skoro zameldowany tu nie jest 🙂 kaza mu opuscic mieszkanie i nara. walizki wywal za drzwi i nara, jedz na kilka dni do rodzicow zeby nie sluchac jak wali w drzwi. No i dobrze by bylo jak bys mu klucze zabrala.

A na necie widzialam, caly komplet kuchni za 500 zl juz wiec drogo nie jest.
tu masz link
http://www.gama-sklep.pl/products/575/p/9697
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurwa lusiu ale masz przejebane...........musisz cos z tym zrobic i sama sie zdecydowac bo to co sie dzieje nie wrozy nic fajnego,za dlugo sie to ciagnie i sory za szczerosc ale ja nie widze zeby szlo ku lepszemu i raczej bedzie tylko gorzej.......wiem ze ciezko podjac ci decyzje ale to jest na maxa toksyczny zwiazek i on cie wykonczy jak go nie zostawisz(bylam w podobnym na szczescie nie mielismy dziecka,tez byly przepraszanki sraty taty itp itd az sie zebralam i pogonilam goscia w pizdu ,dzieki temu mam teraz szczesliwa rodzine moze nie idealna ale w takie nie wierze)
trzymam mocno kciuki zebys znalazla w sobie sile i go wyjebala na zbity pysk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ufffff....az sie zagotowalam

a co do swiadkowej to mam juz nowa ktora jest taka szczesliwa z tego powodu i przezywa jak nie wiem,a tamta jakioes glupie wymowki jak z przedszkola,a juz po temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siedzi kurwa cicho i podlizuje się, myśli, że odgoni tym czarne chmury które nad nami wiszą.....

Olusia - dzięki za link, mam ten salon meblowy na przeciwko swojego bloku, więc muszę się tam przejść.....

Kama - przykro mi z powodu świadkowej...zamiast cieszyc się, że nią zostanie, to wymyśla. No, ale dobrze, że znalazłąś osobę, którą to cieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LUSIU KOCHANA WIEM, ŻE TRUDNO PODJĄĆ DECYZJĘ, ALE DLA MNIE DECYZJA JEST TYLKO JEDNA: ZOSTAW TEGO KRETYNA!!!!!!!
Już tyyyyle razy dawałaś mu kolejną szansę, że miarka się przebrała!!!! 😠 😠 😠 Zrób to dla siebie, ale przede wszystkim dla Frania!!!! Przecież tyle się słyszy o przemocy domowej, a kobiety dalej tkwią w takich "związkach"...Nie bądź jedną z nich, bo takie sytuacje NIGDY dobrze się nie kończą...
A jak nie daj Boże kiedyś zakatuje cię tak, że trafisz do szpitala i będzie chciał gdzieś uciec z Franiem...może troszkę poniosła mnie wyobraźnia, ale z takim człowiekiem nigdy nic nie wiadomo...skoro już potrafi podnieść na ciebie rękę...przecież takie sytuacje mają miejsce, miliony kobiet tak cierpią...
Lepiej zapobiegać niż czekać, aż będzie lepiej...bo z nim lepiej napewno nie będzie!!!!!
Błagam cię nie puszczaj naszych rad mimo uszu tylko podejmij jedyną słuszną decyzję i przeprowadź się a to mieszkanie sprzedaj, abyś nie musiała się z nim użerać...
Bo naprawdę za dużo już było takich strasznych sytuacji i myślę, że żadna z nas nie darowałaby sobie jakby coś strasznego was spotkało...
Ufff ale się nakręciłam ale mam nadzieję, że nasze rady nie pójdą na marne i uratują waszą szczęśliwą rodzinkę tzn. ciebie i Frania 😉 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama cieszę się, że znalazłaś nową świadkową. Może tak miało właśnie być, skoro tamta nie była do końca przekonana, a obecna aż pieje z zachwytu, że może towarzyszyć ci w tak ważnych dniu 🙂 🙂 🙂 Jak widać nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

Dzisiaj jestem pierwsza 🙂
Pogoda jest do kitu, nie pada (juz padało), ale będzie napewno, ciemne niebo, trochę wietrznie. Szkoda, bo spacer pewnie odpada 😞

No i czekam na mamę, ma przyjechać po rehabilitacji.
A Franek to już chodzi tak po prostu - nie tak jak na początku, że musieliśmy zachęcić go, postawić na nogi 🙂 Teraz jak jestem w kuchni, a on w dużym pokoju, to przychodzi do mnie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
U nas tez pogoda do kito,ale nie pada tylko wieje,ale mysle ze do popoludnia sie wyklaruje bo tak juz slonce cos zaczyna sie pokazywac 😎
Lusiu super,ze Franio juz biega 🙂 😉
U nas narazie konczy sie na kilku kroczkach,ale Kacper jest bardzo ostrozny boi sie puscic wyciaga reke jak stoi bez zadnego przytrzymywania sie i jak juz mu sie da palec to normalnie biegiem idzie 🙂
Miejmy nadz ze pogoda sie zrobi bo nie wyobrazam sobie calego dnia z nim w domu spedzic,bo tak to tylko na spanko przychodzimy i cale dnie na podworku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu , fajnie że Franio już śmiga 🙂 Ja też już się nie mogę doczekać tej chwili. U nas jest podobnie jak u Kacpra. Tymek boi się puścić, a za jedną rączkę to idzie jak stary 😉

Moja marudka gorączkuje od wczoraj. To chyba na ząbki bo ślini się niemiłosiernie. Pogoda nie dopisuje dzisiaj więc siedzimy w domku (w hotelu 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh, rozpogodziło się, tak przyjemnie, a przez R nie wyszłam z małym 😠 😠
Teraz niby pakuje się bo zamierza wyjechać.....żal mi, że zniszczył mnie i dziecku życie, bo ani dziadkowie tamci się Franiem nie interesują, ani tatuś zabardzo, skoro swoim postępowaniem doprowadził do tego, że nie chcę z nim być.... 🤢 🤔 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=blue]Lusiu [/b[/color]]eh moze w koncu odbijesz sie mama zaopiekuje sie Franiem Ty pojdziesz do pracy poznasz faceta ktory jest wart ciebie i Frania i bedziecie szczesliwa, bo teraz ten stan ktory trwa u ciebie od dluuuuuuzszego czasu i nie zapowiada nic , ze bedzie lepiej nie jest do0bry ani dla ciebie , ani dla Frania R. sie nie zmieni nigdy chyba,ze na chwile . . . powinas juz wiedziec to z waszego dosw.
wiaodmo szkoda,ze Franek poki co nie bedzie mial pelnej rodziny,ale moze za rok czy dwa kto wie czy nie bedzie mial wspanialej mamusi i "nowego" kochajacego i szanujacego Tatusia
jestes dzielna poradzisz sobie bez R,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...