Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oby to jakoś Justi było....gorzej być nie będzie, jedynie może być tylko lepiej 🙂

Franek ma taki sam basenik i konewkę, tyle że zieloną 😜 Ale Wojtus wstydliwy, mały gwiazdor 😉 🙂 I jak słodko śpiocha 🙂 Moje dziecię jak zwykle z mamusią w łóżku, dobrze, że jego takie tanie bylo, to nie szkoda że nie używane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LUSIU BEDZIE LEPIEJ MUSI BYC !

hehehe Wojtus spi w swoim lozku od 19-23 tzn do pierwszej pobudki na mleczko, a pozniej juz z nami w lozku ehh wiec tez jego lozko zbytnio nie jest wykorzystane , ale coz zrobic 🙂

hi hi hi musimy wiec kupowac w tym samym sklepie 😜
wlasciwie to moi rodzice kupili wnuczkowi ten zestaw na dzialeczke 😉
ale ja mam taki sam na wczasy nad morzem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂
Emi na szczęście śpi w swoim łóżeczku 😉 A co do chodzenia to mała też woli chodzić za rączkę lub dwie, wtedy biega na całego a do chodzenia samodzielnego muszę ją zachęcać. Idzie jej coraz lepiej więc myślę, że wkrótce będzie śmigać jak Franio 😜 A oto mała dawka bieganiny 😜
Tu rozpraszał ją pies bawiący się butelką hehhe 😁
http://imageshack.us/clip/my-videos/810/39661191.mp4/

http://imageshack.us/clip/my-videos/813/ui7.mp4/

Lusiu napewno będzie lepiej!!! Poradzisz sobie, wkońcu masz dla kogo się starać 🙂

Justi Wojtuś cudny, jaki mały pływak heheh 🤪 Też muszę zakupić taki basenik 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! U nas z bieżących spraw to W KOŃCU Hani zniknęła wysypka 😮, więc jednak przeszła trzydniówkę! 🙃
Poza tym młoda od września idzie do żłobka!Dostała się i bardzo się cieszę 😁 Wiem,że się zaklimatyzuje bo to jest bestia,która lubi towarzystwo i wszędzie jej dobrze tylko mam nadzieję,że nie będzie mocno chorować. W sumie teraz też przechodzi infekcje,więc oby nie było gorzej.

EMI- jest boska i poza kolorem włosków- cała mama!
WOJTUŚ- jest przesłodki!

LUSIU- dasz sobie radę! Ja jak zostałam matką to generalnie stwierdziłam,że dziecko jest dla mnie najważniejsze i facet nie jest mi potrzebny. Pozbądź się tego wrzoda na dupie i zobaczysz,że w końcu będziecie szczęśliwi.

My roczek Hani spędzimy nad morzem ze znajomymi i dzisiaj dzwoniła do mnie koleżanka,która chciała się dowiedzieć co kupić Hani i swoim telefonem uświadomiła mi,że niedługo malutka będzie miała roczek,a ja nadal pamiętam jak w te upały już się męczyłam z tym wielkim brzuchem, jak rodziłam-pamiętam jakby to było wczoraj 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi,ale z Wojtusia przystojniacha i jak slodko spiocha 😘 😘 Maja takie same z Kacprem posciele z Kubusiem hehe... 🙂 Twoj Wojtus sie chociaz da przykryc bo moj babel cala noc spi bez koldry wiecz go przykryje pielucha flanelowa,ale on i tak woli bez,juz go nawet nie przykrywam skoro mu tak lepiej przynajmniej cala noc spi 🙂
Edytko,ale Emi juz super chodz i jako ona wysoka ulala,bedzie miala nozki po sama szyje 😉 😜i,Kacper sie bardziej boi stanie i tylek mu sie chwieje w koncu i tak wyladuje na czterech,ale jeszcze troche i bedzie odwazniejszy bo z dnia na dzien mu to lepiej wychodzi 😉 😜
Lusiu a co do podworka to nie wyobrazam go sobie niemiec,bo zawsze wszystki graty typu lozeczko turystyczne czy inne pierdoly i zabawki wyniesc i mozemy spedzac czas na dworze,a tak wiekszosc dnia bysmy przesiedzieli w domu bo do poludnia grzeje niemilosiernie i nie chodzimy wtedy na spacer tylko siedzimy w cieniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ircia wiem co to znaczy mieć podwórko, bo całe życie mieszkałam w domku z podwórkiem. Ale po ślubie przyszło mi się przeprowadzić do bloku...I choć w naszym mieszkanku czuję się świetnie, jak u siebie w domku 😉 to jednak brakuje mi możliwości wyjścia z rana w piżamce na trawkę lub do altanki...no ale cóż...kiesdyś jak będziemy obżydliwie bogaci to będziemy mieć własny domek hehehehehhe 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Marzenia...
Na szczęście i rodzice i teściowie mają swoje podwórka więc większość dnia spędzamy z małą u nich 😉

Amelko to straszne jak ten czas zasuwa... 😮 Wczoraj babka w sklepie osiedlowym spojrzała na Emi i mówi "to ona już jest taka duża, że siedzi?". A ja na to, że ona ma prawie rok, to ona, że NIEMOŻLIWE, że dopiero co widziała nas z gondolą hehehe 😉

U nas na dworze dziś jest super, nie za gorąco i nie za chłodno. Szkoda tylko, że w domu jest duszno, najchętniej zrobiłabym przeciąg, może wtedy by się wywietrzyło, ale niestety nie mogę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie dzisiaj pogoda nie zapowiadała nic dobrego, rano troche pokropiło, później wyskoczyłam z małym do sklepu. Chciałam poleciec trochę dalej do sklepu, ale zerwał sie wiatr i chmury jakies takie niepewne, więc zrobiłam zakupy w biedronce, później weszłąm do kauflandu. I miałam nosa, bo jak wychodziłam z kauflandu, to tak lunęło, że napewno zmokłabym na maxa jakbym poszłą tam, gdzie chciałam 🙂 A teraz pięknie słonko świeci, takie skrajności...

Edytko - Emi super sobie radzi. Może jak robi pare kroczków w twoją stronę, to oddalaj się, na[pewno będzie podążać za tobą, wtedy śmielej i dalej będzie chodzić 🙂
Poza tym wyglądasz Edytko, jakby to były twoje naturalne włosy, tak pasuje do ciebie ten kolor 🙂

Justi - ten basenik i konewka to też prezent od dziadków 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i poszłam na drugi spacer 🙂 Ale jak zwykle, Franek zasnął, troche połaziłam i zaczęło kropić, więc trochę stałam pod daszkiem, ale uznałam, że nie zanosi się aby przestało padać, więc wróciłam do domu, a pogoda co?? Nagle przestało padać i świeci słonce 😠 Mały dosypia w łóżku 🙂

Irciu - wracając do podwórek, to masz to szczęście i możesz sobie o każdej porze grilla zrobić....ale bym zjadła kiełbaskę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Wróciliśmy z ogródka u cioteczki i teraz się relaksujemy dalej w domku S ogląda tv a ja troszkę na kompie bo później kąpanie Lenki kolacja i spać pójdzie dziecko nasze.
Dziewczyny czy wasze dzieci też chodzą na kolanach nie rozchodzi mi się o czworakowanie tylko same kolanka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi, Wojtuś jak słodko śpiocha 🙂 Taki grzeczniutki jak aniołek 😉
Edytko, Emi super już sobie radzi 🙂 A jakie kupiłaś jej w końcu buciki?
Eluniu, nie zauważyłam żeby Tymi śmigał na kolanach, chociaż zdarza mu się w takiej pozycji bawić przez chwilę lub cieszyć się i skakać góra-dół 😉

U nas już za 10 dni będzie rok!!! Szok!!! Amelko, ja też wszystko dobrze pamiętam, jakby to było tydzień temu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu dzięki ☺️ Jak pierwszy raz pofarbowałam się na tak ciemny kolor (wybrałam jasny brąz a wyszły takie 😮 ) to myślałam, że oszaleję z rozpaczy...chciałam nawet chodzić w torebce papierowej na głowie hehehe 😉 Wkońcu całe życie byłam blondynką...a teraz nie wyobrażam sobie mieć jasnych włosów 😉
Co do pogody to ja znowu mam na odwrót. Jak siedzę w domu, to cały czas jest zachmurzone niebo, więc się cieszę, że jak wyjdę z małą na dwór to się nie ugrzejemy. a jak tylko wyściubiam nos z bloku odrazu wychodzi słońce a mnie szlag trafia hehehe 😜 Nikomu nie dogodzisz hehehehhe 😁

A co do tego odchodzenia to tak robię i wtedy Emi przechodzi większe dystanse ale wtedy akurat siedziałam na kanapie i nie bardzo miałam możłiwość odsunąć się do tyłu heheh 😁

Ellie jeeeeej faktycznie wy już lada dzień obchodzicie pierwsze urodziny Tymiego 🤪 🤪 🤪 Jakaś masakra...dobrze, że się farbuję, bo jak ten czas tak zasuwa to już wkrótce zauważyłabym na głowie siwe włosy hehehehh 😁 🙃 😜 😉

Zaraz przyjeżdżają do nas teściowie coby popilnować Emi a my z mężochem, kuzynem i jego żoną (u nich byliśy na weselu) jedziemy do kina na Kac Vegas II 😉 Tylko coś moja królewna jeszcze nie śpi 🤔 Chyba wyczuwa, że dziadki mają przyjechać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do bucików, to narazie ma takie tańsze adidaski, które kupili jej teściowie i jakieś sandałki z H&M. Ale już zapowiedziałam mojej mamie, że jak nie mają pomysłu na prezent na roczek to żeby kupili małej adidaski z Deichmana jakieś Nike lub Adidas 😉 A my zakupimy jej też w Deichmanie porządne sandałki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale fajnie Emi wygląda z tą kitką 🤪 kurcze, kiedy ja takie będę czesać? 😉 oczywiście nie u Tymusia 😜

Edytko, co do przenosin to mi jest wszystko jedno, więc dostosuję się do Was. Prawdę powiedziawszy nie chce mi się tam na nowo rejestrować itd bo nie lubię być w wielu miejscach...no i później (jak już znowu będę w dwupaku) to będę musiała wchodzić na dwa fora :/ ale jeśli Wy zdecydujecie że się przenosimy to też tak zrobię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elunia, Gabi nie chodzi na kolankach. Ostatnio cos sie boi chodzić za raczki...wiec chyba poczekamy sobie jeszcze az samodzielnie zacznie chodzic. Musiała sie przestraszyć upadku...no nic heh poczekamy.

Justi, Edytko. oddałam swoja prace mgr promotorowi i okazało sie ze nie przeszła programu antyplagiatowego 🤨 i dupka blada, trzeba będzie poprawić i obrona dopiero na wrzesień a nie na lipiec jak było w planach 🤢

Edytko, wklej nam jakieś stare zdjęcie w blond włosach, jakoś nie mogę sobie ciebie wyobrazić hehe...proszę 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Monia ale masakra z tą pracą 😠 Strasznie współczuję, teraz chyba nawet nie wiadomo co tak naprawdę poprawiać... 😮 no chyba, że powiedzieli ci dokładnie jakie fragmenty nie przeszły...
A jako blondynka wyglądałam tak: (to było baaardzo dawno temu jak jeszcze byłam młoda heheheheh 😁 😁 😁)

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/807/pict0664.jpg/][IMG]http://img807.imageshack.us/img807/6479/pict0664.jpg[/IMG][/URL]

Ja tam nie nalegam abyśmy się przenosiły na Mamusie.Net bo mi też jest dobrze na brzuszku i nie mam jakiegoś parcia na przeprowadzki ale tak zapytałam, bo może wy macie inne zdanie 😉 Ale widzę, że chyba jednak nasz wątek zostanie na brzuszku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...