Skocz do zawartości

zmiany w wyglądzie | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja na samym pocaątku ciąży scięłam włoski na krótko, bo chciałam wrócić do naturalnego koloru i powiem Wam, że one tego bardzi potrzebowały. Nie wypadają mi, a wcześniej leciały garściami, łatwo sięukładają i są takie miękkie...
Normalnie, nic tylko chodzić w ciąży 🙂 🙂 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kupiłam sobie piling do twarzy, kremik nivea soft (rewelacja), jakąś maseczkę i jest ok
zwykły podkład zamieniłam na krem brązujący (olaz - superowy)i teraz czuję się lepiej 🙂

no i nie mam juz ziemistej twarzy :laugh:
nie ma to jak wydac troszkę kasy na kosmetyki i fatałaszki 🙂))

i znowu jestem pikniutka, okrąglutka ale pikniutka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
A u mnie na twarzy pojawiają się czerwone suche plamy i krostki,na brzuchu wyrosły ciemne włosy 😮 , wyglądam strasznie, cera ziemista, podkrążone oczy, wszyscy mi mówią, o zgrozo,że widać że będę miała córeczkę. Dlatego nie wychodzę już z domu bez tapety na twarzy,żeby ludzie nie uciekali na mój widok. 🤪 Mam nadzieję, że po ciąży wszystkie te zmiany szybciutko się cofną 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiewioreczka powiem Ci ze mi tez takie male ciemne wloski wyrosly na brzuchu 🥴 na twarzy naszczescie nie mam krostek ale plamki czerwone suche sie pojawily(od maseczki uczulenie jakies chyba bo ostatnio robilam ehh a wczesniej nic nie mialam) to tyle zlego 🙂 a co dobre to wzmocnily mi sie paznokcie i wlosy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki,
w 3-4 miesiacu wygladalam jak zaglodzone dziecko. Ciagle bylam blada, przezroczysta i z wiecznie podkrazonymi oczami. Nie ważne ile spałam...
Potem wszystko wrocilo do normy. Moja skora nabrala ladnego koloru. Jezeli chodzi o krostki, to mialam tylko na dekoldzie i na plecach - jakos w piatym i szostym miesiacu. Teraz tylko pojawiaja sie co jakis czas i tylko gdzie niegdzie.
Zauwazylam jednak przyrost pieprzykow na moim ciele - mam ich o wiele wiecej.
To chyba wszystkie zmiany u mnie...Ah no i te 14 kg wiecej ;-)
Wygladam jak wielorybek ;-)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja uwazam , ze wygladam o wiele lepiej w ciazy niz przed. Teraz buzia mi sie zaokraglila nieco , a wczesniej bylam koscista. Skora nie ma zadnych przebarwien , no po prostu mogloby byc tak zawsze hihi. Wlosy poprawily swoj stan i paznokcie mam mocniejsze , same zalety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarki mi też poprawiły się włosy i paznokcie, ale myślę że to zasługa witamin które biorę... Na buzi nie zmieniłam się na gorsze, ale troszkę jestem opuchnięta np. nos mam 2x większy ...

Ale co tam najważniejsze to wewnętrzne światło które rozświetla kobiety w ciąży ... wszystkie bez wyjątku :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
zauważyłam że na brzuchu zaczęły mi wyrastać włosy... na początku była to linia od pępka w dół a teraz cały mój brzuch pokrywają jasne włoska 😞 czy to jest normalne? a jeśli chodzi o inne zmiany to jestem niesamowicie blada i poprawił mi się stan paznokci 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hymmm ja strasznie przytylam na buzi podczas ciazy a teraz kazdy mi mowi ze ciaza mi posluszla ze wyladjalam bardziej [img size=364]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/200903184755-6f3373b3b481a8545d870fd02a919c62.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MI TEŻ CÓRCIE NIE ZABRAŁY URODY JAK TO MÓWIĄ,DLA MNIE TO BZDURA I PRZESĄD,JA TEŻ CZUŁAM SIĘ W CIĄŻY ŁADNIEJSZA NIŻ TERAZ 🙃 ZA TO PO ZACZĘŁY MI WYSKAKIWAĆ CHROSTKI,A NIE MIAŁAM NIGDY Z NIMI PROBLEMÓW,NAWET W OKRESIE DOJRZEWANIA NIE MIAŁAM ŻADNEGO TRĄDZIKU ITP,NIE WIEM MOŻE PRZEZ TO ŻE HORMONY SIĘ ZMIENIAJĄ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do mnie to do 3m mialam pelno wypryskow takich zaskornikow, teraz tak jakby zaczely znikac, no i moja mama z faktu ze nie widuje mnie czesto tylko ostatnio poslalam jej zdjecie powiedziala ze sie zmieniam ale ze ladnie wygladam 🙂

używam narazie zwykłej Nivei bo nie mam ppomyslow moj kremik z olay mi juz nie służy. I przestałam nakladac podklad tzn na takie plamki czerwone minimalnie naloze ale uzywam go w 80% mniej i cera jest lepsza.
Włosy? zniszczone i suche po farbowanbiu za 2tyg robie odrost i scinam wiec mysle ze sie polepszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...