Skocz do zawartości

ZERO ODCZUC ZE JESTEM W CIAZY :( | Forum o ciąży


Andzia20

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny. Ja jestem teraz w 9 tc, więc pewnie wszystko przede mną, ale też miałam takie myśli dziwne... "przecież Cie nie czuję, to jak możesz tam być?!". Bardzo chcieliśmy z mężem tego dzidziusia a jak na razie to na USG widziałam tylko plamkę z bijącym serduszkiem! Na poczatku - od 4 tc - bolało mnie podbrzusze jak na zbliżającą się @ ale niezbyt uporczywie. Piersi urosły mi gigantycznie, w nocy się budzę przy przewracaniu się na bok, bo mi ciążą strasznie (przed ciązą miseczka E - teraz G!). Oprócz tego brak wymiotów (zresztą ani moja mama ani siostra nie wiedziały co to wymioty w ciąży), zapach mi się wyostrzył - nie daj boże jak mąż coś skubnie z lodówki przez snem! no i pojawiają się pierwsze zachcianki - na sos musztardowy np 🤪 ale tyle jeszcze przede mną... czekam z niecierpliwością! Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki.

Przez chwilę byłam w ciąży, niestety nie udało sie, ale to już inny temat.
Tak czy inaczej, gdyby nie to, że świadomie się staraliśmy i już w dniu spodziewanej @ zrobiłam test nie wiedziałabym o ciąży. Zero objawów, nic kompletnie nic. Nawet później. Cieszcie się jak wam nic nie dolega 🙂 Sa przeciez ciąże bezobjawowe czego wam życzę 🙂.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja równiez nie skarżę się na ciążę, od początku czułam się dobrze, ok. 10 tyg. miałam trochę mdłości ale przeszło na szczęście. Teraz poza drobną infekcją nerek ( kamienie i zastój moczu, póki co objawy ustały dzięki piciu wody Jana - dobrze płucze nerki, polecam! )uporczywych objawów nie ma 😉. W poniedziałek będę mieć zakładany pessar bo mały pcha się powoli na świat 😞
ja osobiście jestem szczęśliwa, że moja ciąża przebiega "spokojnie" i naprawdę nie zazdroszczę tym dziewczynom, które ciężko to znoszą :|

pozdrawiam "sierpnióweczki" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem obecnie w 18 tc i także nie mam objawów typowych jak na ciąże. Od początku dobrze się czuje, jedynie w pierwszym trymestrze miałam bardzo delikatne nudności bez wymiotów (jedyne co było dziwne dostałam wstrętu do szczypiorku 🙂 ) Chyba maluch go nie lubi 🙂 No i oczywiście piersi mnie troszke bolały. Obecnie swędzą mnie a nie bolą :/ No i bardzo po mału powiększa się brzuszek. Ostatnio zaczęłam się martwić, że jeszcze ruchów nie czuje ale pewnie to kwestia czasu. pojutrze idę do mojej gin więc mam nadzieje usłyszeć, że z malym wszystko jest ok 😁 No i nie moge się doczekać 20 tc aby mi powiedziano czy to chłpczyk czy dziewczynka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
ja od wczoraj mam jakies dziwne schizy,nic mi ie dolega,czasami mialam mdloscsi ale popoludniami,oprocz delkatnego bolu sutkow,to nic mi nie dolega-no i wstret na rozne zapachy,boję się,mam nadzieje,ze wszystko jestok,3 czerwca ide do gina,jak zobacze usg,to wtedy bedzie ok,ale co mam stresa to mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
hej
ja teakze od poczatku ciazy czuje sie dobrze bez zadnych wymiotow i zachcianek az trudno bylo mi uwierzyc ze mam kogos w brzuszku az do pierwszego USG. niekiedy nadal sie zastanawiam czy to prawda ze zostane mama bo brzusia jeszcze nie widac.
pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja też nie miałam typowych dolegliwości - czasem może mnie zemdliło, bolące piersi ( teraz swędzą). Teraz zaś często biegam do kibelka heh. Gdybym nie widziała już swojej kruszynki na USG dwa razy to bym nie uwierzyła że coś mieszka w moim brzuchu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff jak dobrze, że nie nie tylko ja nie czuję, że jestem w ciąży. Poza delikatnymi mdłościami (które pewnie bym zignorowała, gdybym nie wiedziała, że mogą być) i sennością, w ogóle nie czuję ciąży. Aż nie mogę uwierzyć, że rośnie tam sobie małe dzieciątko. Czasami się martwię, czy wszystko ok, skoro nic nie czuję. I jeszcze te pytania innych...czy masz mdłości, zachcianki itp? Tylko mnie to stresuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kobietki

Może krótko o swojej historii. W styczniu zaszłam w ciążę, niestety już w lutym poroniłam. I tak samo jak nie miałam objawów ciążowych, nie miałam też objawów poronienia.

Ale teraz radośniejsza wiadomość. W niedzielę dowiedziałam się, że jestem w ciąży. I w zasadzie też nic nie czuję, po za bólem piersi, innym niż zwykle. No ale to dopiero początek,w szystko się może roskręcić.
Ale wiecie co, z racji obaw o dzidzię, wołałbym mieć wszystkie objawy jakie tylko są dostępne. Wiem, tu działa psychika, jak już raz się poroni, to strach przy kolejnej ciąży to normalka.

Aaa no i co chwilę latam do kibelka na siusiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie martw się! Ze mną było podobnie. Kiedy lekarz potwierdził ciążę byłam zaskoczona, bo oprócz braku miesiączki nie miałam żadnych innych objawów. Tak jest do tej pory (chociaż teraz widać to gołym okiem- jestem w 23 tygodniu). Podobnie jak Ty martwiłam się o maleństwo, ale niepotrzebnie, bo ciąża rozwijała się prawidłowo. A dobre samopoczucie to tylko powód do radości! Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśki - lepiej nie mieć objawów ciąży i cieszyć się jej bezproblemowym rozwojem, niż cierpieć z dolegliwości jakie czasami ciąża nam serwuje 🙂
Ja poza mdłościami w 9 tc nie miałam żadnych objawów, też się dziwiłam dlaczego nic mi nie jest 🙂
ps. Jeśli któraś tak bardzo chciałaby jakiś ciążowy objaw, to ja chętnie "oddam" puchnące i bolące stopy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
ja rowniez nie maialm zadnych objawow...jeszcze lepiej powiem nawet nei wiedzialm z jestem w ciazy!! 😁 hahaha poszlam po tabletki do lekarza bo i sie skonczyly i akurat badal mnie stweirdzil ze cos mu nei pasuje i na usg wyszlo ze to 9 tydz i 1 dzien heheh 🙂 pamietam moja mine panie doktorze ale przeciez ja biore caly czas od pana tabletki heheh a on tu rece nogi nosek :laugh: :laugh: :laugh: Moja Dżunia nas zaskoczyla ale jak wspaniale i cudonie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Witaj,jestem nowa na tym forum 🙂ale ciesze się że można sobie popisać z kimś i podzielić się informacjami na temat ciąży 🙂
Ja również jak Ty o ciąży dowiedziałam się w 18tyg, na początku lekarka powiedziała,że to może być 13 tydzień, potem zrobiłam badanie krwi wyszło że to dopiero początek bodajże 4-6tydz.A będąc w szpitalu okazało się że 18 🙂i wtedy pierwszy raz usłyszałam serduszko 🙂A ty jak tam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak w 18 tygodniu 🙂 ale u mnie to dziwnie było bo brałam tabletki anty. Yasminelle w sumie tabletki brałam 3 lata i w marcu je odstawiłam i wydawało mi się że te objawy co miałam to były objawami po odstawieniu tabletek a będąc u ginekologa dowiedziałam się że zaszłam w ciąże stosując tabletki,więc dobrze,że je już skończyłam brać 🙂Teraz leci mi 21 tydzień 🙂 i jestem bardzo szczęśliwa bo będąc w ciąży a o niej nie wiedziałam zawsze mówiłam mojemu chłopowi..."też chce mieć taki brzuszek..." 🙂 i mam.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez bralam tabeltki bo dzidziusia planowalismy dopiero za rok ale jak sie malej poszpieszylo 🙂 cieszy sie bardzo ze juz nei dlugo bedzie wsrod nas 🙂 ja porzez 2 lata bralam tabletki diana 35 i wpadlam jak zmeiniaalm bo z diana 35 przeszlam na microgynon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...