Skocz do zawartości

Ranking pieluszek dla niemowlaka | Forum o ciąży


Klaudia86

Rekomendowane odpowiedzi

Pampersy 🙂
Od Higgiesow moje dwie kolezanki mialy problem z dzieciaczkami i moja siortra rowniez. Mega uczulenie 😞
ale mysle ze zalezy od dzieciatka wiec pewnie bedziemy musialy sie same przekonac ktore sa lepsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uu Anitek to mnie zmartwiłaś z tymi Huggisami nie wiedziałam nawet. Boja kuzynka używa i sobie bardzo chwali, a własnie Pampersy mi odrdziła, raz ze cena a dwa ze ponąc sa przereklamowane. Też o Huggisach myslałam hmmm a o Dadzie z Biedronki też słyszałam że dobre, szwagierka ich używałą i chwaliła. Teraz sie na pieluchy z Lidla przestawiła też chwali tylko to wiejska baba wiec jej to pewno wszystko jedno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od poczatku kupowalam malemu PAmpersy i jestem bardzo zadowolona, probowalam tez Bella HAppy ale byly zbyt szorstkie dla malego i HAggisow ale strasznie go uczulaly 😞 i przeciekaly.. juz nie kombinuje i do konca bede kupowac Pampersow.
Chusteczki wilgotne wyprobowalam chyba wszystkie i tez najlepsze okazaly sie Pampersa Baby Fresh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja używam pieluszek dada z biedronki i uważam że są dobre. nie miałam z nimi nigdy problemów. oczywiście czasem dziecko przesika ale moj synus ma tak chude nóżki że żadna firma ich nie obejmuje :P .... z drugiej strony i tak dosyć często przebieram dziecko bo przecież pampers nie pampers ale wydaje mi się że higiena wymaga częstego zmienania - po kupie to od razu bo kupa + mocz = zawsze odparzenie. ja nawet nie zawsze kremuje pupe i nie odparza się. mi osobiście szkoda pieniędzy na oryginalne pampersy jak inne firmy dużo tańsze spełniają swoją funkcję. co do chusteczek nawilżanych to fakt one są dużo bardziej ""mokre" niż np te biedronkowe dada, co jest dosyć znaczące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam kupowac kilka paczek juz teraz jakby byly na promocji ale nie ma sensu. Bo skad ja moge wiedziec czy Olafek bedzie uczulony na pampersy lub huggiesy??? z tego co wiele Mam pisze huggiesy uczulaja dosyc czesto ale przeciez kazde dziecko jest inne. Ja w kazdym badz razie kupie pampersy na dobry poczatek 🙂 jak beda w porzadku to tak juz zostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja żadnych innych pieluch nie używam, tylko Pampers. Jestem z nich bardzo zadowolona, nie odparzają, są bardzo chłonne. Nie chcę ryzykować i kupować innych pieluch 😉
Co do chusteczek, to pasują mi zarówno pampersa jak i bambino. Nie polecam huggisów oraz nivea baby - są bardzo suche i nie czyszczą dobrze (_|_)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my tez pampersy mamy 🙂 mała nie ma po nich odparzeń wieć jestem zadowolona i mimo ze kupiłam rozmiar 2 (od 3-6 kg) a malutka urodziła sie z waga 2830 to pampersy nie przeciekaja i sa idealne 🙂 moze sprawdze tansze ale to jak dzidzia bedzie nieco wieksza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla mnie najlepsze są Pampersy. Bardzo chłonne i nie uczulają. Moja mała wytrzymuje w nich całą noc bez przebrania.

Co do Huggisów to nie polecam. Miałam rozmiar 2 i 3 i niestety u nas się nie sprawdziły. Ale za to używam czasami chusteczek tej firmy i jestem zadowolona chociaż wolę pampersa.

Ale oczywiście najlepiej wypróbować na swoich pociechach - cho służy jednemu dziecku nie zawsze sprawdza się u drugiego.
Mój ranking jest taki:

1.Pampers
2. Bella
3. Huggis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...