Skocz do zawartości

Na jakie jedzenie nie możecie patrzeć ? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mialam zachciany na pomarancze i sloedzie duzo sledzi !! nie weidzialam ze jestem w ciazy... a potem juz wiedzialam ze bede miala syna tak poprostu od razu 🙂 Teraz jadam juz roznie jutrro zaczynam 34 tydzien 🙂 coraz blizej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwsze ruchy tzn taki mocniejszy kopmniak 18 tc , a wczesniej bulgotanie i jakby cos mnie ciagnelo od srodka za pepek 🙂 Fajne to bylo. Teraz tylko doatje po pecherze kolo pepka i w bok prawy az czasem za boli 🙂 Ale pewnie juz kawal chlopiska z tego mojego rozrabiaki kochanego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na samym początku ciąży, to bardzo chciało mi się bananów i wcinałam po 3 naraz. Później gdzieś wyczytałam, że banany mają w sobie kwas foliowy. Ależ te nasze organizmy są niesamowite. Te zachciewajki to oczywiście "wołanie organizmu" w przypadku braku jakichś witamin czy minerałów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie az dziwnie ze tak mozna jesc 🙂 Ja jeszcze pamietam ze jadlam czekolade za chwile chipsy paprykowe otwieralam , ale ciagnela sie za mna mysl ze jestem przed okresem przeciezx zawsze tak mam, potem 2 tyg po zapyleniu niby gdypa zoladkowa leczylam sie smecta itp ... a tutaj okazlalo sie ze bedzie dzidzia 🙂 w 5 tygodniu juz wiedzialam . w 8 powiedziaalam w pracy i rodzinie. To bylo w grudniu , ale czas leci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie ten duzy brzuch juz teraz mi ciazy itp duzo rzeczy nie moge sama zrobic troche jak taka kaleka 🙂 a mi wlasnei 30 tygodni bardzo szybko zlecialo nie wiem kiedy moze tez ze do 3 miesiaca pracowalam. I mialam szczeniaka na glowie . Teraz troszke sie ciagnie ale to dobzre bo zaczynam pankowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi sie ciągnie bo niestety musze lezec w luzku niemoge nic robic 😞 czekam na jutrzejszy dzien jak na zbawienie mam wizyte u lekarza bo mam zagrozoną ciąze 😞 ale mam nadzieje ze bedzie wszystko wporządku i tez sie doczekam takiego brzuszka jak Ty 🙂 i że wogole bedzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w takim razie trzymam kciuki 🙂 na pewno wszytsko bedzie dobrze, no boje sie teraz coraz bardziej. Strach przed nieznanym, wczesniej balam sie zeby dzidziula byla zdrowa itp teraz tez oczywiscie ale usg nie wyakazalo nic nie pkojacego. Ale najbardziej porodu ...i czy pioradze sobie z malym dzieckiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...