Skocz do zawartości

Na jakie jedzenie nie możecie patrzeć ? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Też bym chciała żeby mój trwał krótko...ale jeszcze dużoooo czasu zostało 😉 najgorsze są opowieści koleżanek które wspominają poród tragicznie...a przecież każda z nas jest inna i każda inaczej odczuwa ból...dlatego pozytywne nastawienie wile daje 🙂 Damy radę 🙃 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja niemoge patrzec na tluste jedzenie ani nawet czuc smazonego bo mnie odrazu muli , atak to to niemam wogole zadnych zastrzezen co do jedzenia co lubilam przed tem lubie i dzis niemam zadnych zachcianek jak narazie i wogole przez caly ten czas czuje sie bardzo dobrze dopiero teraz mi widac brzuszek i zaczynam sie czuc jak kobieta w ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! Ja np nie mogę patzreć na kurczaki, czuć ich zapachu i w ogole. Tragedia, nie dam rady zjesc(a przed ciążą bardzo lubiłam). Mięso ogólnie mogłoby nie istnieć - jedynie jakies gotowane, np w zupce. Wędliny tez nie moge jeść. Ale za to jogurty, jakies mleczne rzeczy, płatki na śniadanko, nio i standard to sucharki i wafelki ryzowe. Dodam, że do teraz wcale nie wymiotowałam, ale już od tygodnia ze dwa,trzy razy sie zdarzyło. I dlaczego jets gorzej wieczorem niż rano??
PS> Nie mam zachciewajek, np. na ogórki czy cos w tym stylu, ale nie moge tez pikantnych rzeczy(wczesniej pikantne było najlepsze) => to podobno na dziewczynkę. Zresztą tak czuję 🙂 Pozdrawiam Was kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi się mdłości właśnie teraz zaczeły. Na noc to mi sie w ogole nie chce jesc. wmuszam w siebie choć z kanapke, choc sucharka, bo muszę brać nospe forte. Jestem na pierwszym zwolnieniu 2tyg, bo strasznie bolały mnie plecy. Mam siedzącą pracę(8h przed kompem). I teraz lekarz kazał lezec i nic nie robić. Jeden tydzien za mną. Mam nadzieje ze juz wstane potem, bo to bardzo męczące, a już napewno, że nie bede musiała leżec do konca 😞 Pozdrawiam i lece, bo juz gorzej mnie mdli 🙂Zaraz będzie niewesoło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mdłości mam już za sobą, ale najbardziej nie mogłam patrzeć na pizze i jakąś chińszczyznę, gdzie przed ciąża to moje ulubione dania były. mdłości miałam do końca 3 miesiąca, i prawie nic nie jadłam , chudłam zamiast tyć. Ale teraz wrócił mi apetyt i nie mogę go opanować. Staram sie zapychać owocami jak mi sie chce jeść. Nie wiem czy to dobrze czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mdlosci mam czasem jeszcze rano mimo ze mam kocowke juz ...i nie moge sie obzerac nawet mi sie nie chce. jak zjem cos tlustego to rano nie moge. moja kumplea taka miala ze chudla a potem jak zaczela tyc to ponad 4 kg syna urodzila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny! To podobno normalne, ze na poczatku sie chudnie a nie tyje, to przez te wymioty i ogolnie niechec do jedzenia w pierwszym trymestrze. A wyymioty tak jak mówi Cortez wracają pod koniec tzreciego trymestru, już sie tyle naczytałam, że strach się bac 🙂 Pozdrawiam was Kochane 🙂
PS> Widzę ze w 9 tydzien wkroczyłam, także jeszcze 3 tyg i koniec mdłości - mam nadzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...