Skocz do zawartości

Cukrzyca ciążowa | Forum o ciąży


boroovka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nikusia zazdraszczam 😜 😜 😜 Ja chyba Lenkę pod kloszem wychowuję, ale jakoś słabo widzę nasz wyjazd chociażby nad morze. Niby nie jest daleko bo ok. 200 km., ale Lenka w foteliku nie czuje się dobrze. Jazdy do 15 minut jakoś znosi później płacz i w ogóle. Ponadto ja sobie nie wyobrażam tyle godzin na plaży a co z obiadkiem, a podwieczorek - a przebranie pieluchy (jeszcze z zawartością) to już w ogóle dla mnie abstrakcja na maxa. 🤪 Chyba należę do osób wygodnych 😉
Emilka to super Dziecko - tyle wytrzymała podziwiam 🙂 Natomiast Kubuś to piątkowy uczeń i wakacje się Jemu należą!!! 😜 Gratuluję Agnieszko Dzieciaczków bo naprawdę masz dwójkę wspaniałych, fantastycznych i cudownych Szkrabów!!! 😉 😉 😉

Agnieszka zaproszenie przyjęłam. Na wątku "Czy są tu jakieś Bydgoszczanki" umieściłam zdjęcia Lenki. Jeśli chcesz to zobacz.

Ściskam Piątkowca i Jego Siostrę. Kubuś jesteś moim IDOLEM!!!!!!!!


Dziewczyny a gdzie Wy się podziewacie????
Ann co u Ciebie i Stasia? Jak sobie dajesz radę z połączeniem dwóch diet?
Marta jak się masz Ty i Anitka? Strasznie dawno Ciebie nie było tutaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jasia z wyjazdem nie było tak źle. Emilka lubi jeździć samochodem, o ile jedzie a nie stoi np na przejdzie kolejowym lub na światłach. A w nocy to sobie spała z postojami na karmienie.
Co do organizacji to mieliśmy domek z którego do jeziora było 100m, więc na obiadek, podwieczorek, przewinięcie pupy itd chodziliśmy do domku. Miałam w pełni wyposażoną kuchnię, więc z podgrzaniem jedzenia też nie było problemu.
Ja nie jestem raczej z tych wygodnych, bo przez lata jeździliśmy pod namioty. 😜 😜 😜 Wszystko jest kwestią organizacji. Są rzeczy które na wakacjach muszę mieć czyli toaleta, prysznic z ciepłą wodą itd a są takie które niekoniecznie tv, net 🙃
Tylko jestem zdania, że to trzeba lubić. Nasza rodzina uwielbia podróże i Emilka chyba też 😁 😁 😁 a znam ludzi, którzy najlepiej się czują w domu i też mają do tego prawo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka ja co prawda lubię - nawet bardzo - swój dom i uwielbiam w nim mieszkać 😉 ale jednak mimo wszystko jestem wygodnicka i namiot u mnie odpada 😁
Dziękuję za miłe słowa pod adresem Lenki 🙂
Może wstawisz jakieś zdjęcia Emilki i Kubusia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka fantastyczne zdjęcia!!! Widać, że wakacje się udały i chyba nawet pogoda dopisała? 🙂
Wszyscy ślicznie wyglądacie i jacy jesteście szczupli 🙂 Kubuś to już fantastyczny młody Kawaler, a Emilka przepiękna Dziewczynka. Pozdrowienia dla WAS!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasia dziękuję. Te wspólne fotki są z wyjazdu. Dwa dni tylko było nieładnie, ale to zwiedzaliśmy.
Faktycznie wszyscy jesteśmy szczupli. Mój mąż też. Ja do tego wyglądam bardzo młodo 🙃 co nie zawsze jest plusem.
Wstaw jakąś Wasza wspólną fotkę, jeśli chcesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W moim przekonaniu jeśli wygląda się młodo to płyną tylko korzyści z tego 😁 Można mieć niezły ubaw i zabić kogoś śmiechem kiedy przy kupnie np. wina chce dowód osobisty 😁 😁 😁 Ja osobiście wolałabym wyglądać jak 18-sto latka - chociaż nie mam kompleksów na punkcie wieku 🙂
Co do zdjęcia to nie mam na razie nic interesującego, może w przyszłości coś ciekawego uda się pstryknąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasia to tak nie do końca. Jak ktoś traktuje Cię jak młodocianą matkę, albo jakbym była głupiutka. 🙃 Różnie z tym jest. 😉 To czekam na ładną fotkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Witam dziewczyny, nawet baaaaaaaaaardzo dlugo mnie tu nie bylo, ale jakos co wieczor padam, strasznie absorbujace to moje dziecko nie chodzi tylko biega, i trzeba krok w krok za nia, bo ciagle sie przewraca, o cos obija . Do tego juz nie spi popoludniu , ciagle trzeba jakies zajecia wymyslac i spokojnie ani chwili nie usiedzi. W nocy tez nie spi spokojnie, tak wiec wieczor to jedyny moment zeby odpoczac. Wakacji zazdroszcze, my raczej nie wybieramy sie nigdzie, budujemy domek, a to jak wiadomo studnia bez dna 🥴.
Co do tematu mlodego wygladu, i proszenia o dowod w sklepie, to nie dalej jak pod koniec zeszlego lata, chcialam w sklepie na wsi u rodzicow kupic piwo 😎 a tu pani DOWOD POPROSZE , myslalam ze zartuje i powiedzialam ze meza moge pokazac bo swojego akurat nie zabralam, to ona sie na mnie glupio popatrzyla i nie sprzedala 😁 😁 😁 😁 😁. Za to jej mina kilka dni pozniej , kiedy przyszlam z Anitka na zakupy, bezcenna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lata później...

Hej kobietki mam takie pytanko, wyszły mi okropne wyniki z glukozy, lekarz stwierdził że powinnam mieć drugie mniej tego co wyszło, ogólnie to mój lekarz prowadzący jest dość specyficzny i "przyjemny jak ból zęba". I nie udzielił mi żadnych więcej informacji tylko od razu dostałam skierowanie do przychodni diabetologicznej, zapytałam się czy jest możliwość powtórzenia badania na co usłyszałam że absolutnie nie dla niego wyniki są jasne i od razu mam sobie wyszukać jakąś dietę i iść do lekarza po insulinę, to moja druga ciąża w pierwszej nie miałam żadnych problemów a tu od początku pod górę. Czy jest jakaś szansa że te wyniki wyszły źle i że to jest nie prawda? Boję się bo u nas w rodzinie cukrzyca jest genetyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...