Skocz do zawartości

Nastroje w ciązy ? | Forum o ciąży


aniaweis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja to chyba jestem jakaś nienormalna... ☺️ Wy tez tak macie że kiedy słyszycie sygnal karetki( szczególnie ten taki najgłośniejszy) to chce Wam sie płakać? Bo ja tak mam... 🙃 jeszce kiedy slysze to gdzies daleko no to jakoś sobie radze ale jak przejedzie obok mnie to masakra jest:P na całe nieszczescie mieszkamy niedaleko szpitala w Konstanicinie gdzie karetki kursuja niemal co chwile 🤢 Może to sie jakoś leczy? 🤨 Bo mój kochany mąż uważa to za coś nienormalnego i za kazdym razem się ze mnie śmieje( a sam ryczy na wzruszajacych filmach:P ). Mam nadzieję ze po ciązy mi przejdzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe każdego wzrusza coś innego...tak na odgłos karetki na sygnale nie reaguje ale zawsze jest mi smutno...k@siulek ale wrażliwa jestes nie nienormalna 🙂ja nie mogę oglądać programów o dzieciach...takich dramatów.no i filmów też....a tak to jest chyba ok.choć czasem bez powodu chce mi sie płakac albo jestem wkorzona!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OJ JA TEŻ PŁAKAŁAM I WOGÓLE NIEMAL CAŁY CZAS NIE MIAŁAM DOBREGO NASTROJU-PEWNIE PRZYCZYNIŁ SIE DO TEGO PRZYMUS LEZENIA PLACKIEM W ŁÓŻKU W PIERWSZYCH TYGODNIACH CIAŻY. TERAZ ZA TO ZACZYNAM NAPRAWDĘ CIESZYĆ SIE WSZYSTKIM, MAM TYLE ENERGII I ŚMIAĆ MI SIE CHCE DO KAŻDEGO. JAK JESZCZE DZISIAJ LEKARZ MI POWIE( A CZUJE ŻE POWIE BO ZNAM SWÓJ ORGANIZM)ŻE RYZYKO MINĘŁO BĘDE W SIÓDMYM NIEBIE. CZEGO WSZYSTKIM ŻYCZĘ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ostatnio jestem strasznie zła na męża 🙂wieczorkiem kiedy sie już położymy do łóżeczka to tak mnie drażni!!!oj jak cholera i w sumie nic nie robi,leży tylko obok:Paż mi głupio!! ☺️ drażni mnie że nie mogę sie położyć wygodnie ,tak jak wcześniej bez problemu.że rusza sie od czasu do czasu 🙂że ogląda tv.przeszkadzą mi odgłosy z telewizora!!że nie chcąco mnie odkryje 🙂a wczoraj jadł obok mandarynkę i tak ciamkał!!!hehe ale mi odbija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
ja marudze
i potrafie rozpłakac sie na głupiej reklamie

poza tym raz płacze w domu a raz smieje sie
chłopaki mają ze mną wesoło

a poza tym to nic mi sie nie chce
w ogóle nie sprzatam
jest mi wszystko jedno
az wstyd 🙂

stałam sie niedobrą panią domu
czy tylko ja mam takiego lenia?
pocieszcie mnie ze nie jestem sama
prosze
bo sie zapłacze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamyk napisał:
ja marudze
i potrafie rozpłakac sie na głupiej reklamie

poza tym raz płacze w domu a raz smieje sie
chłopaki mają ze mną wesoło

a poza tym to nic mi sie nie chce
w ogóle nie sprzatam
jest mi wszystko jedno
az wstyd 🙂

stałam sie niedobrą panią domu
czy tylko ja mam takiego lenia?
pocieszcie mnie ze nie jestem sama
prosze
bo sie zapłacze


jeśli chodzi o zaniedbanie domu, to wstyd sie przyznać, ale też go zaniedbałam 😞







    • Mamusia
    to nie jestem sama
    całe szczescie 🙂
    mój mąż sprzata, czasem słyszę jak pod nosem burczy i cos mi sie zdaje ze niekiedy sie wkurza ze ja jak zawykle spie wnajlepsze a on zamiast pracowac musi sprzątac....

    Ale potem mu wynagrodzę 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 2 tygodnie później...
    • Mamusia
    Wczoraj leciał taki program w telewizji "Moment prawdy" i tam brała udział babka z mojej miejscowości. Jej mąż pracuje na policji a poniewaz ja wcześniej przed ciążą tam pracowałam to bardzo dobrze go znałam i niesamowicie zależało mi na obejrzeniu tego programu. Na ostatniej przerwie mój M z kolegą stwierdzili że brakło im piwa i trzeba jechać do sklepu, a poniewą ja byłam jako jedyna nie pijąca to ja jechałam. Oni sobie obejrzeli końcówkęprogramu w sklepie a ja w tym czasie siedziałam w aucie bo nikt mnie nie zawołał! Zrobiłam mojemu taką awanturę e stanełam na środku drogi wysaidłam z auta i do domu poszłam na nogach. Później powiedział że jak zaczełam na niego tak krzyczeć to nie wiedział co ma zrobić bo był w takim szoku moim zachowaniem ☺️ Kurcze to już 2 taka sytuacja w ciąży ☺️ naprawdęzaczynam się bać co będzie dalej. A do tego on chciałpóżniej mnie przytulica ja prawie w ryk z powodu jednego głupiego programu! Kurcze az mi wstyd za swoje wczorajsze zachwanie i mam niesamowite wyżuty sumienia w stusunku do mojego M ☺️ ☺️ ☺️





    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witam 😉
    Wreszcie widzę, że moje samopoczucie i zachowanie wcale nie jest nienormalne 😉 Jestem w 22 tyg i normalnie czasem mam już dość... jasne, że się cieszę i nie mogę doczekać aż moje maleństwo przyjdzie na świat ale myślałam, że będzie łatwiej...

    Nie miałam bardziej męczących nudności na początku ciąży więc dla równowagi teraz nie jest tak cudownie jakby mogło. Nastroje nastrojami.. hormony mi tak szaleją, że czasem się dziwię mężowi, że jeszcze ze mną wytrzymuje 😜 (mimo, że teoretycznie płaczliwy okres powinien się skończyć ja dopiero teraz dostaje niesamowitej histerii z byle powodu) Gorzej z samopoczuciem:/ Jestem wiecznie zmęczona, ból głowy napada mnie zawsze kiedy tylko zaplanujemy gdzieś wyjść i do tego potworne bóle pleców.. Czasem się ruszyć nie mogę:/ A najgorsze jest ciągłe bieganie do toalety...

    Wszystko wynagradza mi dzidzia dopiero jak się poruszy - a już teraz potrafi dać o sobie znać tak mocno, że budzi mnie w nocy 😉

    Pozdrawiam 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    a już się martwiłam że to u mnie coś niedobrego się dzieje 🙂 też nic mi się nie chce, mam straszne skoki nstroju i nic nie robię w domu. Jak zaczęłm Was czytać to aż się rozpromieniłam i powiedziałam o tym mężowi. On właśnie sprzątał i jak to usłyszał to ze śmiechem dodał.. no to wreszcie kochanie masz usprawiedliwienie 🙂)) no ładnie co.... 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 3 tygodnie później...
    • Mamusia
    Ja dziewczynki kompletnie nie miałam humorów. Dosłownie 2 dni temu miałam jakieś zachwianie jak zasypiałam - chciało mi się płakać nie wiadomo dlaczego 🙂 Ani nie robiłam awantur ani nie krzyczę, nie płaczę itd... wystarczy nie reagować w pierwszej sekundzie tylko mocno odetchnąć i żyć dalej 😉 Po co się awanturować o byle co. Z partnerem i tak będzie się dalej a tylko stresik źle na dzidzię wpływa. Może mi się tak wydaje, bo każdy mi powtarza, że mam stoicki spokój 🙂 jedyne to od pierwszej ciąży strasznie się rozczulam i rozklejam 🙂 Spokój, optymizm i ... jeszcze raz spokój
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ja niestety mam problem ze zmianami nastrojów. W jednym momencie robie dziką awanture o nic, a minute póżniej płacze, bo zdaje sobie sprawe z mojego zachowania. Na szczęście mąż mój jest bardzo wyrozumiały, a ja robie wszystko, żeby te ataki złości były jak najżadziej...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    UUUUuuu a ze mnie taka zołza wyszła, że ja pierniczę! Non stop jestem wręcz wściekła, nic mi nie pasuje, potrafię nakrzyczeć na mojego męża, że nie zamknął okna, nie zrobił herbaty, o którą ładnie poprosiłam 3 min. temu itp. itd. takie pierdółki a doprowadzają mnie do szewskiej pasji! Wkurza mnie tesciowa, wkurza mnie sasiadka, która się wzdziera tak, że po urodzeniu pójdę i trzepnę, wkurzają mnie ptaki i zapachy. Jednym słowem wszystko! A co do sprzątania.... lenia mam strasznego, najlepiej jakby mnie tak wszyscy w spokoju zostawili i żebym nic nie musiała robić, bo przecież nie mam czasu na sprzątanie, gotowanie i pranie, w ciąży jestem, muszę się przygotować na przyjęcie maleństwa, jakby nikt nie rozumial, ja nie wiem....hehe :laugh: Ale sie rospisalam, ponarzekałam i od razu mi lepiej 🤪
    Buzka!


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...