Skocz do zawartości

Obumarła ciąża | Forum o ciąży


wysa22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Muszę się z Wami podzielić przykrym doświadczeniem. Czytałam, ze niektóre z was miały obumarłą ciążę może jakoś nam pomożecie. Przyjechała do mnie na urlop kuzynka, okres jej się trochę spóźniał, zrobiłyśmy test i bach: ciąża. Zrobiłyśmy badanie krwi BHCG wynik ponad 20 000 więc ewidentnie ciąża. Problem miałyśmy w wyliczeniu w którym jest tygodniu gdyż miała plamienia po ostatniej miesiączce ale założyłyśmy, ze koło 7,8 tyg jet. Poszłam z kuzynką do mojego lekarza a tam nie było echa zarodka. Musimy jeszcze raz zrobić BHCG jak wynik wzrośnie to być może dzieciaczek żyje tylko jest za malutki jeśli spadnie będzie łyżeczkowanie. Płakałyśmy okropnie, szczególnie że ja mam moje maleństwo pod serduszkiem. Czy słyszałyście o czymś podobnym, czy to możliwe, ze serduszko zacznie jeszcze bić??? Według zdjęcia USG rozmiar zarodka jest 6 tyg (to juz chyba powinno być serduszko. Dodam, że kuzynka ma wszystkie objawy, ból piersi, mdłości często siuisia i tylko ją strasznie podbrzusze boli (ale nie wiem czy tak jak każdą z nas czy to znaczy coś innego).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! ja jak byłam w ciąży to w 6tyg to na usg nie było słychać serduszka tylko był pęcherzyk ciążowy dopiero a dziś już ten pęcherzy ma 8miesiecy 😁 więc głowa do góry wszystko jest możliwe 😁 nie płaczcie bo jeszcze za wcześnie 🙂będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niedawno byłam świadkiem jak koleżanka dowiedziała się o ciąży,lekarz zrobił jej usg i z pomiarów wyszło 6 tygodni i też nie było echa serduszka wpisane było ujemne.Także spokojnie jeszcze napewno za wcześnie było.Jeśli nie wystąpią żadne krwawienia i inne niepokojące symptomy to wszystko będzie dobrze 🙂 musicie tylko troszke poczekać i powtórzyć wyniki.Głowa do góry i nie stresować się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie w 6 tyg. też nie było jeszcze widać bijącego serduszka i miałam lekkiego stresa:/.. A po tygodniu czy dwóch jak poszłam kolejny raz do lekarza - już na szczęście było 🙂 Także jak widać - nie wszystko dzieje się książkowo i jeszcze nic straconego. Powodzenia 🙂!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...