Skocz do zawartości

Pępek do środka czy wypchany? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Dziewczyny.
Założyłam ten wątek z czystej statystycznej ciekawości i chce się przekonać czy moja mama ma rację , że gdy kobieta jest około 4 i 5 miesiąca i jej pępek jest do środka to oznacza że urodzi się dziewczynka a gdy pępek jest wystający, wypchany na zewnątrz to urodzi się chłopiec.
Pytam z ciekawości te dziewczyny które znają płeć czy u nich to się sprawdziło 🙂
Wiem że to głupie ale póki co moja mama nie omylnie przepowiada płeć po pępku...mi zresztą też:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fajnie byłoby 🙂, bo mielibyśmy dziewczynkę 🙂 Ja płci jeszcze nie znam, ale wydaje mi się, że to nie ma niestety związku. Mój pępek zawsze był brzydko- głęboki hihihihi, więc nawet nie byłoby takiej opcji, aby go wypchało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochana ja niestety tez nie znam płci Maleństwa ale też pempek mam do środka:P Chociaż mam tak samo jak Marta i Paweł że zawsze miałam bardzo głęboko pempek do środka bo nawet kiedyś moja mamusia się dziwiła że mi tak dziwnie pępek zawiazali że mam go bardzo głędboko:P A swoją drogą towłaśnie w 4-5 miesiącu pempek wypycha na zewnątrz?







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musze ci powiedziec ,o kolejnych dwóch przypadkach w których przepowiednie twojej mamy się nie potwierdzają: 😞
A mianowicie u mnie pępek wyskoczyl jakies dwa tygodnie temu,a trzech różnych lekarzy potwierdza dziewczynkę ,a jeszcze moja siostra ,która w piątek urodzila malutką Emilkę ,pępęk jej wyskoczył juz w czwartym miesiącu.:P
Myślę ,że to nie ma wpływu jakiej płci jest dziecko tylko jak zostal zawiązany pępek po porodzie i od tego jak szybko rosnie brzuszek.:laugh: Pozdrawiam. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja kolezanka rodzila w lipcu zeszlego roku i przez cala ciaze lekarz twierdzil ze bedzie dziewczynka , nawet na usg 3d powiedzial ze jest 100% pewny ze to dziewczynka , a urodzil sie chlopiec , ktory teraz ma rozowy pokoik 🙂 Lekarz tez czlowiek i moze sie pomylic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam brzusio jakbym piłkę połknęła,do tego od samego początku jest nisko i teraz już mi niektórzy prorokują szybki poród,bo niby brzuch się obniżył:laugh:
Pępek od ok.5 miesiąca mam wypchnięty.Czekamy na synka 🙂
Podobno taki właśnie brzuch jest na syna:laugh:

Moja koleżanka,ma brzuch bardziej rozlany na boki i pępek w środku bardziej (jest w 33tc) a też będzie miała syna

Myślę,że to tylko takie zabobony,tak jak niby z tym jedzeniem-a ja miałam napady na kwaśne ogóry itd. oraz na słodkie(niby na dziewczynkę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...