Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam wszystkie forumowiczki 🙂 🙂 🙂 od dziś dołączam do was. Fajna strona szkoda że dopiero dziś ja odkryłam... 🙃 a więc czas zacząć. U mnie zaczął się 20 tydzień przestaje mieścić się w swoje ciuchy chyba czas na wielkie zakupy :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

rusałka1980ja jestem po 30 i to bardzo po bo aż 8 lat 🙂i co? i jestem dumną mamusią 18 letniego Michała i puchnącą z dumy mamusią Maxa który ma 21 tygodni i całkiem mu dobrze w moim brzuszku 🙂

Anycool ja też kupiłam buty w promocji 🙂 i nawet już je wypróbowałam 🙂dzięki ci kochana za poradę w kwestii smarkolenia kupiłam kropelki aloesowe i wdycham i POMAGA !!!


niestety nic nie pomaga na te pieruńską zgagę ani mleko ani migdały ani wszelkie inne cuda 😞 i cierpię już nawet nie w milczeniu 😞

Witam nowe brzuszki 🙂

Buziaczka pozdrów Kraków od cioci Kasi 🙂 kocham to miasto a taż rzadko mam okazję tam być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to się cieszę Kasiu że nie jestem sama. Jednak różnica między Nami taka że ja jestem dopiero pierwszy raz w ciąży, a Ty masz już dorosłego syna.
Gratuluję i współczuję Wam zgagi na szczęście mnie ona omija z daleka. Dokuczają tylko bóle w krzyżu ale nie jest źle.
Pozdrawiam



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia38, a próbowałaś napić się tej wody zuber? Mnie dziś ścieła zgaga po świeżych kajzerkach, napiłam się dwa łyki i przeszło....

No a ja dziś jestem słomiana wdówka, bo mój mąż pojechał do swoich rodziców. Smutno mi tak samej, więc wzięłam sobie od moich rodziców mojego kochanego psa na noc, więc przynajmniej mam tą mordę ze mną. No i są jeszcze papugi paskudy, ale ich nie wytarmoszę za uchem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂

Ja jak zwykle w sobotni ranek pije herbatke przed kompem i zaraz mykam do szkoły. Ale pogoda....cały czas leje 😠

Kornelia87 Ale Cie długo nie było!!! Mam nadzieje, ze wrociłas zadowolona i wypoczeta 🙂 Masz troche stronek do nadrobienia co?? :P

Anochi mi za to śniło się juz 3 razy, ze urodziłam chłopczyka. zobaczymy. My z mężem już nie mozemy doczekac się badania , zeby stwierdziła czy to chłopczyk czy dziewczynka 😁

Ika79 Ja byłam jedna z tych osób , która biegała wczoraj po Wrocławiu w krótkim rękawku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka brzuchate 🙂
pogoda się trochę popsuła, ale co tam 🙂 humorek mi dopisuje 🙂

witam nowy brzuszek w naszym gronie 😉

Sara85 życzę Ci tego wyśnionego chłopca 🙂 jak było na zakupach?
wczoraj była rozmowa z mężem i stwierdził, że tylko się ze mną drażnił z niespodzianką płciową w sierpniu 🙂, bo by mnie skręciło z ciekawości czy to chłopiec czy dziewczynka 🙂 ciekawe czy po świętach na usg pokaże swoją tajemnicę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ciężaróweczki moje ale pogoda pod psem fuj...

Jestem dziś nieżywa , ciągle mi słabo ciśnienie chyba wariuje.Mufka nie próbowałam jeszcze tej wody , ale skoro ja tak zachwalasz to może faktycznie spróbuje choć Anycool pisała ze z nią trzeba uważać.

Witam kolejny brzuszek 1karola 🙂

rusałka1980ja szczerze mówiąc w kalendarz sobie nie zaglądam 🙂cieszę się życiem i tym że wszyscy dookoła mówią że wyglądam na 10 mniej 🙂 koledzy mojego syna zanim dowiedzieli się kim jestem brali mnie za jego siostrę a nie mamę to budujące 🙂 a teraz Maxiu odbierze mi jeszcze kilka latek wózek zawsze odmładza 🙂poza tym czuję się młodo choć mój wiek daleko ma jeszcze do starości 🙂 🙂


Miłego dzionka moje brzuchatki mimo tej stęchłej pogody za oknem a już było tak ślicznie 😞

Anochi sama już jestem ciekawa jakie dzieciątko nosisz pod serduszkiem 🙂


Anycool
jeszcze raz muszę ci podziękować za pomysł z inhalacją ........wiszę ci dobre ciacho z kawą...jak cudnie jest móc choć trochę lepiej oddychać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1karola hej !! ja mam termin na 30 lipiec a wątek tego forum to sierpniówki 🙂 jestem tu bo się pomyliłam w obliczeniach ale juz tu zostałam bo my tu same fajne babeczki 🙂

Mój żuczek dzisiaj na zajęciach :/ gadka była ile Wasze chłopy mają lat 😆 mój jest młodszy o 3 lata 🙂 będzie miał w sierpniu 22, a ja w czerwcu 25 🥴

Kornelia nareszczcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fajnie że juz jestes!!! 😘

anochi Jak kampania reklamowa Ci poszła??

Mufka właśnie mi przypomniałaś...rok temu mialam cholerne problmy ze zgagą....zaczełam pić tą śmierdzącą szambem wode i uspokoiło mi się....też siemie lniane piłam-okropienstwo...wymiotowałam nie raz jak piłam ale pomogło.
Kasia38słyszysz? spróbujemy tej wody i siemie? już mam cykora ale jak ma pomoc to czemu nie...a we wtorek i tak zapytam mojego dobrodzieja na wizycie o coś konkretnego na zgage.

CHŁOPCY WAM PUCHNĄ NOGI??? JA WCZORAJ BUTY KUPIŁAM ROZMIAR WIEKSZE NIZ NOSZE I DOPIERO W DOMU MAMA ZCZAIŁA ŻE MAM OPUCHNIETE NOGI I DLATEGO TEN ROZMIAR WIEKSZYCH BUTÓW. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jej sruliki moje kochane!!!

witamy nowe mamusie na najfajniejszym forum brzuszka:laugh:
widac wiosenna cieplutka pogoda wypchnela brzuszki z domu na zakupy ... i jak sie udały??? ja jak wczesniej pisalam kupilam butki a i nie moglam sie oderwac od sklepow z dzieciecymi ubrankami korcilo mnieze hoho ale niestety jeszcze sie powstrzymalam 😎 😉


ale fojosko ze nas coraz wiecej i coraz wiecej sie tu dzieje niby od wczoraj popoludnia nie zagladalam dosyc ze sie stesknilam to jeszcze 4 str do przeczytania :laugh:

Kasia38 a moze tak napchaj sie mleczna czekolada i popoj pepsi po niej czesto jest zgaga ale moze tobie pomoze a kochana niestety ale musisz w takiej sytuacji zrezygnowac z kawy a tym bardziej z herbatki i sokow wszelkiego rodzaju niestety zostaje ci tylko woda mineralna ale dodaj do niej swiezego soku z cytryny do smaku
a wlasnie mufka ma racje woda zuber - pachnie i smakuje okropnie ale pomaga max szklanka dziennie podzielona na kilka łykow:P

Kornelia faktycznie sporo czasu cie nie było ale sie naczytałas co?

Mufka jestem z tobą moj mąż cały weekend na uczelni wiec tez jestesmy sami ale nic innego nam nie pozostaje jak LODY ja zaraz ide do sklepiku i wpalaszuje conieco:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziaczkaa ja spróbuje w małych ilościach ale spróbuje , tez się boję bo Anycool ostrzegała przed tą wodą .Ja mam wizytę u lekarza dopiero za tydzień więc jak Twój coś poradzi to daj znać . Nogi tez mi puchną i palce u rąk obrączki już nie zdejmę szczególnie jak na dworze jest cieplutko wtedy puchnę szybko 😞 buty też kupiłam rozmiar większe co robić trzeba to jakoś przełknąć 🙂


piszecie tu o wieku waszych facecików ja muszę sie przyznać mam drugiego męża pierwszy był w moim wieku i niestety okazał się dupkiem jedno co mu dobrze wyszło w życiu to syn poza tym kompletny" kotlet" Drugiego dostałam w prezencie 🙂 od losu jest 4 lata młodszy ale za to jakie ciacho mniam 🙂 i powiem wam ,że chyba nie wiek decyduje o odpowiedzialności i rozumie faceta .....w każdym razie u mnie młodszy sie sprawdza na całej lini .... 🙂

ale się dziś nagadałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anycool serduszko ty moje zrezygnowałam już z kawy 😞 dawno piję Anatola żeby się oszukiwać 🙂 herbatki nie lubię i w ogóle pijam ją rzadko , fakt że czasem podpijam pepsi ale mąż na mnie krzyczy ,że mi nie wolno 😞 TYRAN jeden 🙂w każdym razie według twojego przepisu spróbuję tej bagiennej wody i zobaczymy . Inhalacje pomogły to może i woda z kałuży pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane pouchlaczki nie pozostaje wam nic innego jak duzo pic ale nie przed snem - caly dzien malymi lyczkami nie od razu cly kubeczek i ponad 2l na dzien... pamietajecie ze to przez nasze nerki teraz pracuja za 2 osoby i nie dają rady jak odrazu je zalejemy litrem napoju poprostu to wysiusiamy albo spuchniemy i nic z tego nie ma -
ktoras pisala ze ma kolki nerkowe jej tez to dotyczy a po za tym moze brac urosept ale niech lepiej skontaktuje sie z lekarzem co do dawki lub pogadajcie z farmaceutą - wiem ze moja siostra w ciazy go brala bo tez miala kolki

a co do facecikow to ja mam 28 lat a moj mezulek 24latka wiec jest rowniez mlodszy o 4lata i w dodatku ja kaci ciasteczko - ale jak juz Kasia pisala wiek nie ma tu nic do tego , mam znajomych co ona jes starsza od niego o 6 lat a u innych ona jest starsza o 9 lat a po za soba swiata nie widzą :laugh:
a w sumie dla kazdej z nas nasz facecik jest najprzystojniejszy wiec nic innego tylko ich schrupać

a dla chcacych to moj profil na nk wiec zapraszam :laugh:
http://nasza-klasa.pl/profile/3041208


Kasia38 powiedz mezowi ze pipsi w ciazy pomaga na trawienie i zaparcia ktore sa teraz dla nas zmora i od czasu do czasu nie szkodzi tylko pomaga ja zawsza w lodowce mam puszke pepsi i raz na 2 tyg ja wypijam:laugh:

trzymajcie sie sruliki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry słoneczka 🙂

Witam nowe mamusie 🙂

a mnie szlag trafia bo w tygodniu jak do roboty to wstać nie mogę a dziś 6.30 tuptanko od Wstrętnego Rudego Zwierza po głowie i pobudka i śniadanko bo syneczek wyssał z mamy wszystko przez noc 🙂 no tyle sobie pospałam...ech

juz postanowione że robie sobie przerwę w pracy na ten tydzień - a co! i tak się poświęcam :P:P:P:P

a ja mam nawet dobry humor dziś, pogoda kiepska ale i tak idę do parku na spacer poza tym jest niższe ciśnienie i nie boli mnie głowa 🤪 🤪
włączyłam sobie głośno mega pozytywną muzyczkę - pamiętacie Lighthouse Family? ja gdzieś wyszperałam tą płytę i naprawdę nieźle mnie nastraja 😁 http://www.youtube.com/watch?v=Qj62HiLk-Ag

jest fajnie a syneczek coraz bardziej bryka 😁 😁 😁 😁 😁:

anycool: mama miała operacje na żylaki, dzięki za pomoc ale chyba mama sobie coś ogarnęła, sama jest pielęgniarką a rok temu skończyła studia więc ma główkę napakowaną masą wiedzy 😁 swoja drogą jestem z niej potwornie dumna! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie, "my" już po małym spacerku, na szczęście u nas tylko wieje, ale słonko się pojawia 🙂

Kasia też jestem baaaaardzo ciekawa i jak tylko będe wiedzieć to na pewno się pochwalę 🙂

a kampania na razie kuleje, ja kompletnie nie znam się na reklamie itd, a mąż zażyczył sobie plakaty, ulotki i banery, by firma się rozwijała 🙂 eh, czeka mnie jeszcze dużo nauki w obróbce graficznej, ale to zawsze jakieś urozmaicenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brzuszki 🙂 u mnie pogoda słoneczna ale zimny wiatr i bycie na podwórku wcale nie jest takie przyjemne jak wczoraj 😠 co do kawy to ja od około 2-3 tygodni już prawie nie piję,a wcześniej to mogłam litrami pić. np.teraz z mężem piłam kawę którą po paru łykach wylałam bo w ogóle mi nie smakuje 😞
A co do mojego maleństwa to chciałam mieć Nikolę jak zaszłam w ciążę to od razu mówiłam,że dziewczynka będzie Nikola a chłopczyk jakby był to mąż da na imię... no i dziewczynka. ale czekałam na poznanie płci ponad 5 miesięcy i Nikola mi już się tak strasznie nie podoba jak wcześniej. Za to Maja 🙂 ale znowu mój Łukasz się nie chce na to zgodzić i doszliśmy do tego,że nasza córeczka będzie miała na imię KLAUDIA 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie nie chcę,żeby dzidzia nosiła takie imię jak co drugie dziecko bo mąż zaproponował Wiktorię, szwagierka Julię,a teściowa Kasię, ale te imiona są spotykane bardzo często i dlatego wolę jakieś mniej popularne 🙂 przynajmniej na placu zabaw kiedyś jak zawołam za moją córeczką to odwróci się jedna, no ewentualnie dwie główki a nie połowa dzieciaków:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki,

Anycool, dziękuję za duchowe wsparcie osamotnionej mnie 🙂

no ale dziś jadę już dołączyć do męża (co do różnicy wieku, to on jest ode mnie dwa lata starszy, ma 29, a ja będę miała za niedługo 27, a jesteśmy razem od hoho.. jakiś siedmiu lat...), właśnie piekę dla Niego placek drożdżowy z truskawkami i kruszonką, pachnie to tak cudnie, mmm...

powodzenia dziewczyny zgagowe w piciu wody z bagien 😉:laugh: w smaku nie jest aż tak tragiczna, trzeba tylko pić z klamerką na nosie 🙃 i tak jak Anycool mówi, nie za dużo, parę łyczków wystarczy. A można ją kupić w małych buteleczkach, więc jest akurat.

ściskamy Was z moją córunią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem żonką od dwóch miesięcy a znamy się jak zaczynałam liceum. no miałam wtedy 16, za miesiąc kończę 20. no to niecałe 4 lata. poznaliśmy się przez mojego brata (to jego przyjaciel) i z czasem stał się u nas domownikiem 😉 kochał się we mnie prawie od początku znajomości,dużo czasu razem spędzaliśmy,imprezy,wolny czas itd. no i tak jakoś się zaprzyjaźniliśmy,że przestałam go traktować jako kumpla 🙂 czekał na to długo biedak:laugh: no i tak się doczekał,że po jakimś pół roku bycia razem dowiedzieliśmy się o maluchu w brzuchu:laugh: :laugh: :laugh: no i mimo,że jesteśmy młodzi to wiemy,że damy radę 🙂 no bo inaczej się nie da 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek Kochane 🙂

Alez sie dzis wyspałam 🙂 co mi sie przytrafilo kobitki wracam z moim chlopkiem do domku a tu remont... i od rana dzis po malutku sprzatam 🙂a wlasnie co do chlopkow to moj w tym roku skonczy 29 lat a ja 23 🙂 wiec jest starszy o 6 lat 🙂
Co do stron ktore musze przeczytac to wszystko jeszcze przede mna 🙂

Buziaczki dla was i dzieciatek:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...