Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ilona jeśli lubisz jabłka to jedz ich dużo bo ja osobiście mam lepsze trawienie po jabłkach ale jem ich po kilka dziennie i nie mam większych problemów z zaparciami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilonka ciezka sprawa ale na zaparcia suszone sliwki , duzo jablek ale bez skorki no , PEPSI od czasu do czasu nie cola i nie modyfikacje pepsi ko coli, na sniaanko najlepiej musli z jogurtem - i kochana słodycze a zwlaszcza wszystko co czekoladowe trzeba odstawic a w ostatecznosci lewatywka - w aptece maja zestawiki do domowej lewatywy warto sie w to zaopatrzyc i urzyc tuz przed porodem by w szpitalu nie robili lepiej samemu w domku - a jak nie maja zestawow to kup najwieksza strzykawke nia trzeba zrobic lewatywke 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MUSZE KUPIC TE SLIWKI WTEDY ALE DZIS JUZ NIGDZIE NIE WYCHODZE A MĄŻ W PRACY. JA OGÓLNIE JABŁEK MAŁO JEM ALE DZIŚ CHYBA ZJEM DWA 🙂 . A MOŻE TO WSZYSTKO PRZEZ TO ZE WITAMIN NIE ŁYKAM BO NIE POTRAFIE JEDYNIE ZJEM TZN.POGRYZE Z BANANEM 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki 🙂
Wczoraj rozpaczałam strasznie, jak mała dziewczynka, miałam gorszy dzień, o zły nastrój obwiniłam męża, przez co wyszedł z domu, a ja robiąc mu na złość zostawiłam mu kartkę że uciekam z domu 😁 hheheheheh i pojechałam do szwagierki wróciłam o 1:00 w nocy , Marcin się w martwił a ja uparciuch głupi taki...:P Jazda na całego 😉
a dzisiaj już dobrze wszystko, odpoczywam sobie. Dzidziuś porusza się we mnie, Zaraz jadę na zakupki, też jakie trzewiczki zakupić muszę, bo już wstyd chodzić w ciężkich buciorach zimowych.Buziaki Kochanieńkie, miłego weekenduuuu! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje kochane sruliki widze ze weekend nas dopadł pogoda do kitu tylko przez chwilke w poznaniu wyszło sloneczko ale nie chcialo nam sie wychodzic z domku 😞 ale wiecie co mialam straszna ochote na lody i poszlam do sklepu i kupilam litr lodow i juz pol zjadlam a wieczor dlugi :laugh: maly daje czadu bo spacerku dzis niebylo 😞
a jak tam u was dzionek mija ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka dziewuszki, ale tu się rozpisujecie, normalnie codziennie przybywa nowych stron do czytania... Taka pogoda dziś Nam się przytrafiła, że co tu innego robić jak tylko leniuchować przed kompem... Oby po weekendzie znowu zawitała do Nas wiosna, bo teraz ten piękny czas w domu przesiedziałam z kaszlem 😞
P.s. Polecam na sobotni wieczór nowy serial na TVN "Usta, Usta" to coś dla Nas, o Nas...

Pozdrawiam was serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej srule!!! ale nas urządzili a tak sie przyzwyczailam do tamtego brzuszka a tu kicha no nic bedzie sie trzeba przyzwyczaic !!!

no nic mam nadzieje ze wszystkie sie odnajdziemy w tym nowym brzuszku szkoda bylo by kogos stracic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki ale tu pozmieniali 😞 jakos mi sie nie podoba to szukanie forum 😞 1karola jesteśmy sąsiadkami ja jestem z Lubniewic a ty widze piszesz o Gorzowie?jesli tak to mamy do siebie 30km 🙂 aja średnio 2 razy w tygodniu bywam w Gorzowie 🙂


u mnie dziś brzydko raz słonko raz pada 😞 nic sie nie chce , zmobilizowałam sie ledwo do zrobienia gołąbków.Miłej niedzieli dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwacznie tu teraz!!! kurcze ale mnie dzis plecy bolą nie wiem juz co robic kąpiel, lezenie, ćwiczenia , piłka i nic chyba sie maly jakos zle polozyl ze dusi mnie na nerwy 😠 chyba poprosze meza zeby mi plecki wymasowal jak przyjdzie wieczorkiem do domu 😎 kurcze nawet do kosciolka nie poszlam a o zrobieniu obiadku moge zapomniec ...jedynym pocieszeniem jest moj synus ktory od rana intensywnie buszuje w brzuszku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...