Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
CZESC DZIEWCZYNY. TROCHE MNIE NIE BYŁO ALE TYLE PRACY I ZAŁATWIANIA PRZED SWIETAMI ZE NIE BYŁO CZASU WEJSC NA FORUM.
MOJE MALENSTWO JUZ CORAZ BARDZIEJ DAJE SIE WE ZNAKI KOPNIECIA SA CORAZ WIEKSZE 🙂
OD DZIŚ CHCE ZMIENIC WITAMINY Z PRENATAL NA FEMINATAL N KTÓRE BARDZIEJ POLECACIE? OGÓLNIE MAM Z TYM PROBLEM BO WSZYSTKIE TABLETKI GRYZE 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poświątecznie moje dziewczynki 🙂 Anochi bardzo się cieszę , że w końcu już wiesz że masz córeczkę 🙂.

Jestem objedzona na maxa 🙂 Max też jest najedzony na maxa i oboje uważamy że przytyliśmy troszeczkę przez te święta i brzuszek mamy już spory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia gratulacje, u mnie cała rodzina nastawiona na Filipa, a tu dziewczynka i też trzeba się przestawić 🙂 ja już widziałam te resoraki i guzy na głowie, no i świetne ciuszki małego przystojniaczka, a tu konieczna zmiana garderoby, niby też są śliczne, ale pełno ubranek dla dziewczynek jest różowych kolorkach, aż chce się rzygać 😉
Asia głowa do góry i na pewno będzie to synuś mamusie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki drogie, witam poświątecznie i z o wiele większym brzuszkiem po tych wszystkich smakołykach ... Anochi, gratuluję Ci córci !!!

no a ja dziś wreszcie poczułam pierwsze kopniaczki, takie puk puk od środka. ciesze się niezmiernie, bo już się nie mogłam tego doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane co do lekow to faktycznie feminatal polecają lekarze( bo maja profity od przedstawicieli) ja brałam do 16tyg ciązy ze wzgledu na to ze ma wiecej jadu i kawasu foliowego a teraz farmaceutka poleciła mi falvit mama ma to samo co feminatal 400 ( od 12tyg ciazy az przez karmienie) ale za to dodatkowo witaminy zelazo wapno i takie tam dodatki i co najfajniejsze 60 tabletek kosztuje 20zł a feminatal 400 na 30 dni ponad 50zł... ja tez mam problem z polykaniem lekow ale mimo ze falvit to ogromne tabletki łatwo sie je łyka 😁 😁

a co do L4 to wszystko zalezy od lekarza prowadzacego 😎 podstaw mu ksiazeczke niech da notke co mu szkodzi 😁, moja gin mi nie wpisuje , daje tylko na bloczku od L4 .... mozesz go sobie skserowac i trzymac dla siebie ja tak robie bo oryginał idzie do zusu

mufka ale super ze czujesz dzidzie 😁 😁

eeeeee a wiecie co z palibulka ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki 🙂
Dziś w Gorzowie mimo, że ciut chłodno to jest ładnie, świeci słońce 🙂 Wybieram się załatwić kilka spraw i dobrze, że mam auto bo nogi mi zaczynają już puchnąć trochę, a wam??? Anochi gratuluje córki... ja też chciałam dziewczynkę, ale mój mężczyzna jak się dowiedział, że to syn to tak się cieszył, że i mi się udzieliło....
Co do leków to ja też biorę feminatal i jest ok. A teraz też mam dostać skierowanie na krzywą cukrową 14 kwietnia mam wizytę i będę wtedy w 24 tygodniu... Jak tylko zrobię badanie na pewno napiszę.
A chodzi któraś z was do szkoły rodzenia???? Dajcie znać jak jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie, u mnie szaro buro i jakoś z domku nie chce się wychodzić
mój tatuś jakoś nie wierzy w cuda techniki i chyba czeka na pierwszego wnuka 🙂 ale podobno chodził wczoraj zadowolony, więc nie jest tak źle 🙂 mi najbardziej podobała się reakcja mojego męża, bardzo szczęśliwy tatuś 😁 i za to bardzo kochany 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej sruliki 😁 w poznaniu słoneczko jak sie patrzy - ani jednej chmurki 😁 😁 ale po wczorajszym spacerku dzis nie mam siły wychodzic z domu a do tego czeka mnie sterta prania 😠 😠

ja postawiłam na falvit ma wiecej suplementow a dawki są takie same 😁

a na obiadek hhmmmmm nie mam pojecia ale cos poswiatecznego w lodowce jeszcze znajde 😁

asiulka daj znac jak poszło u gin 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi, gratuluję córeczki 🙂 nareszcie jakaś odmiana, bo ostatnio sami chłopcy wychodzą 🙂

asiulka, a Tobie gratuluję synka, fakt- trzeba będzie walczyć o TV, ale może za to bedą Cię rozpieszczać. Mówi się, że jedyną osobą, która kocha kobietę od początku do samego końca jest jej własny syn, a Ty bedziesz miała takich dwóch, więc tylko się cieszyć 🙂 chociaż rozumiem to pierwsze rozczarowanie, zawsze to lepiej kiedy siły rozłozone są równomiernie 😉 moja ciocia walczyła 4 razy o córeczkę... ma 4 synów hehe widocznie niektórym nie jest dane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wisienki 🙂

ale sobie dzis podspalam do 12 🙂 tak od swiat mi zostało 🙂 badania na krzywa cukrowa tez bede robic ale dopiero po 24 tyg wczoraj mi lekarz powiedzial 🙂a jesli chodzi o witaminki to ja biore prenatal jeszcze tez mam zamiar zmienic ale mam duze opakowanie i czekam az mi sie skonczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM. A W TUCHOLI SŁONCE DZIŚ GZRZEJE PRZEZ OKNO 😎
ANYKOL A JAK W SMAKU TE FALVIT MOCNY ZAPACH?
DZIS DZWONIŁAM I SIĘ CHCIAŁAM SIĘ UMÓWIC NA 3D A TU JUŻ MAJĄ 4D I TYLKO 50 ZŁ WIECEJ CZYLI 150ZŁ DZIS SIĘ PYTAŁAM DWA RAZY CZY NAPEWNO 150ZŁ I TAK AŻ DZIWNE ZE TAK MALO I DOSTANE KALENDARZ ZE ZDJĘCIEM I NA PŁYCIE 6 ZDJĘC. TAK SIE CIESZE 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim brzuszkom 🙂
Anochi,gratulacje, tak jak sobie myślałam o Tobie,to przeczuwałam,że będziesz mieć córeczkę 🙂
A co do tekstów,poczekaj aż się urodzi bo teraz jest tyle tych pomyłek na usg to też słyszę przez cały czas,ale ja jakoś nie uważam żeby w moim wypadku była pomyłka z wielu względów,a szczególnie z tego że to usg nie było robione w 14 tygodniu, tylko w 21 a widok rozłożonych nóżek widziałam ja i dwoje lekarzy a nie Ci co sugerują pomyłkę.
Eh,czasem mnie to męczy to wymądrzanie się wszystkich którzy za przeproszeniem-tak naprawdę g... wiedzą 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do usg 3D to ja się nie mogę dodzwonić, a jest podane kilka numerów,wiem tylko,że kosztuje 150zł. szkoda,że nie znalazłam 4D 😞bo pewnie różnica w cenie nie byłaby jakaś ogromna. ale jeśli już się dodzwonię to się umawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...