Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiem nie mogę..ale kiedy nachodzą mnie smutki..wspomina mi się jak sobie kiedyś z nimi radziłam..siadałam w oknie paliłam papieroska i popijałam drinka..z myślami gdzieś w obłokach..
A teraz tak dziwnie..z dala od rodziny..i nie ma nawet na kogo liczyć..pozostaję sama sobie ja i mój fasolek.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj to fakt: papierosek i dobry drineczek to już połowa sukcesu przy rozwiązywaniu problemów - znam ten ból....kurcze mam nadzieje że przejdzie mi ten ciąg do fajek do czasu kiedy będę już mogła palić - nie chce wracać do tego syfu 😞 najchętniej to bym se tak popalała od czasu do czasu 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie kopuluje 😁
po prostu mąż siedział na kompie,a teraz poszedł do pracy 😁
co do piwka to w ciągu dnia mój sobie otworzył i pociągnęłam my łyczka,żeby przypomnieć sobie smak i zobaczyć,czy mnie nie odrzuca...NIE ODRZUCA-PRZECIWNIE 😁 😁 😁 no ale na łyku się skończyło,a co do fajek to paliłam 3 lata a teraz jak mąż pali to rzygać się chce...oby po ciąży mi to zostało,bo tak jak Palibulka -nie chce do tego wracać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten problem,że mąż pali,więc dym mam koło nosa i wiem,że jak będę już mogła zapalić,to będzie mnie ciągnąc,a jakoś nie wierzę,żeby Łukasz rzucił,bo rzuca już pół roku a fajki nadal kupuje 😠bo jakbym w najbliższym otoczeniu nie miała dymu tytoniowego i styczności z nią to może bym wytrwała,ale zobaczymy jak to będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...