Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

meldujemy sie grzecznie 😎 ale czeka mnie sporo czytania no jak ładnie...
ja tez dolanczam sie do tego grona - nie ma to jak wzajemna pomoc bo kto innty nas zrozumie najlepiej jak inna kobieta w ciąży i w tym zamym okresie 😁

a ja sie smaruje oliwkowym kremem ziaji i jest gitnie - zadnego czekania na wchloniecie a skora jak pupcia niemowlaka 😁

widze ze wraz z pogoda dobre humorki wracają 😁 😁 superowo
a nie pamietam czy sie wam wczoraj pochwaliłam - zaszalałam i kupiłam małemu ogromna ilosc ciuszkow Jakub jak to zobaczył to az sie za glowe chwyciał i podstawowe pytanie faceta ile mnie to kosztowało 😎 a ja mu na to ze kupiła bym wiecej tylko mi sie kasa skonczyła 🤪
wiekszosci to spodnie, sweterki, bluzki, podkoszulki, koszyle , zabawne bodziaki , kurteczki - ale nie mogłam sie powstrzymać - jak widzisz likwidacja sklepu i -70% na wszystko to az szkoda tam nie zajzeć np kurteczka na chłodne dni z 99zł na 24,99zł, body 3zł, , sweterki 15,99zł, spodnie 19,99zł itd wiec same widzicie
pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂
Wczoraj tak szybko uciekłam, bo internet mi się rozłączył i tak już miąłam do wieczora :/
Kornelia wizyte mam 25, ale jestem umówiona tylko po L4, ale przy okazji zapytam czy nie potrzeba zrobić usg.
Ika dzięki za odpowiedź 🙂 Zaraz jade do szpitala upominać się o moje dokumenty, a gdy już je dostane to prosto na ksero 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja smaruje i zakładam koszulke i dresik, no i mam jedną koszulke iście oliwkową i nawet dość seksowną, bo ma dwie takie okrągłe tłuste plamy na biuście i wyglądam jak w mokrym podkoszulku hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znów wcinam świeżego ananasa i właśnie wyczytałam w sieci, że świeży ananas może powodować poronienia, podobnie jak papaja, liście malin, zielona herbata itp. zwariować można
:/ słyszałyście coś o tym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczesniej używalam oliwki bambino, teraz mam oliwke cleanic, która nie ma tak intensywnego zapachu jak bambino, ale niestety gorzej się wchłania i muszę dłużej czekać. założyłam ogrodniczki dżinsowe i taka babiasta baba w nich jestem heheheheh, idę na spacer póki nie pada, załatwię kilka spraw przy okazji, do później
Anycool no to zajebiscie ci sie udało , takie przeceny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item1032487786_6_el_posciel_135x100_z_aplikacja_dwa_gratisy.html

co sądzicie o tej seri poscieli zamierzam je kupic do łózeczka i do wózka 😎
komplet 13 czesci 184zł
poduszeczka i kołdra plus poszewki - 2 na poduszki i 2 na kołdry i do wozka tez taki komplet oraz ochraniacz na lozeczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć laski 🙂
ja wczoraj z moimi nogami też miałam-jak chodziłam,to traciłam czucie w nogach aż mnie zimny pot oblewał,a jak siadłam w kuchni na ziemi to już nie wstałam bo oddychać nie mogłam,pewnie temu,że Klaudia wczoraj dosłownie mi skakała po brzuszku,a ma siłę,pewnie to to było,bo mnie kłuły żebra do tego... potem dowlokłam się do łóżka i wstałam jak mała poszła sobie spać i w brzuszku miałam troszkę spokoju...i czasem jak leże to czuję,że nogi mnie bolą,ale póki co nie mam obrzęków,nie puchną i raczej bolą jak się leży,dziwne,bo akurat wtedy nie są obciążone całymi dwoma ciałkami 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloooł dziołszki

zazdroszcze wam humorów............ja znowu jestem na NIE .... becze od rana sama nie wiem dlaczego wszystko mnie wnerwia , najchętniej to bym zrobiła awanturę o nic tylko po to żeby sobie poryczeć i powrzeszczeć 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...