Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂
Widze, ze jest watek o puchnietych stopach.
Mi to normalnie robia sie straszne balony.
Jak bylam na kontroli, az mi przepisala lekarka proszki-ale tak srednio pomagaja.
Na wieczor to mam dwa razy takie 😞
P.s. czy ktoras z Was ma moze planowane cesarskie ciecie?
Pozdrawiam cieplutko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!! jestesmy juz w domku!!!
dziekuje wszystkim za pamiec i zyczonka!!!
Maksik chyba przeszedl na diete z braku miejsca w brzuszku bo wazy ciut mniej niz tydzien temu 😎 😠 a po za tym nie zanosi sie na porod rozwarcie bez zmian szyjka skrocona wiec nie dostane prezentu od niego na urodzinki 😠

a co u Kasi nadla biedactwo sie meczy ale walczy dzielnie , cwiczy chodzi a Max nic sobie z tego nie robi 😠 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu bukiecik ode mnie i Franolka z życzeniami zdróóóóóówka, szczęścia, pomyślności, aby MAksiu urodził się szybciutko i żeby chował sie grzecznie i zdrowo, aby pięknie Ci sie układało z Jakubem i żeby dziadek mniej palił 😜 😉

WSZYSTKIEGO DOBREGO!

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/2d0e1412/images1.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-07/2d0e1412.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszki drogie moje a dziś przeżyłam w nocy koszmar, cały czas mi się wydawało że zaczynam rodzić, nie wiem czy to była jawa czy sen, cała mokra, spocona budziłam się co chwilę - matko co za koszmar, nie wiem co się ze mną działo ale stracha sie najdłam. W dodatku tak strasznie boli mnie gardło że nie mam już jak prezłykać śliny 😞 😞 buuuuu
zostałabym se w domku w łóżku ale musimy jechać podpisać umowę o te komórki macierzyste i musze wstać - nie chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
idę do lekarza w czwartek i lekarz ustali mi dokładny termin porodu, na ostatniej wizycie poinformował mnie jak to będzie wyglądało. więc, jeśli dzidziuś nie zmienił pozycji, a nie zmienił do teraz bo czuje dalej że jest poprzecznie ułożony, to poda mi w ten czwartek datę kiedy mam się wstawić do szpitala, będzie to trzy dni przed planowanym cesarskim cięciem. i przez te trzy dni będą mnie obserwować, bo czym czwartego dnia o konkretnej godzinie wykonanają operacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz ma 80 lat chodzi jak maszynka, fakt ma zakrzepice ale mowi ze nogi nie od tego go bolą, byly wojskowy wiec trzyma sie w ryzach sam sprzata, gotuje , robi zakupy i nie chce zeby mu pomagac, tylko te fajki go dobijaja 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...