Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja bym chciała na poniedziałek dzidziusia 🙂 moje imieniny i urodzinki męża 😁 a ta pełnia to jest jutro w nocy z 25/26 lipca czy z poniedziałku na wtorek? bo jak jutro w nocy to może Klaudia się wypcha tak po północy i to już będzie 26 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z baseniku i powiem Wam że doskonale się czuje jak sie tak 2 godzinki pomocze, tak leciutko w tej wodzie 🙂 w wodzie FRanolka jakby nie było ale jak teraz siedzimy to najchętniej przez brzuch by wylazł cholera jedna 😉 mój wariatuncio malutki 🙂

chyba pójde spać jakaś taka senna jestem..tyllo se tej kaszki walne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was brzuszki w niedzielny poranek 🙂
My z Dominikiem zaczeliśmy dzień od kawy i kawałka jabłecznika. Tak mnie na słodkie naszło, że koniec. A śniadanko zjemy później. Niech się Mały cieszy, bo później już nie będzie tak fajnie, że z rana słodycze będzie dostawał zamiast kaszy 😁
Wiojojka ja narazie nie mam zamiaru kupować pasa wyszczuplającego. Zobaczymy, jak to bedzie po porodzie.
Miłego dzionka Brzuszki.
P.S Od rana mam świetny humor, bo dzisiaj ostatni dzień sprzatania po remoncie 🤪 NARESZCIE!!!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podaję więcej szczegółów

Poród był ekspresowy -3h od 3.00 rano skurcze co 10 min. o 5.00 co 3 min w szpitalu na ostatnią chwilę z 5 partych skurczy i Maksik był na świecie Lucyna rodziła na izbie przyjęć bo na porodówkę by nie dojechała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUDDOWNIE!!! GRATULACJE DLA LUCYNKI !! [color=red][/color]Taki poród to chyba najlepsze co można sobie wymarzyć bez czekania, męczenia się !! SUPERR!!!!!! Śliczny boobas!! Obyśmy wszystkie tak bez trudu urodziły nasze skarby!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...