Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dajemy rade 🙂 widzialam kilka waszych wpisów i uspakajam ze miałam mega szybki poród w do szpitala dojechałam z 6 cm rozwarcia, godzine pozniej mialam 8 a sam poród trwał może godzine ale to tak od a do z wiec nie narzekam i życze tak szybkich rozwiązań każdej jednej, rodziłam bez znieczulenia ale pani doktor powiedziala ze tak szybko to sie odbyło ze w zasadzie było zbędne 😉

jutro pochwale sie synkiem bo dzis nie moge siedziec - to ta nieprzyjemna pozostałość bo mam 3 szwy i rwie niestety to krocze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja byłam dziś na wizycie, mam minimalne rozwarcie tak na niecałe pół cm. zrobiłam też ten wymaz... a i jeszcze jedno, 2 tyg temu lekarz mi mówił, że mała ma 2600, a teraz, że 3200 - to chyba niemożliwe, zeby tak szybko urosła, chyba to usg jest jakieś przekłamane....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z taką dokładnością to się zważyć nie da bo to są przypuszczalne wyniki 🙂
Cieszę się szczęściem Naszych koleżanek 🙂
Ja dziś miałam dziwne napięcia brzucha twardniał tak na 30 sekund chyba z 4 razy w ciągu dnia 🙂
Ale poza tym że nie mam dziś zgagi nic się nie dzieje 🙂
A jak patrzę na Naszą tabelkę to jestem teraz trzecia w kolejności do porodu 🙂
Zobaczymy co los przyniesie 🙂
Pozdrawiam i życzę przespanej nocki Słoneczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny..
Miewacie po kilka/kilkanaście razy na dzień czkawki dzieciątek??Może wydawać się to głupie co teraz napiszę..ale kiedy ta czkawka pojawia się już któryś..kolejny raz w dniu doprowadza mnie do szału.. 🤔
Bułka jak znajdziesz chwilę pochwal się swoim maleńkim mężczyzną.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz nie mam już newsów, ale Malutka pisała, że nic ja nie boli, ale jedzie, bo odeszło jej dużo wód i była pozytywnie nastawiona i cieszyla się, że w końcu coś ruszyło, jak mi coś napisze to dam znać
co do czkawki to moja też co chwilę ma 😞 i najczęściej jak zasypiam i wtedy cały brzuch mi skacze 😜 i trochę żal mi dziecka i trochę mnie też to wkurza, bo spać nie mogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂

Troszke mnie tu nie było prawie 40 stron do nadrobienia, ale teraz nie dam rady 🤨Mo synek pokazuje powoli różki, próbuje rozpoznać jego potrzeby(wchodzę nieśmiało w kolejny etap wtajemniczania tzn. wsłuchiwać się w płacz 🙂), bo samo karmienie i przewijanie już mu nie wystarcza 🙂

Kasia - GRATULACJE

Malutka- 3mam kciuki

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia, mi lekarz wczoraj powiedział, że ma dyżur 12 i 19 sierpnia - tak jakbym miała celować na te dni z porodem 😁 😁 😁 i on widzi mój poród raczej koło tej drugiej daty. A widzę, że Ty masz na 19 termin 🙂

co do czkawek, to moja też czasami ma ale po 2-3 minutach mija taka czkaweczka. Ciekawe, że zawsze najbardziej ją czuję na dole brzucha po prawej stronie - chyba ma tam plecki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w końcu Malutka sie doczekała! 🙂 super,
ja mam dzisiaj taki ból brzucha jakbym miała okres dostać 😞źle się czuję,
ja rozstępów nie mam na brzuchu tylko na tyłku wstrętne, mam nadzieję, że mój brzuch zostanie oszczędzony, oglądam go codziennie no ale jak się pojawia to i tak nic nie zrobię 😞
Mimo wszystko smarujmy się dalej dziewczyny kremami, bo może gdybyśmy nie smarowały sie wcale, miałybyśmy więcej kłopotu z rozstępami,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...