Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

sabcia ja się w przeddzień porodu pokłóciłam z mężem,byłam na grzybach,a na koniec dnia pogodziliśmy się w łóżku,potem zawiózł mnie do mamy,pojechał do pracy,rano rodziłam,wiec próbuj,próbuj,seks chyba pomaga 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

byłam w bb dzisiaj z Łukaszem i małą i zrobiła mi taką kupę,że aż na śpioszki,no to wypróbowałam "pokój dla mamy z dzieckiem",przebrałam,nakaramiłam,uspokoiła się i jak weszliśmy na sklep to wrzask taki jakby dziecko ze skóry odzierano ☺️ no to kluczyki i do auta,a jak Łukasz doszedł z zakupami,bo go zostawiłam w kolejce to mała już smacznie spała...popsuła nam zakupy,połowy rzeczy nie mam a specjalnie pojechaliśmy do carefoura 🥴
a teraz póki co czekam sobie na tatę bo wpadają w odwiedzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam na 3godzinnym spacerze z koleżanką, co ma 10-miesięcznego synka 🙂 niezły już z niego agent 😎 a do tego okazało się, zę jest ona znowu w ciązy i za pól roku klejne bobo 🙂 ale super 🙂 będzie moja mała miała z kim sie bawić 🙂
do tego rano znowu sprzątałam, może w końcu ccoś się ruszy 😉 bo sexik przez głupiego paciorkowca odpada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉 hej dziewczyny ja za tydzień mam termin już sie doczekać nie moge kiedy będzie po boję sie jak cholera zwłaszcza tego bólu że nie wyrobię 🤪 ostatnio czuję straszne rozdrażnienie wszystko mnie wkurza brzuchol mi czasem tak strasznie twardnieje jak kamień maleństwa coraz słabiej czuję dotego takie rwanie mam jak na miesiączkę ale żadnych konkretnych skurczów od 36 tygodnia ciązy od czasu do czasu wypłynie mi sluz taki jak kurze jajo nawet ten sam kolor 🤨 hmmmmmmmmmm i czekam i czekam .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka właśnie tego się obawiam, że jak mi wody odejdą, to tego nie poczuję w szczególności w nocy, bo śpię bez bielizny, więc jak w materac wejdzie to ja będę myślała, że się spociłam ☺️ ☺️ ☺️
Ale chciałabym mieć taką szybką akcję jak Ty...
Oby w nocy a nie w dzień, to byłoby najcudowniej, przynajmniej ludzie by mnie nie widzieli takiej ledwo idącej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja cały czas myslę, żeby tylko akcja odbyła się w nocy, bo nieraz widziałam w szpitalu dziewczyny jak męczyły się ze skurczami i każdy patrzył na nie jak na zjawisko, zero intymności. I to nie tylko ze strony pacjentek , ale i cała masa odwiedzających, beznadzieja 😮
Chociaż ja mam silne przeczucie, że będzie już po terminie i dostane wspomagacza w postaci kroplówki 🤨 no i oczywiście jak to bywa u nas w szpitalu takie akcje odbywają się po obchodzie lakearskim czyli ok. 11.00 , a później chodzi się w te i wewte po korytarzu z przyczepiona kroplówką i każdy tylko się gapi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj jak koleżanka odwiedziła mnie z synkiem pierwszy raz widziałam mojego męża w obecności małego dziecka i byłam w szoku, skakał wokół niego, zabawiał go, normalnie jak dwa kumple 😜 kompletnie nie znałam go z tej strony i chyba on będzie od zabawiania a ja od reszty 😞 😉 ale jeśli w dwie sekundy taki kontakt nawiązał z obcym dzieckiem to za swoim powinien chyba szaleć 😁 a normalnie to on jest bardzo opanowany i nie lubi okazywać uczuć 🙂 aż jestem ciekawa jak to będzie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a oczywiście znowu się dzisiaj zareagowałam nie tak jak powinnam, bo widziałam u koleżanki leciutko zaokrąglony brzunio i zastanawiałam się czy to "to" i czy po prostu tak ładnie przytyła 😉 ale oczywiście to było"to" i żałuję, że sama nie powiedziałam jej, że widać 😞 po prostu nie odezwałam się i omijałam jej brzuch wzrokiem, ale ja zawsze się boję, że popełnię jakąś gafę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko jaka ja jestem stara 🤪 🙃 25 na karku toż to kawał życia 😁 a ja ciągle mam wrażenie, zę ja taka niedojrzała i młoda 😜
ale to chyba przez to, że większość moich znajomych to starsi tak 2-5 lat ode mnie 🙂 to dobry sposób by czuć się zawsze młodziutko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...