Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny pisze bo już jestem taka zniecierpliwiona do terminu mam jeszcze 5 dni ale nic nie czuję zeby to miało byc juz nie chciałabym po terminie rodzić takie stresujące wydaje mi sie ze takie wywoływanie porodu bardziej boli niż taki sam rozpoczęty przez matkę naturę 🥴 . boję sie jak cholera porodu bolu i przebiegu ale wiem ze nie uciekne już przed tym w domu juz mam wszystko przygotowane łóżeczko wózek itp i czekam na tego czopa hihi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchy i nie Brzuchy.. 🙂
coś tu dzisiaj cichoo.. 🤔
muszę się z wami podzielić..bo sama nie wiem co o tym myśleć.. 🤔
Dziś rano jak poszłam do kibelka to zauważyłam że moja wkładka jest cała mokra w kolorze różowym..później kilka skrzepów ciemnej krwi..a teraz śluz z niteczkami maleńkimi krwi..tyle że na ten cały czop to jak dla mnie to za wodniste.. 😮 więc już sama nie wiem co myśleć..
Wczoraj brzuch się stawiał dość mocno ale dziś spokój..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaa może jednak to już czas? ciekawa jestem czy czop śluzowy może się pomieszać z wodami i zrobić taką papkę jak opisujesz?
Kornelia nasze dziewczynki to księżniczki i muszą mieć odpowiednie wejście 😉 żadna księżniczka na bal nie przyjdzie przed czasem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jestem już po terminie i jakoś się nie przejmuję. Tyle czekałam to i teraz dam radę. Mała się wyciąga, że brzuch robi się kwadratowy, prostokątny i ogólnie jakiś taki powyginany w każdą stronę. Czop mi nie odszedł, bóli nie mam, więc spokojnie sobie czekam, ale nic na siłę nie robię, nie będę się przemęczać, bo to nie przynosi rezultatów. Siedzę i pachnę :-)
Anochi masz racje jak to księżniczki to muszą mieć extra wyjście , a skoro nie wychodzą jeszcze to czekają na dobry moment i Nas zaskoczą...
Wiojojka coś się dziś nie odzywała, może już się Jej zaczęło, albo jest po?
A co do Malutkiej to ma przekichane życie z takim chłopem, żal mi Jej i Klaudunii (a Ona jest taka słodziutka).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem wam dziewczyny ze mi też coraz bardziej i częściej twardnieje ten brzuch i co jakis czas odrywa mi się chyba ten " czop " to jest takie białko kurze tylko mam w małych ilościach i kolor tez podobny do tego białka ale czytałam ze to nie oznacza szybkiego porodu raczej ten czop co jest z krwią ☺️ chyba dziś pojade do lasu pochodzić trochę 😠 buziaki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
jeszcze w domu jestem... nocka spokojnie, skurcze ale nie regularne, gęsta wydzielina, brzunio się stawia. Jeszcze na spokojnie.w każdym bądź razie jutro na 8:30 mam się zgłosić w szpitalu więc czekam, wolałabym żeby samo ruszyło,
Okaa według mnie, choć się nie znam - z tego co czytałam na różnych stronach, to mogą odchodzić ci wody, zadzwoń do tej swojej położnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...