Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Świetnie Cię rozumiem, bo ja jeszcze po terminie nie jestem a tez już bym chciała 😞
jak widze ze rodzam u nas dziewczyny a w dodatku urodziły 2 co miały termin obok mnie to juz w ogole 🤨
Tak sie nie moge doczekac mojego maleństwa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć
U mnie kolejny dzień, bez większych objawów, jedynie może trochę mi brzuch opadł, ale jak to pisały dziewczyny wcześniej dzieje się tak na dwa a tygodnie przed porodem 😮 Masakra
Wybrałam się dzisiaj z mężem na zakupy, po 10 mniutach stania koło przymierzalni i patrzenia jak mój mąż przymierza spodnie już nie mogłam dojść ze sklepu do samochodu, tak mnie wszystko bolało, albo urodzę, albo całkiem się rozsypie 🤔
amala z tym szpitalem dobrze zrobiłaś , lepiej dmuchac na zimne niż później żałować całe życie. Ilona a jak u Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobiety.. 🙂
Dla wszystkich jeszcze czekających życzę cierpliwości..i oby poszło szybko.. 🙂
Udało mi się urodzić mego synka terminowo i choć nie należał do najłatwiejszych to tak jak dziewczyny pisały wcześniej..kiedy zobaczy się już te małą istotkę to o wszystkim szybko się zapomina..
My z małym zapoznajemy się..na razie jest grzeczny..kwili..płacze jak jest głodny..ale nie przeszkadza mu ani obsikany ani obkupkany pampers..
Nie mogę się na niego napatrzeć..a szczególnie na te słodkie minki czy uśmieszki..
jak to wcześniej któraś pisała ZAKOCHAŁAM SIĘ PO USZY..
i nie powiem że jest łatwo..bo świat przewraca się do góry nogami..płacz małego rozrywa serce..ale myślę że z czasem jakoś się zrozumiemy..
Miewam huśtawki emocjonalne..często zdarza mi się płakać..
najgorszy w tym wszystkim jest ten poj*** kraj i zasady tu panujące..Od kiedy wróciłam ze szpitala mój dom odwiedza na 3 godziny dziennie położna..która jak dla mnie to nie wiem z jakiej paki ma miano "położnej" kobieta wniosła wiele zamieszania w moje życie i doprowadza mnie do białej gorączki swoimi poczynaniami..Zakazała mi kąpać małego..przemywać pępuszka..a dziś chcąc pokazać mi jak się myje malca nalała wody gdzie pływały włosy i zanurzyła go całego łącznie z pępkiem..źle docisnęła korek i zalała mi cały pokoik dziecka..(który już nie wygląda jak jego pokoik nawet 😞)powycierała to później ręcznikami i włączyła je z ubrankami małego..można by wiele pisać..dostaję szału i popłakuję na boku...
najgorsze że nie można jej nic powiedzieć..bo jak się nie daj boże zezłoszczę może zgłosić do opieki że jestem agresywna..czekam spokojna z zewnątrz a w środku szaleję..ale jeszcze kilka dni i zniknie z naszego życia..
Dobra rada nigdy nie rodźcie w Holandii..
Mam pytanie do mamusiek..pierwsze to czego używałyście/używacie na szwy..mi nie przepisano nic a mam ich niestety sporo(bo aż 11)i wszystko ładnie było..ale zaczynają się otwierać..a tego nie chcę..
i jeszcze jedno pytanie to co sądzicie o tym by kłaść dziecko w ciągu dnia w foteliku..bo on nie jest taki do końca leżący..i czy to dobry pomysł??
Trochę się rozpisałam..ale musiałam się wygadać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaa co za wredna, bezczelna, niewychowana babiasta baba! i ty ją musisz znosić na dodatek!!! wytrzymaj jeszcze kilka dni i ta pizda zniknie z twojego życia, miała cie czegoś nauczyc podpowiedziec a tylko sie nawkurwiałas! 😠
nie ty jedna sobie popłakujesz, nic sie nie martw, poradzimy sobie, mnie ogarnia strach przeplatywany z wielkim szczęsciem i milością. w zyciu nie pomyslałabym ze mogą ze mną dziac sie takie rzeczy. ale wszystko jest do przezycia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amala dziękuję..muszę się chyba zaopatrzyć w Tantum Rosa..bo zaczyna mnie coraz bardziej boleć..
Wjojojka masz rację jeszcze trochę..ale jak patrzę co ta kobieta wyczynia z moim serduszkiem to aż boli..
no tak strach..radość..i MIŁOŚĆ..we mnie pojawia się nawet ogromna zazdrość..
a o to mój Siyar.. 🙂
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/6fc892ff/a 255.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/6fc892ff.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaa brak mi słów! podziwiam Twą wyrwałość i cierpliwość jak to babsko robi to wszystko jak nie wiem czy dalabym rade. Jeżeli chodzi o fotelik ABSOLUTNIE NIE WOLNO Z NIEGO KORZYSTAĆ CZĘŚCIEJ NIŻ TRZEBA! W szkole rodzenia powiedziano nam że w foteliku dziecko ma źle ułożony kręgosłup i co godzinę powinno się wyjmować je aby zmienić pozycje, jak widze mamy na spacerach z fotelikami na kółkach to aż mi się nóż w kieszeni otwiera.

Dziś mój synek skończył miesiąc 🤪 🤪 🤪 🤪 niesamowite!

pozdrawiamy 🙂

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/1d681674/img_5347.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/1d681674.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...