Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bułko mnie tez jakieś smutki ogarniają. czuje, ze potrzebuję wypoczynku, co w najbliższej przyszłości się nie zapowiada... 😞musimy przetrwać, hujowo strasznie. muszę se jakąś przyjemność sprawić bo nie udupię. wydaje mi się że ten pierdolony, grubaśny brzuch nigdy mi nie zejdzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja Palibuła uwielbiam takie kawały uwaga:


Poszedł sobie ojciec z małym synkiem na basen i już po basenie biorą prysznic. nagle malec się poślizgnął i już miał upaść ale złapał ojca za fiuta, przytrzymał się i utrzymał równowagę. Na to ojciec spoglądając w dół: Widzisz synu, jakbyś był z matką to byś się wyjebał
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokladnie Bułka wstrętny brzuchol, wyłazi mi po bokach tłuszcz jak dżiny założę 😠 😠 😠idę na odsysanie!!!!!!!!
Widzę wszystkie mamy wisielcze humory... 😞 😞
wczoraj już musiałam sobie popłakać, dzisiaj już nie płakałam...ryczałam, najbardziej wkurwia mnie Marcin, dosłownie jakby specjalnie podkręcał atmosferę.
Anycool znowu dziadek wkurwia? współczuje Ci naprawdę
dobrze że tu można sie powyzalać,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszek powiadacie, każda z nas ma ten problem, ale w końcu się uda go pozbyć. Ja nie używam tego pasa ściągającego, ale z tego co pamiętam to Wiojojka taki kupiła i co nic nie działa. Bo zastanawiam się nad jego kupnem. On pewnie tylko maskuje, a jak się go ściągnie problem nadal istnieje?????
DZIEWUSZKI GŁOWA DO GÓRY, PO BURZY ZAWSZE WYCHODZI SŁOŃCE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dziewuszki

Mam pytanie do mam karmiących piersią, które zaczęły dokarmiać też modyfikowanym. Dajecie 1 czy juz 2? (Mam na myśli nr tzn np Bebiko 1) Bo tak: na 2 jest napisane że od 6 miesiąca, a na 1 że dla dzieci karmionych wyłącznie piersią i... bądź tu madry 🙂

Pozdrawiam was wszystkie serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do brzucha, to myslałam, że tylko po cesarce jest z nim problem, a po naturalnym to jakoś szybko dochodzi do pierwotnych rozmiarów, więc mnie jakby pocieszyłyście 😉 Ja jak nigdy chudnę w dupce, a brzuch jak wisiał tak wisi, mimo że robie brzuszki co kilka dni, a przed ciążą akurat z tą częścią ciała nie miałam żadnych problemów. Ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Niebrzuszki



U nas wszystko ok , odpoczywamy jeszcze u babci 🙂 🙂

kombinuje jak by tu zjeśc wlasna koszulkę albo pieluszkę ale coś mi kiepsko idzie 😞
udaje mi sie zaladowac do buziaczka grzechotke ale nie jest smaczna , rękaw mamy bluzki jest lepszy fajnie się go ślini 🙂 🙂

poza tym strasznie dużo gadam chyba nie na bieżące tematy bo misiu średnio sie udziela w dyskusji co mnie wnerwia okrutnie i manifestuje swoją zlośc okrzykami w stylu ohhhhh.........ahyyy......grrrrr


ciocia Buleczka moja mama jest juz po operacji , musiala obcią wloski na krotko i mowi ze jej sie nie podoba tata jest innego zdania 🙂) ja wolalem dlugie bo bylo za co poszarpac 🙂 🙂 nosi na glowie jakis smieszny bandaż i troche sie krzywi jak rusza glowaa ale ogolnie jest usmiechnieta bo lekarze powiedzieli ze wszystko sie udalo 🙂 🙂

duzo opiekuje się mną babcia jest fajoska 🙂 🙂 ja też mozna fajnie oslinic 🙂 🙂


caluje was ciocie mocno i mokro Wasz Max 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się wczoraj wystraszyliśmy, rozbierałam Małego do kąpieli, a On nagle wpadł w straszny płacz, aż się zanosił i na klatce piersiowej wokół serduszka pojawiła mu się duża czerwona plama, znikła dopiero po kilkunastu minutach. Martwię się co to mogło być?? Na szczęscie dzisiaj i tak byliśmy umówieni z lekarzem na badanie kontrolne. Mam nadzieje, że to nic poważnego. Dzisiaj przez tą pogodę i ja i Dominik jesteśmy mega śpiący,on smacznie śpi w łóżeczku, a ja mnóstwo spraw na głowie zresztą jak zawsze i o spaniu nie ma mowy, przynajmniej narazie. Ze spaceru też nici 😞 ech miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U Nas pogoda jak u wszystkich do DUPY, ale moja Córcia nie boi się deszczu (cwaniara, bo jest pod daszkiem i Jej cieplutko i suchutko) i ostatnio jak było tak deszczowo postanowiłam nie wychodzić, ale niestety Amelka nie mogła usnąć w domku, więc musiałam wyjść na spacerek, folia na wózek kaptur na głowę i spacerowałam tak godzinkę. Spała jak Aniołek. Tak niewiele dzieciom potrzeba do snu. Więc pewnie i dziś wyjdę 🤪 ☺️ ☺️ A może i nie 😁 ZOBACZYMY

Pomimo pogody miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu jesteś MEGA SILNĄ I WSPANIAŁĄ KOBIETĄ! 😘 😘 😘
Sara to dobrze ze masz wizytę u lekarza, nie będziesz się martwić,napisz po powrocie co to takiego ta czerwona plama
Mój syn zrobił kupę po 6 dniach, ogromne kupsko, zupa normalnie 😜 juz zaczynałam siemartwić ale widocznie tak ma być, nie rozpaczał, brzuszek nie bolał wiec ok
i dzisiaj spał od 20:00 do 5:00! 🤪 co prawda przebudza się koło północy ale wtedy nie wyciągamy go z łóżeczka, wkładam mu smoczek, trzymam za rączkę i zasypia. Dzisiaj Marcin do niego wstawał w nocy, pierwszy raz i dzięki temu jestem wyspana 🙂 a dzisiaj zamiast spaceru pobujam małego na balkonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sara to dobrze ze masz wizytę u lekarza, nie będziesz się martwić,napisz po powrocie co to ta za plamka

Wojtus piateczka od Maksia za super spanko 🤪 🤪 🤪
Maks smoczkiem sie dusi 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cieplutko i suchutko jest dzidzi w wózeczku a mamie kapie na głowę - ja boje się przeziębienia bo przy karmieniu piersią cieżko jest sie wyleczyć poza tym pewniakiem zaraziłabym resztę rodziny dlatego jak pada to my spacerujemy po balkoniku albo nie spacerujemy bo w końcu jeden dzień w domu też nie zaszkodzi.....

a u nas przestało więc pewnie wyjdziemy niebawem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my ostatnio mamy pecha ze spacerami jak wychodzimy po 15 min zaczyna padac - wczoraj zmoklam jak szczorek bo jak juz wlazlam z domu to trzeba to bylo wykorzystac 🤔a my z wozkiem do windy nie wchodzimy tylko trzeba go rozlozyc i na dole zlozyc - drzwi sa o 2 cm za waskie 😠 😠 😠 i wyjscie robi sie przeprawa przez mele a najczesciej winda stoi na ktoryms pietrze bo ktos drzwi nie domknol i winda stoi i wtedy pieszko w dol lub w gore 😠 😠 a ostatnio nie wiem czy wam pisalam maly z dziadkiem utknol w windzie miedzy pietrami 😠 wiec od tamtego czasu chodze ze wszystkim schodami - juz nie musze odwiedzac silowni 😁 😁 🙃 🙃
nic nie pada wiec idziom na spacerek ciekawe jaki dlugi

superowego dnia 🤪 🤪

bulka , wiojojka jak tam wasze faceciki ci duzi oczyiscie 😎 ciut lepiej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny..
Kasieńko 3maj się..ściskamy cię z Siyarem..
Widziałam wcześniej temat wyglądu..ehh mój brzuchol też jest obwisły..nie podoba mi się ciało po porodzie..a nawet wstydzę się pokazać się nago..
A włosy wypadają garściami..w bardzoo dużych ilościach..jeszcze trochę i łysa zostanę..
Co do facetów to tak chyba już jest że nie rozumieją nas i naszych potrzeb w tym trudnym dla nas okresie..;/
Anycool napisz proszę jak sobie poradziłaś na basenie a raczej po..z prysznicem..(mnie zastanawia właśnie fakt obmycia dzieciaczka)
Sara daj koniecznie znać nam co mogła oznaczać ta plamka i czy wszystko jest ok..
Wjojojka mój Szi też dalej robi kupki nie za często..Dziś już znowu mija 5dzień bez..Ale ważne że nic nie boli..
Noo i gratulacje Wojtuś ładnie przespał noc.. 😁
Mój maluch strasznie mocno się ślini..lubi koszulki mamy..i nie raz ślinka zwisa z buzi..a buzka ciągle w około mokra..
Macie może podobnie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ala też ślini się na całego, ostatnio ciągle wkłada paluszki do buzi i je liże, ostatnio nawet poważnie mi się zadławiła, była cała czerwona i dopiero jak ja podniosłam i przechyliłam to zaczęła oddychać 😞 🥴 teraz jak tylko zaczyna kaszleć to od razu się boję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie lubie mojego ciała po porodzie, mam rozstępy brzuchol, wielkie cyce a w dodatku zrobiły mi się zmiany skórne i całe uda i ręce mam w syfach - dermatolog mi powiedziała ze nic z tym nie zrobie 😠 😠 😠 😠 a wyglądam jak trędowata. Remek zdaje się nie zauważać tego wszystkiego ale ja i tak czuje się okropna. Co do mojego mężczyzny to w końcu się zreflektował, dziś przeprosił i obiecał poprawę 😉 heheh zobaczymy.
Nakarmiłam Frania przed spacerem i usnął - poczekam aż się obudzi.

Lucyna ale masz hardcore z tą windą nieźle się musisz natrudzić! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...