Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laski
my dzisiaj po nocce takiej sobie Wojtas od 4 co chwilę się budził. cholera, muszę zacząć odkładać go spowrotem do jego łożeczka po nocnym karmieniu, bo ja juz praktycznie od tej 4 w ogóle nie śpię, co chwilę się przebudzam,taki mam wtedy czuły sen, że jak Wojtek tylko ręką machnie to już oko otwieram, on jeden zajmuje całą połowę łóżka a my z Marcinem na drugiej leżymy ściśnięci razem, przynajmniej mnie trochę poprzytula mężuś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Kamil śpi większośćnocy w łóżeczku ale co najmniej 2 razy "kręci" się więc jest karmiony i odkładamy, tylko dla mnie podnoszenie go z łóżeczka wiąże się ze strasznym już na dzień dzisiejszy bólem dolnej części kręgosłupa (dyskopatia) więc po 4 tej też go biorę do łóżka i zasypia przy cycu ale po takich 2-3 godzinach spania przy nim na boku mam kolejny problem bólowy połączony z niemal niemozliwością wykonania ruchu (proszę męza żeby go podniósł np. do odbicia) MASAKRA nie wiem ile wytrzymam już z tym bólem i moje wargi od zagryzania 🤔.
Wiem z kolei tyle odnośnie spania z maluchami-brałam córkę do siebie jak była w wieku Kamilka-bo to miłe i cudowne czuć zapach dziecka i mieć go blsko itp. ale-córka mało spała w łóżeczku po jak już się "przyzwyczaiła" byl problem bo chciała tylko ze mną i po 1 roku zycia jak już kumała wręcz pilnowała czy jestem podczas drzemki popołudniowej 🙂 Dlatego w dzień i większość nocy Kamil śpi w łóżeczku zeby nie było powtórki z rozrywki-wierzcie mi pomimo naszej miłości do malud-jest to troszkę uciążliwe później 🙂 Miłego dnia. Idę wycałować Solenizanta 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO DLA KAMILKA 🙂od Jerzyka i jego mamusi 🙂

A mój mały wczoraj wieczorem zasnął po kąpieli bez cyca i musiałam go budzić na karmienie bo myślałam że mi pierś pęknie 🙂 no a potem normalna nocka budzenie co 3 godzinki i spanie do 10:45 🙂 Teraz Jerzyk sobie drzemie a mamusi nie chce się wziąć za sprzątanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilek duży już z Ciebie chłopak 🙂 dużo zdrówka i caluski 🙂
my wczoraj wieczorem mieliśmy koszmar, wrzask niepojęty, serce mi rozrywało, nie wiem o co chodziło 😞 w końcu mała uspokoiłam i leżałam i 2 godziny na rękach ciągnąc smoczka, w nocy pobudka co 3 godzinki na jedzonko, mam nadzieję,ze wczorajszy wrzask to jeszcze po szczepionce i nic się nie dzieje 🙂
Alę bardzo rzadko biorę do łóżka bo nie ma miejsca i cała połamana jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wam, słodkie całuski od Łucji dla Kamilka 🙂
ja też dziś jakaś nie wyspana, chociaż w sumie ł. ładnie spała nawet tej nocy. bierzemy ją sobie do łóżka rano między siebie, można sobie wtedy dłużej pospać przynajmniej...
ale szaro dziś, myślałam, że wyjdę na spacer, a tu sypie i sypie 🤢
uuu, chyba sobie kawkę chlapnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZONKA!!

[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-12/4779ea0d/kamil i urodzinki paulinki wrzesien-grudzien 2010 113.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-12/4779ea0d.jpg[/IMG][/URL]

Mama mówi że za bardz mnie chwaliła i mam dzisiaj Dzień Marudy. Chciała iść na spacer ze mną ale u nas leje i buro-ponuro dzisiaj.
No i dostaliśmy paczkę z Bobovity za tego robaczka 🙂 5 soczków i 4 obiadki i kaszkę 🙂
Miłego dzionka mimo pogody..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka ! ja tylko na chwilkę się przywitać!!! pisze z tel wiec nie zawile wiec w expresowym skrócie
JESTEM CHORA a od wczoraj nie mowie...
mały chyba wie ze się źle czuje i jest kochaniutki
a i wszystko jeszcze bardziej się skomplikowało przez moja chorobę - ale sobie moment wybrała no cóż....
kochane nie wiem co się u was dzieje mam nadzieje ze jesteście wszyscy zdrowi....
przekazuje obślizgłe i bardzo soczyste buziaki od Maksiora i cieple tulaski ode mnie
tęsknimy za wami a wy za nami choć troszkę???
papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KAMILKA od Jasia i cioci Karoli 🙂

U na pobudka w nocy co 2-3h...coraz gorzej to u nas wygląda 😞 Jasio tez nad ranem spi z nami na szczęście mamy duże łózko 🙃Jaś na jednej połowie ja z Krzysiem na drugiej 🙂

dzięki kochane za pozdro dla mamusi - czekamy na wyniki 🤢 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy dziewczyny za życzonka!
Anycool-współczuję 😞Ja tak samo straciłam głos i byłam chora przed rokiem-tuż po tym jak się dowiedziałam o lata wyczekiwanej ciazy....na szczęście nic się nie stało i biorąc jedynie wit. C i Paracetamol-wykurowałam się do świąt 🙂
My dzisiaj kiepsko w dzień spaliśmy a za to teraz zamiast kapieli 2 godzina snu (20.00) więc odsypia nadrabiając igraszki z całego dnia 🙂 Kapiel jak się obudzi-oby nie po północy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anycool dużo zdrówka
u nas dzień w miarę spokojny,oprócz jakiegoś konkretnego spania 😁 drzemki po 30-40 min, i ciągle moje maleństwo niedospane 😞 walka do kąpieli i Jaś śpi od 19.30 zobaczymy jak często pobudka w nocy będzie 🤪

kolorowych snów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach po wczorajszym dniu Jesteśmy mega zadowoleni. Amelka spisała się na medal. Była taka grzeczniutka, że wszyscy podziwiali, że nie płacze, tylko ciągle obserwowała każdego, ciągle Ją miętosili na rączkach, ja troszkę odpoczęłam, uff...
Noc super przespana, tylko o 2.00 i 5.00 jedzonko. Żeby tak było zawsze, marzenie 😁 😁 😁
Dobrego Dnia, Choć tak szarego, no cóż zima w końcu ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my dziś pierwszy raz wylądowaliśmy na pogotowiu 😞 Jerzyk o 2:35 był rozpalony i miał 39 stopni gorączki 😞 podałam mu Panadol, leżał płakał, marudził, potem karmienie i zasnął o 4:20 🙂 ale o 7:15 znowu obudził się z marudnym płaczem i znowu był rozpalony ja za termometr a tam 39, 3 😞 podałam znowu Panadol i szybko na pogotowie 😞 Lekarz stwierdził że osłuchowo nic nie jest i kazał zrobić badanie moczu. Wyniki będę za dwie godzinki. Na szczęście Jerzyk już lepiej i ma 37,6 więc nie trzeba podawać trzeciej dawki lekarstwa 🙂
Ale co przeżyłam to tylko ja wiem 😞
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak pusto 😞 dzisiaj wybrałam się na krótkie zakupy prezentów, qrcze ludzi mnóstwo, każdy się przepycha i w takim tłumie widziałam kilka maluszków, niektóre to takie miesięczne, ja te czasami biore Alę do galerii, ale jak jest mniej ludzi, większy spokój, bo dzisiaj wszyscy w biegu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki, rzeczywiście pusto tu dziś. Rusałko współczuję Ci tej sytuacji z Jerzykiem, bidulek mały, a wiadomo co było przyczyną tej gorączki?
Uściski dla Anycool, wracaj szybciutko do zdrowia!!!! jasne,że tęsknimy za Tobą!
Anochi, my właśnie chcąc uniknąć tej przedświątecznej gorączki i tłoku w sklepach, robiliśmy już zakupy wcześniej, albo przez neta....
Bułka, urodziłyście już z koleżanką?
Sabcia, ja miałam na razie tylko jeden okres...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka fajnie, że zrobilaś wcześniej zakupy, dzisiaj kupiłam Ali na prezent gryzaczek, a mój mąż "no fajny, tak akurat za miesiąc się chyba juz przyda" to go poprawiłam, że za dwa tygodnie, a on na to "co?????????????/" 😜 🙃 troskzę nie na tym świecie żyje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...