Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć Niebrzuszki


My pomału wracamy do ludzi , nie będę się rozpisywać bo to trudny temat

Manolo jest słodziakowaty , po wizycie u lekarza wiemy że jest kawał chłopa waży 10.900 i ma 79 cm , ma wymiary 9-cio miesięczniaka 🙂 🙂

lekarz mówi ze jest okazem zdrowia i że będzie z niego duży facet 🙂 z resztą braciszek starszy ma 2, 04 cm wzrostu 🙂 🙂 więc i Maxiu go goni

sam siada z pozycji leżącej od wczoraj 🙂 🙂 pełza ja glizda ale nie raczkuje , ja myślę że on raczej szybciej zacznie chodzić bo sztywno stoi na nóżkach a oparty o krzesło sam się trzyma rączkami , nie buja się , sztywno trzyma pion.Silna chłopina moja 🙂 🙂


śpi od 20 do 6 rano o 6 dostaje mleczko i śpi nawet do 9.30 ( to ma po mamusi ) dużo gaworzy , dyskutuje z kocicą na na różne myślę ważne tematy , jednak ona chyba średnio zainteresowana jest jego wywodami , i kiedy go olewa dyskusja przechodzi w konkretną pretensję 🙂 🙂 pięknie nachyla sie siedząc po zabawki , przekłada z rączki do rączki ogląda , odkłada na bok jak by sprawdzał dokąd sięgnie 🙂 szepce do zabawek , pewnie jakieś tajemnice 🙂 🙂 je i obiadki i deserki ( kasze manną na gęsto dostaje raz na noc) rajcują go piloty , telefony , ze o skypie nie wspomnę 🙂

poza tym mamy codzienną rutynę , która bardzo ułatwia nam współżycie 🙂 🙂 🙂 poukładany dzionek to spokój dla dzieciaczka i mamy ( to moje spostrzeżenie)
ząbki idą teraz z góry dwie jedynki są już na zewnętrznej słychać je pod łyżeczką jednak jeszcze nie widać , natomiast czuć zdecydowanie ja Max mnie użre 🙂 🙂


ale mi wyszedł elaborat 🙂 🙂 pozdrawiamy

SKŁADAMY ŻYCZENIA WSZYSTKIM JUBILATOM TYM ZALEGŁYM I TYM AKTUALNYM

myślimy o Was mamusie brzuszkowe , podglądamy jak nam samopoczucie pozwala , sercem jestem z wami. Dziękuje Wam za pamięć o mnie



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu fajnie, ze zajrzałaś, ciągle o Tobie myślę i wierzę, że będzie dobrze, a Maxiu rewelacyjny 🙂 koleżanki chłopak też był duży i długo pełzał, bo mu się dupci podnosić nie chciało 😉
właśnie wyciągnęłam spacerówkę i wsadziłam do niej Alę i mała mi w niej zginęła 🤪 jest jeszcze za mała do niej 🤪 chyba chwilowo jednak zostaniemy przy gondoli, tylko jak mała sadzam w gondoli to jakoś wydaje mi się, że to niezbyt zdrowe, bo mam wrażenie, ze mała nie ma twardego, stałego podparcia 😞
ostatnio była dyskusja o danonkach, ze to raczej od 3 roku życia, bo dużo cukru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buziaczkaa napisał(a):
Kasiula2 napisał(a):
kiedy dałyście swoim pociechom chrupki kukurydziane i biszkopty???


ja tez od 5 mies juz dawałam chrupki a biszkopty krusze do mleka.
Kupupowałam jej jogurciki a ostatnio kupilam danonki i dałam jej dzis rano bananowego.
Dajecie juz tez danonki?
Kochana nie dawaj jeszcze jej danonków..ona jest za malutka,danonki są dla trzylatków i to jeszcze z umiarem....Są specjalne jogurciki z nestle dla naszych maluchów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiula2 napisał(a):
buziaczkaa napisał(a):
Kasiula2 napisał(a):
kiedy dałyście swoim pociechom chrupki kukurydziane i biszkopty???


ja tez od 5 mies juz dawałam chrupki a biszkopty krusze do mleka.
Kupupowałam jej jogurciki a ostatnio kupilam danonki i dałam jej dzis rano bananowego.
Dajecie juz tez danonki?
Kochana nie dawaj jeszcze jej danonków..ona jest za malutka,danonki są dla trzylatków i to jeszcze z umiarem....Są specjalne jogurciki z nestle dla naszych maluchów...


Tzw. dzidzi sie nic , nie stanie ale chyba mi sie wydaje ze nie warto jeszcze dziecko faszerowac takimi zeczami , to moze byc dla niej za ciezkie !
Chodz sama zauwaz ze jak jej nic nie bedzie kupka w miare to wydaje mi sie ze bez problemu.
Ja uzywam specjalnych jogurtów dla maluchów od 4 miesiaca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiula2 napisał(a):
buziaczkaa napisał(a):
Kasiula2 napisał(a):
kiedy dałyście swoim pociechom chrupki kukurydziane i biszkopty???


ja tez od 5 mies juz dawałam chrupki a biszkopty krusze do mleka.
Kupupowałam jej jogurciki a ostatnio kupilam danonki i dałam jej dzis rano bananowego.
Dajecie juz tez danonki?
Kochana nie dawaj jeszcze jej danonków..ona jest za malutka,danonki są dla trzylatków i to jeszcze z umiarem....Są specjalne jogurciki z nestle dla naszych maluchów...

wiem ze sa bo kupowalam. raz na pare dni ponoc nie zaszkodzi. jogurty naturalne wolno - do tego daje biszkopty i np jabłko - tez wychodzi taki ala jogurcik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja daje moje biszkopta pokruszonego z owocami,a na chrupki szal minal 😮
za oknem slonko swieci,pogoda wiosenna,a mala chora,wymiotowala dzis juz 3razy i ma temp38.6,marudna ze hej,ale narazie przysnela mi na rekach 🤨
Kasiu twoj Maksik to duuuzy chlopak,duzo zdrowia zycze kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w naszej spacerówce Wojtuś jest widoczny 😉 a nie masz pasów takich ściąganych, regulowanych?
Kasiu wszystkiego dobrego dla Ciebie, całusy w czółko dla Twojego małego mężczyzny 😘
Dla wszystkich solenizantów wszystkiego najlepsiejszego 🙂
ja dałam Wojtusiowi kilka razy danonki, ale zrezygnowałam z podawania ich na co dzień, myślę że od czasu do czasu podam Wojtusiowi bo bardzo mu smakują, a po tych jogurtach rzyga w najlepsze i zastanawiam się czy podać my jogurt naturalny z bananem albo jabłuszkiem przeze mnie utartym... z mlekiem u nas różnie Wojtuś więcej jak 100 ml, nie wypije,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jej ale Wojtuś zdolniacha pięknie człapie.. 🙂
Mój brzdąc też nie ginie w spacerówce no ale ma 72cm...a Ala jest nie co mniejsza i drobniejsza..ale z tego co wiem masz ten sam wózek co my..a pasy są regulowane..
Co do danonków to ja nie wiem..podajemy jogurt dla dzieci po 6msc..
a zółtek to ja nie podawałam jeszcze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=pcuwKZMkjoY

rewelacja 😁 mozemy już urządzać wyścigi 😉
a co do pasów, to ściągnęłam na maxa a i tak za luźne 😉 chyba wyciągnę trochę pasa z tyłu i zawiąże na supeł i tak je skrócę 😉 eh jakoś nie jestem pewna czy już spacerówka będzie dobra, qrcze ale jestem marudna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wszystkim!
Nareszcie zdrowi!! 🤪 🤪 Długo to trwało, ale wracamy.
Spóźnione i aktualne życzenia dla wszystkich Jubilatów. STO LAT!!
Anochi no rzeczywiście maruda z Ciebie, tak źle tak nie dobrze 🙃 🙃 Faktycznie nasze wózki duże mają spacerówki, ale my też już zmieniliśmy i jutro wyruszamy na pierwszy spacerek.
Pozdrowienia dla wszystkich 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAMY!

MNIE W WÓZIU WIDAĆ TROSZKĘ 🙂
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/214e6bfe/kamilek marzec 001 wozio.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/214e6bfe.jpg[/IMG][/URL]
BARDZO LUBIĘ SIĘ BAWIĆ Z SUPER KUMPLEM MAXIKIEM! 🙂
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/1fe8b053/kamilek marzec 019 z kumplem.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/1fe8b053.jpg[/IMG][/URL]
A W POKOJU SIOSTRY UWIELBIAM SZEFOWAĆ 😎
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/0c5e4e28/kamilek marzec 007 szefuncio.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/0c5e4e28.jpg[/IMG][/URL]

A CHOĆ NIE WSZYSCY KUMPLE PAMIĘTALI-WCZORAJ ZNÓW SIĘ "POSTARZAŁEM" O MIESIĄC 😁
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/7e40985e/kamilek 7 mies marzec 049.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/7e40985e.jpg[/IMG][/URL] ..NO I TROSZKĘ UROSŁY MI WŁOSY 😁 😁 🤪


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mały Wojcieszek cudnie raczkuje, mały żuczek słodziutki. ucałuj go ode mnie i Łucji w czółko 🙂
i oklaski dla Mamy Wojcieszkowej 🙂
Kamilkowi sto lat!!! Duże chłopaki jesteście z Maxikiem, już widzę jak na wiosnę będą się bawić w piaskownicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool napisał(a):
hejka!!! a czy nas ktoś jeszcze tu pamięta????
Maksiu wazy 9.100 a mierzy 77cm ...
hej hej pamiętamy, a jak 🙂 właśnie ostatnio się zastanawiałam co taka cisza z Waszej strony.... duży chłopczyk z Maksia 🙂 poprosimy o jakąś fotkę 🙂 lub filmik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka napisał(a):
anycool napisał(a):
hejka!!! a czy nas ktoś jeszcze tu pamięta????
Maksiu wazy 9.100 a mierzy 77cm ...
hej hej pamiętamy, a jak 🙂 właśnie ostatnio się zastanawiałam co taka cisza z Waszej strony.... duży chłopczyk z Maksia 🙂 poprosimy o jakąś fotkę 🙂 lub filmik 🙂

Lucynko wracaj do nas !!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...