Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

okaa, u mnie to samo, od tygodnia spacery wyglądają tak
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/eb5d5a34/zdjä™cie0042.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/eb5d5a34.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/fc437592/zdjä™cie0045.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/fc437592.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/429dc4b1/zdjä™cie0043.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/429dc4b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/82a89574/zdjä™cie0037.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/82a89574.jpg[/IMG][/URL]

poza tym 1,5h na rekach, ławce hustawkach, a 1h spi ładnie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my uzywamy od czasu do czasu sleep and play, wszystko ok, poza jednym minusem że strasznie mi te pieluchy śmierdziały chemią
oj Asiulka to cieszymy się bardzo, kamień z serca, oby wszystko szło w dobrym kierunku, a czemu nie mozesz jeżdzić do szpitala?
Wojtus rzeczywiście do byków nie należy, waży ok. 8kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulkaa1990 napisał(a):
my tez jeszcze nie dostalismy... mam wyniki z tej proby potowej w kierunku muko..... na szczescie nie ma tej paskudnej choroby uffff ulga taka ze az hej.... w niedziele idziemy do szpitala na 2 dni maly bedzie mial bronchoskopie moze to wyjasni co mu dolega.... produkuje nadmiar wydzxieliny mimo ze go oklepuje to nic nie daje bo przydalo by sie odsluzowac ehhh a ja tego robic nie moge u nas w przychodni tez nie maja a do szpitala na to jezdzic nie moge i nie wiem co teraz... hmmm moze ja go zle oklepuje

Asiu super, żę wyniki są dobre 🙂 jejku samo podejrzenie o tak straszną chorobę musi być okropne 😠 życzę Wam, by w końcu wyjaśniono co jest małemu i w końcu zaczęto Go odpowiednio leczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny możecie się pogniewać że podaje wam tu linka z tak smutnym filmem..(sama na nim płakałam..) ale trzeba pomóc koniom..brak słów..
zresztą która chce niech sama zobaczyć..
http://www.youtube.com/watch?v=WIYVF4YXJrU&feature=player_embedded#at=439

no i nie gniewajcie się że to wkleiłam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wjojojka ja chciałabym w przyszłym miesiącu kupić jakiś..sama nie wiem jeszcze jaki..ale ważne by był na więcej kg..by za moment znowu nie zmieniać..Jedno co gdzieś wyczytałam to że by dbać o bezpieczeństwo malca powinno się kupować nowe foteliki..
Myślę nad Maxi Cosi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula to super,ze podejrzenia sie nie potwierdzily 🙂
Mateuszek fajnie wyglada w wozeczku 🙂
😞a my biegunki ciag dalszy,mala normalnie ma wodne kupki,ale oprocz tego to wesola jest,ja juz niewiem czy to na te zebole,ktory ida 3mc?
Wiolka a do zupek dodajesz np kluseczki,kasze?sorry,ale nie mam wprawy ☺️
a co do fotelika to my mamy BRITAX od 0-4lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
Przepraszam Was ale nie mam czasu i siły nadrabiać kilkudziesięciu stron i tylko tak pobieżnie przejrzałam co i jak 😮 Dzieciaczki słodkie, dla choruszków dużo zdrówka życzymy 🙂
sto lat dla wszystkich solenizantów małych i dużych
u nas wszystko oki..Jaś waży 7700g(badanie w czwartek przy okazji szczepienia na pneumokoki),namiętnie mówi mama i jest coraz bardziej kumaty choć leniuszek 😠 nie raczkuje, troszkę pełza i tyle najchętniej stoi na nogach choć to jeszcze nie wskazane 🙃 mam pytanie czy Wasze pociechy tez robią zielonkawe kupy- ja łączę t o z zębami ale wolałabym to skonsultować 😁
Anycool i Oli fajnie wam tak razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaaa napisał(a):
Dziewczyny możecie się pogniewać że podaje wam tu linka z tak smutnym filmem..(sama na nim płakałam..) ale trzeba pomóc koniom..brak słów..
zresztą która chce niech sama zobaczyć..
http://www.youtube.com/watch?v=WIYVF4YXJrU&feature=player_embedded#at=439

no i nie gniewajcie się że to wkleiłam..

brrrrrrr, okropne
co do fotelików to jeszcze isę wstrzymuję, Ala spokojnie mieści się w tym małym, a i tak jeszcze pewnie nie siedzi, gdzies czytałam, żeby dzieci jak najdłużej jeździły tyłem do kierunku jazdy, bo to dla nich najbezpieczniejsze, ale chyba niektóre większe foteliki chyba mają taką opcję?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):
okaaa napisał(a):
Dziewczyny możecie się pogniewać że podaje wam tu linka z tak smutnym filmem..(sama na nim płakałam..) ale trzeba pomóc koniom..brak słów..
zresztą która chce niech sama zobaczyć..
http://www.youtube.com/watch?v=WIYVF4YXJrU&feature=player_embedded#at=439

no i nie gniewajcie się że to wkleiłam..

brrrrrrr, okropne
co do fotelików to jeszcze isę wstrzymuję, Ala spokojnie mieści się w tym małym, a i tak jeszcze pewnie nie siedzi, gdzies czytałam, żeby dzieci jak najdłużej jeździły tyłem do kierunku jazdy, bo to dla nich najbezpieczniejsze, ale chyba niektóre większe foteliki chyba mają taką opcję?


tak, są tez foteliki tyłem do kierunku jazdy dla starszych dzieciaczków. Pytanie tylko czy dziecko nie bedzie sie denerwowac ze mało widzi, bo ma przed soba oparcie, a ty nie bedziesz widziec jego. nam znajomi polecali maxi cosi tobi, recaro i romer. wybraliśmy romer bo jest z bazą isofix i dodatkowo z nóżką, a jednocześnie można go montować standartowo na samych pasach. kupiliśmy w zeszłym tygodniu tutaj http://www.autofoteliki.pl/?gclid=CPblibC20acCFYgh3wod1l9FEw szczerze polecam sklep. zamówiliśmy w niedziele, we wtorek fotelik był u nas, dostawa gratis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ika79 napisał(a):
anochi napisał(a):
okaaa napisał(a):
Dziewczyny możecie się pogniewać że podaje wam tu linka z tak smutnym filmem..(sama na nim płakałam..) ale trzeba pomóc koniom..brak słów..
zresztą która chce niech sama zobaczyć..
http://www.youtube.com/watch?v=WIYVF4YXJrU&feature=player_embedded#at=439

no i nie gniewajcie się że to wkleiłam..

brrrrrrr, okropne
co do fotelików to jeszcze isę wstrzymuję, Ala spokojnie mieści się w tym małym, a i tak jeszcze pewnie nie siedzi, gdzies czytałam, żeby dzieci jak najdłużej jeździły tyłem do kierunku jazdy, bo to dla nich najbezpieczniejsze, ale chyba niektóre większe foteliki chyba mają taką opcję?


tak, są tez foteliki tyłem do kierunku jazdy dla starszych dzieciaczków. Pytanie tylko czy dziecko nie bedzie sie denerwowac ze mało widzi, bo ma przed soba oparcie, a ty nie bedziesz widziec jego. nam znajomi polecali maxi cosi tobi, recaro i romer. wybraliśmy romer bo jest z bazą isofix i dodatkowo z nóżką, a jednocześnie można go montować standartowo na samych pasach. kupiliśmy w zeszłym tygodniu tutaj http://www.autofoteliki.pl/?gclid=CPblibC20acCFYgh3wod1l9FEw szczerze polecam sklep. zamówiliśmy w niedziele, we wtorek fotelik był u nas, dostawa gratis.

dobrze wiedzieć, że są foteliki na isofix i pasy jednocześnie, bo w jednym aucie mamy isofix a w drugim nie, a jednak isofix bezpieczniejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
evie tak podaje pomidory do zupki, pierw odparzam skorke kroje i dodaje ale jak podajesz pierwszy raz to mozesz pierw usunac pestki zanim dodasz do zupki.
tak anycool to juz 8 miesiac Julci, nawet nie wiem kiedy to zlecialo, nadal wydaje mi sie ze jest taka maluuutka...
okaa wcale nie taka chudziutka i zgrabniutka 🙂 chcialabym tej skory z brzucha sie pozbyc ale nie mam pojecia jak to moge zrobic :| a slyszalam o diecie moze uda mi sie przestrzegac zasad, srobuje 🙂
rprobowalam robic 6 weidera ale po kilku dniach zwatpilam 😁 nie moglam sie nawet siac tak mnie miesnie bolaly. tak ze powodzenia zycze .
Rusalka moja skonczyla 8 miesiac i nie mysli o czworakowaniu ja bardziej cieszy stanie przy lozeczku i trzymanie sie szczebelek, albo spacerowanie po pokojach na nozkach.zreszta nie kazde dziecko raczkuje, nic w tym zlego.
ika u nas na ryby tez odruch wymiotny wiec niepodajemy. zreszta mala i tak nie chce mi jesc.. dzisiaj przez caly dzien zjadla butle mleka z rana pozniej kilka lyzek zupy, pozniej znowu butle mleka, sloiczek jablka i dwa jogurty i zaraz znowu jej dam mleko, nic nie poradze nie chce jesc... chociaz z mojego talerza podkrada albo buleczke zajada jak jej dam.
U nas dzisiaj piekna pogoda byla, w krotkim rekawku sie wybralam na spacer 🙂 wczoraj mielismy jechac do lekarza ale okazalo sie ze zrobila sobie wolne... moze w piatek bedzie.
Jutro zaczynam sie pakowac ahhh... od czego tu zaczac 🥴
Julcia zaczela wczesniej usypiac, od 3 dni o 20-21 spi, wczoraj usnela o 20 i przy przenoszeniu do lozeczka obudzila sie czeszeliwa o 24 i do 1 siedziala, szkoda bylo mi ja klac spac bo tak sie cieszyla, usmiechnieta szkoda ze ciagle taka nie jest, az tate zaczepiala i robila mu kuku 🙂 teraz tez spi od 21:30 i mysle ze do rana wyspi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny
My jak zwykle na nogach od 6.00. Nie trzeba nawet zegarka nastawiać, bo punkt 6 Dominik otwiera oczka i uśmiecha się zza szczebelek 😁
Asia super, że wyniki ok 🙂
Ika szok, ale Mateuszek wiercipięta.
Karulina Jasiu jest chyba jednym z najstarszych dzieciaczków i zarazem jednym z najlżejszych na naszym forum 😁

My czekamy z niecierpliwością na to raczkowanie, na razie biedak unosi wysoko pupę i nie wie co ma dalej robić 😉
Pogoda paskudna, dzisiaj chyba spędzimy dzień w domku, albo zapakujemy się do samochodu i ruszamy do babci
miłego dnia
Aha i od przedwczoraj zajada chrupki, nie powiem bo mu smakują, ale przy tych Jego ząbkach muszę bardzo uważać, bo już dwa razy uciachał spory kawałek 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko 🙂
a u nas kolejne podejrzenie o ząbkowanie 😉 już drugą noc Ala budzi się ok 1 w nocy i wrzeszczy i kompletnie nie da się uspokoić, mąż dzisiaj godzinę z nią walczył, w końcu dałam jej Camillę i usnęła, a może padła ze zmęczenia? a w dzień średnio marudna, trochę chce na ręce itd, ale już sama nie wiem co to może być 😠
Aniołku życze powodzenia w pakowanie, nie zazdroszczę

Dziewczyny dzięki za opinię o pieluszkach, jak jeszcze któraś chce wtrącić swoje trzy grosze to zapraszam 😉 i mam nadzieję, ze wkrótce dostaniecie te pieluszki 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
witanko 🙂
a u nas kolejne podejrzenie o ząbkowanie 😉 już drugą noc Ala budzi się ok 1 w nocy i wrzeszczy i kompletnie nie da się uspokoić, mąż dzisiaj godzinę z nią walczył, w końcu dałam jej Camillę i usnęła, a może padła ze zmęczenia? a w dzień średnio marudna, trochę chce na ręce itd, ale już sama nie wiem co to może być 😠
Aniołku życze powodzenia w pakowanie, nie zazdroszczę

Dziewczyny dzięki za opinię o pieluszkach, jak jeszcze któraś chce wtrącić swoje trzy grosze to zapraszam 😉 i mam nadzieję, ze wkrótce dostaniecie te pieluszki 😠


anochi u nas ząbkowanie zaczęło się właśnie od dziwnego ataku płaczu w nocy 😉 może to już to 🙂 powodzenia dla Alusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara85 napisał(a):
anochi napisał(a):
witanko 🙂
a u nas kolejne podejrzenie o ząbkowanie 😉 już drugą noc Ala budzi się ok 1 w nocy i wrzeszczy i kompletnie nie da się uspokoić, mąż dzisiaj godzinę z nią walczył, w końcu dałam jej Camillę i usnęła, a może padła ze zmęczenia? a w dzień średnio marudna, trochę chce na ręce itd, ale już sama nie wiem co to może być 😠
Aniołku życze powodzenia w pakowanie, nie zazdroszczę

Dziewczyny dzięki za opinię o pieluszkach, jak jeszcze któraś chce wtrącić swoje trzy grosze to zapraszam 😉 i mam nadzieję, ze wkrótce dostaniecie te pieluszki 😠


anochi u nas ząbkowanie zaczęło się właśnie od dziwnego ataku płaczu w nocy 😉 może to już to 🙂 powodzenia dla Alusi

a pamiętasz czasem po jakim czasie wyszedł ząbek? u nas nadal twarde dziąsła a w dzień Ala normalnie się bawi, uśmiecha, chociaż ma czasem momenty marudzenia i płaczu, a ząbkowanie już tyle razy podejrzewałam, zę podchodzę do tego trochę krytycznie 😉 no zobaczymy, w końcu najwyższy czas na ząbki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
Sara85 napisał(a):
anochi napisał(a):
witanko 🙂
a u nas kolejne podejrzenie o ząbkowanie 😉 już drugą noc Ala budzi się ok 1 w nocy i wrzeszczy i kompletnie nie da się uspokoić, mąż dzisiaj godzinę z nią walczył, w końcu dałam jej Camillę i usnęła, a może padła ze zmęczenia? a w dzień średnio marudna, trochę chce na ręce itd, ale już sama nie wiem co to może być 😠
Aniołku życze powodzenia w pakowanie, nie zazdroszczę



Dziewczyny dzięki za opinię o pieluszkach, jak jeszcze któraś chce wtrącić swoje trzy grosze to zapraszam 😉 i mam nadzieję, ze wkrótce dostaniecie te pieluszki 😠


anochi u nas ząbkowanie zaczęło się właśnie od dziwnego ataku płaczu w nocy 😉 może to już to 🙂 powodzenia dla Alusi

a pamiętasz czasem po jakim czasie wyszedł ząbek? u nas nadal twarde dziąsła a w dzień Ala normalnie się bawi, uśmiecha, chociaż ma czasem momenty marudzenia i płaczu, a ząbkowanie już tyle razy podejrzewałam, zę podchodzę do tego trochę krytycznie 😉 no zobaczymy, w końcu najwyższy czas na ząbki 😉



pierwsza cięzka noc była z soboty na niedziele, a ząbek wyszedł około czwartku jak dobrze pamiętam. Do tego od poniedziałku temperatura ok 38 , non stop marudzenie a w środę biegunka. Jakoś tak to wyglądało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobiety..
Mój mały też nie raczkuje..i ani nie próbuje leniuszek..ale ciągle się zapiera nogami przy siadzie i chce wstawać..to mu się podoba najbardziej..
My już mamy 2 ząbki.. 😁
Anochi co do ząbkowania to dzieci w różnym wieku ząbkują..niby 6/7msc to taka norma..ale są dzieci które i później ząbkują..
Ale z tego co piszesz to faktycznie może wykluwają się kiełki..i wcale dziecko nie musi być marudne..Mój Siyar przez dzień pogodny..bawi się..śmieje..gada sobie..wieczorem trochę się buntował..i jedząc kaszkę znęcał się na łyżeczce by sobie ulżyć..W nocy sporo pobudek..no i przy drugim ząbku 38stopni..ale przy pierwszym nic..także chyba każde dzieciątko inaczej..
Wydaje mi się że to ząbki..i nie sugeruj się tym że pogodna..
Ja byłam nastawiona na szał ciał..ale nie było u nas póki co źle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa Anochi u nas też były dziąsełka twarde..i z dnia na dzień zrobiły się miękkie..rozpulchnione..i zauważyłam jakby dziurkę w dziąsełku..która się powiększała..aż pojawiło się coś twardego..postukałam łyżeczką był brzdęk..ale ząbka widać nie było..w ciągu jednego tygodnia wszystko się rozwineło..i teraz widać już biały ząbek..ale jeszcze nie dużo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!!!
asiu ale sie ciesze ze wszystko ok az mi lzej na serduszku!!!
a co do raczkowania to dzieci powinny raczkowac kazde w swoim czasie fakt ze wiele z niech opuszcza ta faze rozwojawa ale to nie jest za dobrze na przyszlosc przez brak raczkowania nie maja mozliwosci rozwinac sie wszystkie funkcje motoryczne.... wiec kochane jesli malenstwo nie chce raczkowac a chce chodzic to trzeba sie ciut cofnac do raczkowania i pokazac malenstwu ... Maks tez chcial stac i chodzic o czworakach i raczkowaniu nie bylo mowy a jednak sie udalo .... kochane naprawde warto chociaz pocwiczyc na pleckach ruchy naprzenienne nog i rak bo przeciez po cos natura dalo niemowlakom raczkowanie do czegos ma im to sluzyc..... oto moj madralinski wywod a to kogos innego warto zobaczy facet dobrze gada http://www.mamazone.pl/tv/film,5515,raczkowanie.aspx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja do zupek dodaję czasem ryż i raz makaron dodałam.
Anycool i jaką pracę dorwałaś? życzymy powodzenia i aby czas szybko minął, żebyś szybko mogła wrócić do syneczka 🙂a kto w końcu będzie opiekował się Maksiem?
Karulina ale fajnie ze Jasiu już "mama" mówi 😁 brawo dla Jasia, ja wyczekuję tego momentu niecierpliwie 😉
mój synek tak jak potrafił spać do południa czasem i dwie godziny, to teraz pół godziny i pobudka, wykorzystuję ten czas maksymalnie, a wcześniej to nawet się nudziłam i chciałam zeby juz sie obudzil 🙂
no ja wlaśnie myślałam o używanym foteliku, tym z wyższej półki ale używanym. myślę sobie że taki tańszy i nowy to bezpieczeństwa nie zagwarantuję dostatecznego, a używany to że niby źle, bo już wyprofilowany do poprzedniego użytkownika ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...