Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Mamy
Wojtuś z dnia na dzień coraz lepiej, wrócił mu apetyt i przeszedł wyraźnie ból gardła bo zaczął jeść, ciągle żywy i chętny do zabawy 🙂
taki mamicycek się zrobił przez tą chorobę, pieszczoszek, chce się tulić, głaskać, całować. tuliłam go do snu, chciałam żeby mu było jak najlepiej, dlatego zobaczymy jak będzie po chorobie, czy pozwoli się zostawić sam w łóżeczku...
Strudel w wykonaniu Mufki mmmmmmmmm to musi być pychotka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babinki,
no to świetnie, że Wojcieszek już wraca do siebie!
Myśmy byli dziś z Łucją u doktorki, oczywiście szczepienia nie było, ale osłuchała ją, zapisała jakieś syropki, bo niestety kaszel trochę się pogarsza.

Co do strudla, to gdy się wreszcie spotkamy w parę mam sierpniowych, to go upiekę dla was!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamuski.
my niedlugo jedziemy do Rzeszowa. odebralam wynik niby n a wyniku pisze bez z mian ale widac jak byk przestrzen 😞 lekarz mi to wczoraj dokladnie wytlumaczyl, mowil ze ma podwichniete bioderko, albo dadza szyny, gips, albo poprostu beda to tylko kontrolowac. zobavzymy na kiedy dostaniemy sie do szpitala w Rzeszowie bo dzisiaj mamy miejsce u neurologa.
kurde zgubilam gdzies kabel do aparatu i nie mam jak go naladowac, albo dziecie mi go wynioslo gdzies.
Anochi bardzo dlugo Ala jest chora...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brawa dla Ali za pierwsze samodzielne kroczki, Łucja nadal się nie puszcza w samodzielne dreptanie, tylko stoi sama.

Aniołek, nie zamartwiajj się za bardzo, na pewno unormuje się sprawa bioderka.

A Łucja dziś mnie ugryzła w policzek 🤢 najpierw pocałowała, a potem ugryzła. pierwszy raz się to zdarzyło i mam nadzieję, że ostatni, łobuzica mała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc
brawa dla Ali za pierwsze kroczki 🙂
Aniolku powodzenia u lekarzy oby wszystko bylo dobrze 🙂
ja dzis bylam nazakupach bo chcielismy malej kupic kpzaczki na zimea w sklepie jest taka oferta ze jedne kupujesz a druga para za polowe ceny,ale nie moge malej zadnych bucikow zasunac na lydce bo ma za duza 🤨 🤨chyba chlopiece trzewiczki bedemusiala kupic 😮 😮
a druga sprawa z biustonoszem dla mnie ☺️ ☺️chyba na dziewczecy musze sie przejsc bonawet rozmiar A jest duzo za duzy ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
i pada 😞
pozdrawiamy buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku oby bioderka były tylko do kontroli, na pewno wszystko będzie dobrze
my też kupiliśmy buciki chłopięce, bo nie było dziewczęcych wzorów w tak małym rozmiarze 😉 jedne zamówiłam przez neta, ale okazało się, że są na niskie podbicie, więc chyba je odsprzedam 😉
Łucja na pewno pójdzie, ale to taka subtelna kobietka i musi wybrać odpowiedni moment 😉 ja chyba muszę schować mojemu diabełkowi pchacza, bo traktuje go jak "balkonik" i chodzi sobie z nim po całym domku, więc po co jej samodzielne chodzenie? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak mysle ze dadza ja tylko do kontroli, tzn mam taka nadzieje 🙂
Gratulacje za pierwsze kroczki i faktycznie sprobuj jej schowac pchacz 🙂 moze sie uda i sama bedzie dreptac 🙂
Jeszcze godzinna, Julcia spi sobie a ja coraz bardziej chodze na nerwach bo wiem ze nieda sie zbadac bedzie wielki krzyk 😞 milego dnia odezwe sie pozniej albo jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi a ja nie jestem za tym abyś odstawiła Jej pchacz, myślę, ze sama z niego zrezygnuje jak poczuje, ze go już nie musi mieć przy sobie. Nic nie przyspieszysz, a Ala będzie Ci jeszcze biegać jak ta lala 🙂
Co do gryzienia, Amelia też gryzie, i myśli, ze to zabawa, ale ja wtedy poważna się robię i daje Jej do zrozumienia, że to boli. Przejdzie to im.
A u Nas dziś tak ładnie, ze aż 3,5 godziny chodziłam na spacerku, aż do domu wracać się nie chciało, Taka prawdziwa złota jesień. A teraz Amelka padła i śpi, A od niedzieli nie spała ani godzinki w ciągu dnia. Już się bałam, ze nie potrzebuje snu w ciągu dnia. Ale ma takie kryzysy w ciągu dnia, ze musimy sobie iść do osobnego pokoju poleżeć godzinkę i się potulić, w ciszy i spokoju. Ja odpoczywam i korzystamy z siebie 🙂 🙂 🙂
Aniołku z Julką wszystko się wyjaśni i będziesz już spokojniejsza. Gdybym mogła dostarczyłabym Ci trochę sił, bo teraz tego potrzebujesz.
Oli Kamilek będzie miał długo ładne i zdrowe ząbki, jak tak późno Mu wyjdą 🙂
Dziś ja się rozpisałam hi hi hi 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia napisał(a):

Oli Kamilek będzie miał długo ładne i zdrowe ząbki, jak tak późno Mu wyjdą 🙂
Dziś ja się rozpisałam hi hi hi 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Pozdrawiamy



CAŁUSKI OD KAMILKA DLA AMELKI 😉 😘 😘

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/kopiamojefoty024.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/8770/kopiamojefoty024.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli1978 napisał(a):
Sabcia napisał(a):

Oli Kamilek będzie miał długo ładne i zdrowe ząbki, jak tak późno Mu wyjdą 🙂
Dziś ja się rozpisałam hi hi hi 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Pozdrawiamy



CAŁUSKI OD KAMILKA DLA AMELKI 😉 😘 😘

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/kopiamojefoty024.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/8770/kopiamojefoty024.jpg[/IMG][/URL]


Dziękujemy i również ślemy Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamy
ale pogoda piękna, a my jeszcze z domku nie wychodzimy, od soboty się nie ruszamy, od kiedy gorączka dała się we znaki,a potem ta angina i antybiotyki, ale jutro ostatnia dawka, i mam nadzieję że pogoda się utrzyma żebyśmy mogli z WOjtkiem się z niej nacieszyć , a najbardziej JA 😉
w moim brzuchu siedzi jakiś obcy, ciągle burczy mi w brzuchu, czuję kłucie, nie mam apetytu. wczoraj wymiotowałam, wielu moich znajomych choruje teraz na wirusa sraczko-wymiotującego, który rozprzestrzenia się z prędkością kosmiczną, który zaczyna się bólem brzucha. czy wy tez się z czymś takim spotykacie?
Anochi a spróbuj Ali schować tego pchacza,tak niby nic, zobaczysz co się wydarzy, czy będzie raczkować czy stawiać kolejne kroczki, Ala sprytna dziewuszka lada dzień zacznie śmigać 🙂 gratulujemy pierwszych kroczków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobiety..
dużo zdrówka dla chorowitków..
My od tygodnia jesteśmy już w Holandii..ale ani ja ani mój synek nie potrafimy się zaaklimatyzować..
Już tydzień dochodzę z chałupom do ładu ale ciężko mi to idzie..sama z rozbieganym Siyarkiem ciężkoo
Dziecię me upodobało sobie kuchenne szafki i piekarnik..ciągle biega na około stołu..a jak ujrzy schody to zaraz by się wspinał..Jednym słowem łobuz z niego straszny..Kiedy mówię NIEWOLNO i macham paluszkiem..odpowiada mi no no no i macha swoim paluszkiem..ale po chwili robi znów to samo..
zaliczyliśmy już ostatnie szczepienie..(następne w wieku 4lat czy jakoś tak..) nie obyło się bez płaczu..Siyar ma 81.5cm i waży 11.5kg.. 🙂
ostatnio Siyar wziął moją myszkę z laptopa..i wcisnął ją gdzieś..przeszukałam cały salon i nie znalazłam..
chciałam jeszcze dodać że głęboko się zastanawiam nad zmianą swojego życia..nie będę się rozpisywać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo i po pokazie strudlowym, może ktoś oglądał teleekspress, to mignęłam tam przez chwilkę 🙃

Okaaa to pewnie niezły sajgon miałaś w domu po powrocie, skoro tak sprzątasz i sprzątasz.A mały Szi pewnie wniebowzięty z nowego-starego miejsca, zapomnianych już zabawek itp. Mojej Łucji też by się przydała taka odmiana, bo już wszystkie zabawki jej się znudziły, pewnie dlatego zaczęła tak broić.

Anochi, a propos pchaczy, to rehabilitant, który kontrolował Łucję mówił, że chodzenie przy pchaczu bardzo dobrze wpływa na mięśnie brzucha dziecka - bo musi je spinać, a nie wypychać brzuszek do przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrcze szkoda, że dzisiaj ominęłam telexpress 😞 ale mam nadzieję, że strudel był smakowity 🙂 Mufka może kup Łucji kubeczki? ostatnio w smyku były po 13 zlł a to od miesiąca ulubiona zabawka Ali 😉
co do pchacza to jedziemy jutro na 5 dni do dziadków i może go nie wezmę? zobaczymy 😉
Oka fajnie, że się odezwałaś 🙂 widzę, że robisz porządki domowe i może życiowe 🤨 oby na lepsze

Kamilek ślicznie całuje, nawet z języczkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz po wizycie, neurologicznie wszystko w porzadku 🙂 🙂 chod ma niby dobry nic w nim dziwnego - moze mi sie tylko wydawalo.
jeszcze do ortopedy dzieciecego musze ja zapisac jutro ale tez prywatnie bo normalnie mam na polowe marca wizyte wiec odmowilam i idziemy na nowy miesiac do ortopedy dzieciecego. myslalam ze bedzie gorzej u neurologa. mala sie wyspala w samochodzie i spac nie chce, idziemy sie bawic dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjj 4 miesiące po za "domem" robi swoje..niestety facet nie należy do tych którzy ruszą się w domu do roboty...także wróciłam na pełny etat...
Siyarkowi podobają się nowe zabawki..ale nie lubi zostawać ani na chwilkę sam..co czasem utrudnia życie w domu..(gdzie trzeba czasem zalecieć po coś do góry czy cokolwiek..) ale trzeba rady dać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaaa napisał(a):
ojjj 4 miesiące po za "domem" robi swoje..niestety facet nie należy do tych którzy ruszą się w domu do roboty...także wróciłam na pełny etat...
Siyarkowi podobają się nowe zabawki..ale nie lubi zostawać ani na chwilkę sam..co czasem utrudnia życie w domu..(gdzie trzeba czasem zalecieć po coś do góry czy cokolwiek..) ale trzeba rady dać..


oj skąd ja to znam, Łucja też za mną wszędzie łazi, nawet wysikać się nie mogę w samotności 😁
Okaaa co do sprzątania, to niektórzy faceci chyba tak po prostu mają, np. teraz jak mój tato i brat mieszkają sami we dwójkę, to tak bałaganią, że szok, jak wderzam do ich mieszkania, to od razu odgruzowuję przynajmniej kuchnię.

Anochi, kupiłam jej ostatnio te kubeczki, ale jakoś niestety na dłużej nie zainteresowały Łucji, ech jakoś szybko się nudzi zabawkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anilkuto super ze z Julka wszystko dobrze 🙂
Mufcia ja tez w samotnosci nie korzystamz toalety,mala zawsze jest ze mna 🤨 🤨
Okaa podobno faceci nie zauwazaja balaganu tzn.moj maz tak ma 🥴
a my idziemy zaraz do okulisty,bo malej lewe oczko ucieka i zobaczymy czy okulary bedzie musiala nosic czy nie(ja nosilam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaa tak juz jest, moja tez za mna chodzi wszedzie, nawet zdarzylo sie ze stala obok jak sie kapalam. bo byl placz i mamo mamo....
Szukam dobrego ortopedy dzieciecego ale znowu u mnie w poblizu nie ma 😠 znowu bedziemy musialy jezdzisz po Rzeszowie...
Dzisiaj sloneczko swieci pieknie a ja musze posprzatac w domu... ale mi sie nie chce 🤔
uff w koncu okres dostalam 😜
Evie na naszym forum Jasiu nosil okularki, nie wiem czy nadal je nosi 🙂 ale wygladal slicznie w nich 🙂
Okularki nic strasznego, aby tylko ich nie zdejmowala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):


Kamilek ślicznie całuje, nawet z języczkiem 😉



nio 😜 całuśnik jest niezły 😁 Rączkę do buźki przykłada i "wysyła " całuski wszystkim dziewczynkom na forum 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff my juz po wizycie i zezik jest 😞 😞 😞 ale mamy nastepna w styczniu i kolejne badanie i wtdey zadecyduje okulista czy beda okulary czy tez nie
my dzis mamy piekne sloneczo to zaraz po obiadku na spacerek 🙂
Aniolku jakbys mieszkala w okolicach Tarnowa to na pewno pomoglabym Ci znalezc dobrego ortopede bo moj brat ma duzo znajomych lekarzy 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...