Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Evie znalazlam niby dobrego w Rzeszowie Ryszard Bielak.
Do stycznia jeszcze kawalek czasu, a dlaczego kazala czekac?
jestes teraz w Polsce?
Mamy wojne o spanie.... tak mi pykuje buzia jej sie nie zamyka, az sie z niej smieje a ona ze mnie, rozrabiak maly. dalam jej leciutko klapsa bo ciagle sok wylewa zawsze jak jej daje to laduje na dywanie, tak sie darla sie i pyskowala a z 5 miniut pyskowala po swojemu az sie zaczela z siebie smiac 🙂 a wchodzi na mnie i zaglada w monitor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniolku nie jestem w Polsce,wlasnie tutaj tak jest z opieka medyczna jedno badanie a za kilka mc nastepne,masakra jakas,a prywatnych lekarzy to w Londynie mozna dopiero spotkac 😠,
moja mala jak widzi laptop to mowi czesc(czesto skypa uzywam)a jak ktos nie odbiera telefonu to mowi "nie ma",a po angielsku mowi "dad,nice"













Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uczycie ja obu jezykow, i bardzo dobrze 🙂 tata anglik to oczywiste ze angielki ale dobrze ze polskiego ja uczysz bo znam osoby ktore maja dzieci z wlochami i dzieci tylko po wlosku sa uczone.
masz zamiar odwiedzic Polske ? 🙂
w koncu mi usnela Julka, a mi zostala kuchnia i sterta ciuchow 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 🙂
My zaliczyliśmy u Jerzyka gorączkę powyżej 39 😞 przez dwa dni brał syrop i samo przeszło innych objawów nie było, ale był to międzyczas wychodzenia wszystkich 4 w Jego uzębieniu 🙂
Poza tym wszystko ok, życie zabiegane na MAXA 😞 nie wiadomo w co ręce włożyć 😞

GRATULUJEMY pierwszych kroczków 🙂
Życzymy zdrówka Naszej Kochanej Kasi 🙂
Pozdrawiamy Kolegów i Koleżanki oraz ich wspaniałe Mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć moje Niebrzuszki 🙂

u mnie raz lepiej raz gorzej 😞
dziś rozstałam się z włosami 😞 ciężka to dla mnie chwila 😞 ale walczę

Maxiu rozrabia 🙂ale jest słodki, zęby wyszły chyba na razie wszystkie więc nie ma z tego tytułu żadnych tarapatów 🙂

po odstawieniu kaszek z bobovity i malinowej z nestle wysypka pięknie schodzi aż jestem w szoku 🙂

Mąż wspiera mnie jak może 🙂 aż go podziwiam ,że tak sobie radzi 🙂 🙂

Całujemy Was wszystkie pozdrawiamy i zaglądamy , podglądamy choć nie zawsze mam siłę żeby na klikać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!!! witam witam o zdrowie nie pytam bo widze nie za ciekawie!!!u nas tez byla chwilowka 38,5 przez 2 wieczory ale to na zeby wiec spoko!!!!
Kasiu współczuje i podziwiam ze już po pierwszej chemii postanowilas sciac wlosy !!! dlaczego????????juz po pierwszej chemii ci wychodzą???????po kilku pierwszych chemiach włosy nie wychodzą!!!! niektorym wcale po chemi nie wychodza moze u ciebie tez by tak bylo!!!!!!! a z reszta jak sie czujesz??????????? wlasnie mam pytanko mozesz mi napisac jak nazywa sie profesor ktory cie prowadzi??????????
Justyś nie martw sie bedzie ok , mloda jest mala wiec szybko pojdzie i nie bedzie tego wszystkiego pamietac , trzymam kciuki!!!!!
Okka - kurcze ale Siyar ma juz zebolkow no nieźle nieźle!!!!!
Buziaczka Livcia poprostu do schrupania !!!! i synowa jak sie patrzy ale niestety jest dla Frania od Bulki !!! a wlasnie co tam u nich masz a Bułką pewnie kontakt .... wiem ze mnie nie cierpiała ( w sumie nie tylko ona) ale milo bylo by wiedziec co u nich!!!

..
a teraz wracam do nadrabiania forum sporo tego wiec... doba ma dzis zapasowa godz wiec moze mi sie uda....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kasiu współczuje i podziwiam ze już po pierwszej chemii postanowilas sciac wlosy !!! dlaczego????????juz po pierwszej chemii ci wychodzą???????po kilku pierwszych chemiach włosy nie wychodzą!!!! niektorym wcale po chemi nie wychodza moze u ciebie tez by tak bylo!!!!!!! a z reszta jak sie czujesz??????????? wlasnie mam pytanko mozesz mi napisac jak nazywa sie profesor ktory cie prowadzi??????????


ścięłam bo po radioterapii rany na głowie, to ból niesamowity, a po pierwszej chemii już zaczęły wychodzić wiec nie było sensu oszukiwać się że nie wyjdą.... 😞 z reszta wiesz jak to przy radioterapii jest a chemia tylko mnie bardziej osłabiła 😞 😞 😞( nazwisko prof.przez telefon)


dzięki dziewczyny za słowa otuchy kochane moje 🙂 🙂









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ Babolki
Anycol sama jestem w szoku że tyle zęboli się przebija na raz..A jak tam Maksiu??
Kasiu pamiętaj że wszystkie jesteśmy z Tobą...i pisz nam tu jak masz tylko potrzebę..Jesteś wspaniałą silną kobietą..i masz dwóch cudownych synków..do tego kochającego męża...żeby tylko te zdrowie nie szwankowało..życzę Ci tego!!!!!! a co do włosów...na pewno jest ci z tym źle..komu by nie było..ale pamiętaj że na szczęście odrosną...a teraz okres zimowy więc czapa na głowę...a nim się obejrzysz do wiosny odrosną silne i zdrowe... 🙂 ...KTO JAK NIE TY..DASZ RADĘ!!!:*****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja trochę z innej beczki ...
Jutro idę z Amelką znowu do lekarza, bo wysypka nadal jest i i w dodatku przechodzi na ramionka i bródkę 😞 😞 😞 Mamy już ukrócony do minimum jadłospis i nic nie pomaga. Idę do innej pediatry, bo tamta ma złe opinie na necie. Leki pomogły na 3 dni i potem znowu to samo i żadnej poprawy 😞 😞 😞

Kasia trzymaj się dzielnie kobieto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool napisał(a):
hejka!!! witam witam o zdrowie nie pytam bo widze nie za ciekawie!!!u nas tez byla chwilowka 38,5 przez 2 wieczory ale to na zeby wiec spoko!!!!
Kasiu współczuje i podziwiam ze już po pierwszej chemii postanowilas sciac wlosy !!! dlaczego????????juz po pierwszej chemii ci wychodzą???????po kilku pierwszych chemiach włosy nie wychodzą!!!! niektorym wcale po chemi nie wychodza moze u ciebie tez by tak bylo!!!!!!! a z reszta jak sie czujesz??????????? wlasnie mam pytanko mozesz mi napisac jak nazywa sie profesor ktory cie prowadzi??????????
Justyś nie martw sie bedzie ok , mloda jest mala wiec szybko pojdzie i nie bedzie tego wszystkiego pamietac , trzymam kciuki!!!!!
Okka - kurcze ale Siyar ma juz zebolkow no nieźle nieźle!!!!!
Buziaczka Livcia poprostu do schrupania !!!! i synowa jak sie patrzy ale niestety jest dla Frania od Bulki !!! a wlasnie co tam u nich masz a Bułką pewnie kontakt .... wiem ze mnie nie cierpiała ( w sumie nie tylko ona) ale milo bylo by wiedziec co u nich!!!

..
a teraz wracam do nadrabiania forum sporo tego wiec... doba ma dzis zapasowa godz wiec moze mi sie uda....


u buły wszystko spoko 🙂 Franolo jak kazde z naszych dzieciorków dokucza a czasem nie 🙂 fajnie naśladuje dźwiek formuły 🙂 hehehe

Kasia trzymaj sie dzielnie i kopala w dupala ode mnie 😘 ( na szczescie oczywiscie ) my chore z liwką obie zasmarkane... zebów nadal nie ma ... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamy
u nas zębów też 10, gryzie mnie nimi mój czorcik mały.
byliśmy dzisiaj z WOjcieszkiem na zakupach, kupiliśmy mu buty na jesień, bo do tej pory to w adidaskach zasuwał, jeju ile to kłopotu było dla mnie, bo nie wiedziałam jaki rozmiar mam wybrać, w jednych butach 20 w innych 22, w końcu poprosiłam ekspedientkę i powiedziała mi jak mam dobierać rozmiar, bo ja jak ciul sprawdzałam mu gdzie ma paluchy i nie mogłam zdecydować. No ale udało się i wybraliśmy w końcu, Wojtek uradowany biegał między kartonami oglądał buty przymierzał męskie pantofle hahahhahahhaha. a po południu byliśmy w parku i Wojtas biegał po liściach i szurał nowymi butami 😠 😉 taki maluch ma to gdzieś że nowe 😉
Okaa kochana pisałaś że chcesz zmienić swoje życie. Pozwól sobie na szczęście i nie wahaj się podejmować czasem trudnych decyzji, choć bywa ciężko,całe życie przed nami, trzymaj się i powodzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu duuzo zdrowia a wlosy odrosna
Buziaczka a co lekarz mowi o braku zabkow?kazde dziecko inaczej sie rozwija 😮 😮
co do zabkow to my mamy 11,2dzis odkrylam jak sie smiala 🙂
wczoraj tez musialam malej butki kupic,bo rano w parku zmoczyla i na zakupy w kaloszach pojechala,ludzie patrzyli jak na debili,ze w takie slonko a dzieciak w kaloszach ☺️ ☺️
moj maz chory jest na grype a chimery ma jakby niewiadomo co mu bylo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia moja Ciocia ma raka jelita grubego. Przechodziła chemię dość ciężko i długo, nie miała już dobrych myśli, żegnała się z życiem. Włosy miała lichutkie i nawet peruka zamówiona była, ale nie chciała jej odbierać do czasu gdy nie będzie tragicznie, włosów nie ścięła, choć miała ich malutko, robiła wszystko by tego nie pokazywać, wymyślała fryzury że niby bujne. Mieszka za granicą, dokładnie w Berlinie i przez chorobę mało Nas odwiedzała... A wczoraj cudownie mi się zrobiło gdy wychylam się przez okno a samochodem podjechała z wujkiem i zrobiła nam Surprice i przyjechali do Polski na kilka dni i odwiedzali Nas wszystkich po kolei. Nikt nie powiedziałby że Ciocia tak choruje i pokonała chemię. Włosy śliczne, ciocia może dość schudła, ale laska się z Niej zrobiła, ze hej. TOBIE TEŻ TEGO ŻYCZĘ. Napisałam to by pokazać przykład, że pomimo trudnych chwil można przeżyć i nadal cieszyć się życiem. A cały czas myśli o swoich synach, że chce dożyć i zobaczyć jakie kobiety przejmą ich synów. Chłopaki narazie są sami, więc Ciocia długo musi czekać. A ja się z tego cieszę, bo już nie raz płakałam, ale jak widać UDAŁO SIĘ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
POWODZENIA

A my dziś na 12.00 do lekarza...
Wczoraj byłam z Ami na placu zabaw i się tak niefortunnie wywróciła, że cały nosek zdarła przy piaskownicy, płacz niesamowity.... oczy dookoła głowy to za mało 😁 😁 😁 😁 😁


Ps. U Nas dziś pochmurno, że spać tylko i pewnie padać bedzie 😠 😠 😠
U Nas 8 zębów, ale już kolejne widać, ze się przebijać będą na dniach
Już nie zamulam, hi hi hi 😁 😁 😁 😁 Miłego dnia... 🙂

A to mój SKARBEK
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-10/8eb893ab/pa282768.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-10/8eb893ab.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-10/9ed878b5/pa282767.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-10/9ed878b5.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...