Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej babolki..
my smoka nie mieliśmy prawie w ogóle..mały nie chciał..za to teraz na noc cały czas cycek..w ciągu dnia zapomina o jego istnieniu..a na noc przypomina sobie..;/
Mnie moje dziecię też ciągle gryzie..a zwłaszcza jak coś nie po jego myśli..nie wiem jak wygonić z niego tego buntownika..przecież ma za ledwie rok..ciekawe co będzie dalej..aż strach pomyśleć..
Wojojka dziękuję bardzo za te słowa...:** nie będę się rozpisywała co i ja..bo trochę tego jest..a po za tym to nie miejsce na forum..ale jak zmienię coś w dotychczasowym życiu to wtedy napiszę wam coś więcej..(choć pewnie i tak każdy się czegoś tam domyśla...ale to tylko domysły..)
A może by tak każda wrzuciła nową fote dzieciaczka???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no u nas właśnie mały kłopot ze smoczkiem. kłopot nie kłopot, już sama nie wiem,
Zamiast słuchać kogoś mogłabym posłucham ostatecznie siebie. Ta presja otoczenia nad wychowaniem dziecka czasem mnie dobija. Niby się nie przejmować, ale wkurzające takie gadanie:taki duży chłopak a jeszcze ze smokiem... on lubi smoczka, nie wiem czy mam mu go odbierać na siłę. Dam mu czas, pomalutku go eliminując, tylko na czym to polega to eliminowanie go? zagadywać kiedy mu się przypomni? bo jak mu się przypomni to prosi o niego, wyciąga rączkę i woła mo mo. jak nie dam to rozpacz. hmmmmmmmmm a jak u was??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MY SMOKA WOGOLE NIE UZWALISMY,ALE CO DO ODUCZANIA TO RAZ WIDZIALAM W SUPER NIANI JAK DZIECKO ODUCZALIALE TO BYLO JUZ OK 2-3LETNIE,POWIEDZIELI DZIECKU ZE JUZ JEST DUZE A SMOCZKI MUSZA ODDAC DLA DZIDZIUSIOW, W NOCY PRZYJDZIE WROZKA SMOCZKI ZABIERZE I DA PREZENCIK ZA TO DLA DZIECKA,FAJNY POMYSL I DZIECKO POGODZILO SIE Z TYM FAKTEM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
umowilam mala na wizyte 16 listopada to odrtoped ahh juz sie obawiam pojscia...
Kolejne zebole nam wychoddzza, ma juz 14 i jeszcze ida 2 na dole-trojki dwie, wiec bedzie komplet niebawem 🙂
Kasiu bardzo cie podziwiam, jestes naprawde silna kobieta. Trzymaj sie dzielnie 😘
Wiolka moja doi smoka, neiraz na dniu jej dam jak mnie prosi, mi nikt nie mowi ze taka duza i cycka doi, nawet 3 latki chodza z cyckami w buzi wiec jak narazie mi to wogole nie przeszkadza ze cyca doi, nieraz to sie ciesze ze go chce, bo jak ma ciezkie dni i ciagle placze to dam jej cycka podoi i jest spokojna 🙂
Ale nam sie godziny poprzestawialy 🤨 dzien sie nie konczy, Julia dzisiaj wstala o 7 i usnela godzine temu, pewnie usnie o 21 jak wczoraj 🙂 a u was jak ze spaniem? ja wczoraj padlam razem z mala 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiojojka napisał(a):
no u nas właśnie mały kłopot ze smoczkiem. kłopot nie kłopot, już sama nie wiem,
Zamiast słuchać kogoś mogłabym posłucham ostatecznie siebie. Ta presja otoczenia nad wychowaniem dziecka czasem mnie dobija. Niby się nie przejmować, ale wkurzające takie gadanie:taki duży chłopak a jeszcze ze smokiem... on lubi smoczka, nie wiem czy mam mu go odbierać na siłę. Dam mu czas, pomalutku go eliminując, tylko na czym to polega to eliminowanie go? zagadywać kiedy mu się przypomni? bo jak mu się przypomni to prosi o niego, wyciąga rączkę i woła mo mo. jak nie dam to rozpacz. hmmmmmmmmm a jak u was??


u nas tez smoczek jest ważny dla Maxa ale ja nie odbieram jeszcze, staram się w ciągu dnia nie dawać jeśli się nie domaga, ale nie zabieram kiedy chce, jak to mawiała moja babcia przyjdzie czas to się oduczy 🙂 🙂 i mam gdzieś gadanie ludzi , nie podoba się??? można do nas nie przychodzić żeby nie patrzeć na Maxa ze smoczkiem 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ U NAS ZESPANIEM OK JAK NARAZIE,CHOCIAZ WCZORAJ WSTALA O 4.40 RANO 😠 ALE DZIS JUZ NORMALNIE TZN PRZED 7 ANA NOC TO IDZIE SPAC MIEDZY 19-19.30
A CO DO SMOKA TO JESZCZE MOJA SIOSTRA UCINALA CO TROCHE KAWALEK I MOWILA EMILCE ZE MYSZKA W NOCY PODJADA,A EMILA UCIETEGO SSAC NIE CHCIALA I TAK JA ODUCZYLA
ANIOLKU WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE I SIE NIE DENERWUJ,BO JULKA WYCZUJE I TEZ SIE BEDZIE BAC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasne ze niema co na sile odbierac smoka, nie bedzie chcialo dziecko to ni ebedzie doic, a jak chce to niech sobie podaja 🙂
Podsylam zdjecia Julki spiacej na siedzoca, chcialam ja przetrzymac do 19 ale padla na siedzaco o 17 😁 i na nowej furze 🙂
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-10/17b0d527/sam_3682.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-10/17b0d527.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-10/a989d92f/sam_3629.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-10/a989d92f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-10/443a8440/sam_3683.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-10/443a8440.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-10/511d7cb6/sam_3661.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-10/511d7cb6.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jerzyk smoczka sam odstawił już jakieś 5 miesięcy temu choć używał go wyłącznie do usypiania ja nie musiałam interweniować 🙂
Sama osobiście ssałam smoka do 4-go roku życia a ząbki mam piękne jak nic a moja rodzona siostra nie ssała wcale a w aparacie chodziła i nadal ma krzywe zęby 🙂
Nie ma więc reguły i nie ma co robić na siłę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wam kobietki. u nas ok. maly troche zasmarkany ale dajemy rade. wojtek daje czadu pod ta umywalka. a co do smoka to nie mialabym sumienia odebrac go hubiemu... bez niego ani rusz. oskar mial dlugo smoka bo prawie do 3 urodzin i zeby ma proste i zdrowe. sam go wyrzucil do smietnika. hubik tez tak pewnie zrobi. a ze cyca nie dostawal to chociaz smoka niech sobie poniunia. rzadko jestem bo moja siora (mlodsza) wykorzystala mi transfer przez gadanie na skypie do rana i jestem bez neta.... hubiemu wlasnie wychodzi gorna prawa 3. a dzisiaj jest nie do zniesienia. miunczy skrzeczy krzyczy i ryczy jeszcze sasiedzi pomysla ze dzieci katuje, ehhhh a wymusza.... jak cos nie tak to tupie nogami albo gryzie i krzyczy normalnie powierzyla bym komus ich chociaz na jeden dzien. jest ktoras chetna??? buziaki dla was i maluchow.p.s KASIULA A TY TEL NIE MASZ ZE NAWET ESKI NIE NAPISZESZ???!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulkaa1990 napisał(a):
hej wam kobietki. u nas ok. maly troche zasmarkany ale dajemy rade. wojtek daje czadu pod ta umywalka. a co do smoka to nie mialabym sumienia odebrac go hubiemu... bez niego ani rusz. oskar mial dlugo smoka bo prawie do 3 urodzin i zeby ma proste i zdrowe. sam go wyrzucil do smietnika. hubik tez tak pewnie zrobi. a ze cyca nie dostawal to chociaz smoka niech sobie poniunia. rzadko jestem bo moja siora (mlodsza) wykorzystala mi transfer przez gadanie na skypie do rana i jestem bez neta.... hubiemu wlasnie wychodzi gorna prawa 3. a dzisiaj jest nie do zniesienia. miunczy skrzeczy krzyczy i ryczy jeszcze sasiedzi pomysla ze dzieci katuje, ehhhh a wymusza.... jak cos nie tak to tupie nogami albo gryzie i krzyczy normalnie powierzyla bym komus ich chociaz na jeden dzien. jest ktoras chetna??? buziaki dla was i maluchow.p.s KASIULA A TY TEL NIE MASZ ZE NAWET ESKI NIE NAPISZESZ???!!!



Asiu kochanie a napiszę 🙂 tyle że posypała mi się książka tel i nie mam Twojego nr 😞 puść mi sms-a z numerem 🙂 🙂 buziaki dla chłopaków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki,

Kasiu, jestem myślami z Tobą, a włosy pięknie odrosną, zobaczysz!
Kasiula, wyrazy współczucia z powodu babci.

dziewczyny, co do smoczka, to Łucja potrzebuje go do zasypiania, ale potem wypluwa przez sen, no i na spacerze jak marudzi w wózku to muszę jej dać smoka, albo generalnie jak jest markotna, to smoczek ewidentnie poprawia jej humor, więc również narazie zostajemy przy tym przyjacielu 😉

Wiojojka, genialny ten filmik "usterka", no po prostu super. Wy to jesteście taka czadowa rodzinka z tego co widzę 🙂

a tu Łusia w oczekiwaniu na kąpiel:
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-10/db36bf91/jhfhgf.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-10/db36bf91.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też dopiero co miałam czas obejrzeć film Wiojojka Czadowo to wyszło. Super pomysł na filmik, Wojtuś będzie miał genialna pamiątkę. Ja też dużo filmików robię, ale na YouTube nie wrzucam więc się nie pochwalę 😞
Mufka mamy takie same rajstopki i skarpecioszki i w innych kolorkach też, ale te brązowe Nam się mocno przekręcają, a Wam?
Dziś pewnie będzie pustko, bo wiadomo...
My narazie w domku, mąż pojechał z Teściową na dalsze groby, a my z Amelką idziemy tylko na te bliższe wieczorkiem. A teraz odsypia noc, bo wczoraj spała od 14 do 17 potem 20:30 i obudziła się o 5.00 więc odsypia, a ja trochę skorzystam, ze nikt się nie pląta po domu i umyję podłogę. Powodzonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dziewczyny jak coś Wam napiszę to padniecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyczytałam w Waszych postach, że jedna z 'grudniówek' jest mamą wcześniaczka i że są dodane zdjęcia jej malutkiej córeczki. Poszłam więc poczytać o porodach 'październikówek' i zobaczyć maleństwo mamy z grudnia a tam informacje w postach od pozostałych dziewczyn, że ta mama okazała się oszustką! Wyobraźcie sobie, że wymyśliła swój profil, fałszywą historię, że jest w ciąży, swój życiorys oraz to, że urodziła wcześniaka - a zdjęcia tego biednego maluszka ukradła z jakiegoś forum czy galerii internetowej... Co za przypadek! Albo dziewczyna była zaburzona psychicznie, albo miała dużą potrzebę odczuwania stanu błogosławionego... Jak można oszukiwać inne dziewczyny przez tyle miesięcy?! "


...przypadkiem trafiłam na ten wątek na styczniówkach...
...chyba nie ma gorszego zachowania niż granie na ludzkich emocjach i wymyślanie takich historyjek..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahah bujna fantazja 🙃 trzeba leczyc 😁 ale jak jej pewnie teraz lyso.... 🤪
My caly dzien w domku siedzimy, naszczescie nie mamy nikogo tak bliskiego zeby odwiedzac na cmentarzu wiec leniuchujemy sobie 🙂 fajnie tak sie poobijac cala rodzinika 🙂
A jjutro z rana uciekamy na rynek. milego wieczorku buziaki od nas dla cioteczek i dzieciaczkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny korzystające z facebooka, zachęcam Was do polubienia naszej strony "tankujesz. przewijasz" - jest to akcja, którą chcemy rozkręcić razem z grupą znajomych rodziców. Chcemy zwrócić się do koncernów paliwowych, by na swoich stacjach benzynowych umieszczały przewijaki dla dzieci. Sprawę planujemy również rozdmuchać w mediach, a zaczynamy właśnie od facebooka.
Ja niestety nie trafiłam jeszcze na stację z przewijakiem, w podróży musiałam więc przewijać Łucję - latem na kocyku na trawie, a teraz w samochodzie, co jest wielce problematyczne, bo Łucja tego nie cierpi, płacze.
Mam nadzieję, że poprzecie naszą akcję. Jeżeli znacie jakieś stacje z przewijakami, to dajcie znać, chcemy stworzyć taką mapę stacji przyjaznych dzieciom, żeby rodzice wiedzieli gdzie mogą się spokojnie zatrzymać w trasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...