Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia38 napisał(a):
anycooll napisał(a):
poprostu nie macie odp programu do zdjec!!! widocznie sabcia i oli je maja i widza fotki!!! Sabcia wybierz inny hosting!!!!



zawsze widziałam fotki Sabci......

nic, trzeba będzie nawiedzić Sabcię i naocznie się przekonać o wyleczonej chorobie 😉 dużo zdrówka dla Amelki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

anochi napisał(a):
Kasia38 napisał(a):
anycooll napisał(a):
poprostu nie macie odp programu do zdjec!!! widocznie sabcia i oli je maja i widza fotki!!! Sabcia wybierz inny hosting!!!!



zawsze widziałam fotki Sabci......

nic, trzeba będzie nawiedzić Sabcię i naocznie się przekonać o wyleczonej chorobie 😉 dużo zdrówka dla Amelki


oooooooooooooo no jakie to proste 🙂 🙂 🙂 tak po prostu nawiedzimy 🙂 🙂 ale się ucieszy co??? jak dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia38 napisał(a):
anochi napisał(a):
Kasia38 napisał(a):
anycooll napisał(a):
poprostu nie macie odp programu do zdjec!!! widocznie sabcia i oli je maja i widza fotki!!! Sabcia wybierz inny hosting!!!!



zawsze widziałam fotki Sabci......

nic, trzeba będzie nawiedzić Sabcię i naocznie się przekonać o wyleczonej chorobie 😉 dużo zdrówka dla Amelki


oooooooooooooo no jakie to proste 🙂 🙂 🙂 tak po prostu nawiedzimy 🙂 🙂 ale się ucieszy co??? jak dziecko 🙂

eh, gdyby można było szybko podróżować to na pewno już tam byśmy były 😉 ale nigdy nie wiadomo co może się stać 😉 więc Sabcia zawsze trzymaj awaryjne ciasto w lodówce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6a6df03be7b4e0dc][IMG]http://images41.fotosik.pl/1164/6a6df03be7b4e0dcm.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8d9c4edf4f74f986][IMG]http://images43.fotosik.pl/1197/8d9c4edf4f74f986m.jpg[/IMG][/URL]
Pokombinowałam i nie wiem co z tego wyszło. Może teraz widać fotki??
Dajcie znać, to będę tego programu używać...nie będzie problemu. Och ile mojej Córci brzuszków teraz na forum się pojawiło, sorki dziewczyny, które to widzą, bo sporo się nazbierało. Ale chciałam by Kasia i inne też mogły zobaczyć o czym piszę 🙂
Idziemy się szykować do spania. Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rewelacja 🙂 🙂 🙂 Sabcia czego ty używałaś do smarowania?? Może by Maxowi na buzię poskutkowało bo nigdzie już praktycznie nie ma wysypki ale na buzi się trzyma 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobiety, nie obraziłam się wcale, ani nie uniosła mnie duma, ot po prostu zmęczyłam się trochę brzuszkiem, a sprawa z Lucynką była kropką nad i. Nie miejcie mi za złe, będę się od czasu do czasu pewnie odzywać. Uściski dla wszystkich, no i brawa dla Amelki, że tak fajnie jej ta wysypka zeszła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka napisał(a):
hej kobiety, nie obraziłam się wcale, ani nie uniosła mnie duma, ot po prostu zmęczyłam się trochę brzuszkiem, a sprawa z Lucynką była kropką nad i. Nie miejcie mi za złe, będę się od czasu do czasu pewnie odzywać. Uściski dla wszystkich, no i brawa dla Amelki, że tak fajnie jej ta wysypka zeszła.


a ja tam w dalszym ciągu protestuję.................. JAKIE OD CZASU DO CZASU???? NIE ZGADZAM SIĘ I JUŻ!!!!
i będę wyła a ja mogę długo ......

se niech odpocznie ze dwa trzy dni i niech mnie tu wraca w tentychmiast ....zrozumiała Mufka Kasię ????

nie nie nie !!!! stanowcze NIE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia38 napisał(a):
no rewelacja 🙂 🙂 🙂 Sabcia czego ty używałaś do smarowania?? Może by Maxowi na buzię poskutkowało bo nigdzie już praktycznie nie ma wysypki ale na buzi się trzyma 😞 😞

Do kąpieli mamy olejek BALNEUM, po kąpieli balsam BALNEUM (jedno i drugie dość drogie) kropelki FENISTIL 3 razy po 7 kropli - na receptę (na swędzącą skórę). AESTIN (na receptę) po obiedzie i po kolacji ATARAX (na receptę) potem zmiana z ATARAXU na AESTIN po kolacji. A kilka dni później zaczęłam smarować TORMANTIOLEM i znikało rewelacyjnie. Tak dokładnie opisałam.
Dzięki dziewczyny za miłe słowa 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia napisał(a):
Kasia38 napisał(a):
no rewelacja 🙂 🙂 🙂 Sabcia czego ty używałaś do smarowania?? Może by Maxowi na buzię poskutkowało bo nigdzie już praktycznie nie ma wysypki ale na buzi się trzyma 😞 😞

Do kąpieli mamy olejek BALNEUM, po kąpieli balsam BALNEUM (jedno i drugie dość drogie) kropelki FENISTIL 3 razy po 7 kropli - na receptę (na swędzącą skórę). AESTIN (na receptę) po obiedzie i po kolacji ATARAX (na receptę) potem zmiana z ATARAXU na AESTIN po kolacji. A kilka dni później zaczęłam smarować TORMANTIOLEM i znikało rewelacyjnie. Tak dokładnie opisałam.
Dzięki dziewczyny za miłe słowa 🙂 🙂 🙂



ło matko jaka batalia leków 😞 ja stosuję Tormentiol i chyba zostanę przy nim trwa trochę to gojenie ale widzę że skutkuje więc czas pokaże w takim razie czy wygramy z wysypka na buziaczku Maxiola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia38 napisał(a):
Sabcia napisał(a):
Kasia38 napisał(a):
no rewelacja 🙂 🙂 🙂 Sabcia czego ty używałaś do smarowania?? Może by Maxowi na buzię poskutkowało bo nigdzie już praktycznie nie ma wysypki ale na buzi się trzyma 😞 😞

Do kąpieli mamy olejek BALNEUM, po kąpieli balsam BALNEUM (jedno i drugie dość drogie) kropelki FENISTIL 3 razy po 7 kropli - na receptę (na swędzącą skórę). AESTIN (na receptę) po obiedzie i po kolacji ATARAX (na receptę) potem zmiana z ATARAXU na AESTIN po kolacji. A kilka dni później zaczęłam smarować TORMANTIOLEM i znikało rewelacyjnie. Tak dokładnie opisałam.
Dzięki dziewczyny za miłe słowa 🙂 🙂 🙂



ło matko jaka batalia leków 😞 ja stosuję Tormentiol i chyba zostanę przy nim trwa trochę to gojenie ale widzę że skutkuje więc czas pokaże w takim razie czy wygramy z wysypka na buziaczku Maxiola 🙂


Dużo tego, ale tych leków na bazie sterydów nie użyłam,nawet nie otworzyłam. A leki już odstawiłam, bo nie ma sensu dawać więcej i truć dziecko... A Tormentiol naprawdę pomaga, więc cierpliwości i efekty będą 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dzieje się tu u Was dzieje kobietki Kochane 🙂
MUFKA mam nadzieję że nie odejdziesz i też wołam głośno jak KASIA stanowczo NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A my jak cyganie pomieszkujemy trochę tu trochę tam 😞 czasem mam już tego dosyć 😞
Jutro mąż zostanie odznaczony jakimś krzyżem wojskowym 🙂
A w następnym tygodniu moją mamę kładą do szpitala na żylaki bo noga zrobiła się jak balon 😞 jest cała czerwona, zaogniona 😞 martwię się czy uda się ją jeszcze uratować 😞 ale zaniedbała ją totalnie 😞 a prosiłyśmy z siostrą by wzięła się za siebie 😞
Trzymajcie się dzielnie i myślcie że już niedługo Święta 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...